Jak si vyrobit vlastní kávové sáčky

Mnoho lidí má rádo pohodlí nových porcelových kávových sáčků Folgers. Jsou skvělé, když chcete jen jeden šálek a dají se vzít do práce nebo použít při kempování. Bohužel jsou velmi drahé. Neexistuje snadný, levný způsob, jak si vyrobit vlastní jednorázové kávové sáčky ze snadno dostupných materiálů? Ano, tam je! Vytvořte si vlastní pomocí kávových filtrů!

způsoby, jak ošetřit tenisový loket

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní kávové sáčky krok 1

  1 Vezměte jeden kávový filtr 8–12 šálků a nalijte 1 1/2 polévkové lžíce kávy do oblasti kulatého dna.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní kávové sáčky krok 2

  2 Přeložte kávový filtr na polovinu jako taco, aby se všechny kulaté hrany setkaly, dávejte pozor, aby káva zůstala v oblasti půlměsíce, která představuje kruhové dno.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní kávové sáčky krok 3

  3 Sklopte pravý dolní roh nahoru přes přední část nahoru a doleva tak daleko, jak to dovolí, poté sklopte levý dolní roh nahoru přes přední část a doprava, jak to dovolí. Zbývající okraje kávového filtru by měly vyčnívat ze středu mírně přírubově široké.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní kávové sáčky krok 4

  4 Sklopte pravý horní okraj zbývajícího filtru dolů a doleva a horní levý okraj dolů a doprava tak, aby se horní část filtru setkala uprostřed. V tomto místě může být horní část filtru mírně špičatá.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní kávové sáčky krok 5

  5 Sklopte horní část filtru dolů asi o 1/4 palce, abyste vytvořili plochý okraj místo špičatého okraje.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní kávové sáčky krok 6

  6 Sklopte celou horní část dolů jako klopu obálky a vytvořte „brašnu“.
 7. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní kávové sáčky krok 7

  7 Dokončete sešitím složenou horní klopou. Pokud je to žádoucí, může být řetězec sešitý na brašnu současně. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka A co kovové sponky v mikrovlnné troubě? Měli byste nejprve ohřát vodu a pak namočit balíček do horké vody asi na pět minut. Sponka tedy nikdy nebude v mikrovlnce. Sponka je také dostatečně malá vzhledem k množství kapaliny, které neovlivní mikrovlnnou troubu.
 • Otázka Musím použít jakýkoli konkrétní druh mleté ​​kávy (jako jemně mletou)? Ne, nemusíte k tomu používat žádnou konkrétní techniku ​​broušení.
 • Otázka Lze tuto metodu použít k přípravě „studené kávy“, nebo je to úplně jiný druh kávy? Jayteeoh Ano, koncept je stejný. Místo horké vody ale nechte kávu louhovat 12 až 24 hodin při pokojové teplotě nebo v lednici.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Jsou ideální k přípravě předem a lze je uložit do sáčků Ziplock a odnést do práce, kde si můžete připravit pohodlný šálek lahodné čerstvé kávy.
 • Doporučujeme nechat sáček ve svém šálku a nechat ho v mikrovlnce asi 2,5 minuty. Poté nechte další 2 minuty louhovat, aby se chuť plně rozvinula.
 • Tento sáček na kávu zabraňuje úniku kávy a umožňuje dostatek prostoru v brašně, aby voda mohla volně proudit a strhla barvu kávy a aroma.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Předsezóna NFL pokračuje v sobotu Patriots vs Titans. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu v Bostonu, Nashvillu a na dalších trzích.Po omámení Syracuse minulý týden se č. 1 Clemson vrací domů, aby se v sobotu ujal Charlotte. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Při pohledu na odraz od dvou přímých ztrát Richmond hostí v sobotu George Washingtona. Zde je návod, jak můžete hru sledovat živě na ESPN Plus.

Federer přistává ve stejné čtvrtině Novaka Djokoviče, zatímco obhájce titulu Nadal předal příznivou remízu. .Jak nosit těsné kalhoty. Těsné kalhoty jsou super univerzální možností, kterou můžete mít ve svém šatníku. Skinny džíny, cigaretové kalhoty, kalhoty na jógu nebo cokoli mezi tím lze přidat k vašemu outfitu a vytvořit tak elegantní siluetu, která může vypadat ležérně nebo ...Tweenerový odpal tenisu je snadno nejzábavnější střelou v tenise. Podívejte se na náš seznam 20 nejlepších výstřelů, které kdy byly v profesionálním tenise zasaženy.