Kategorie: Zprávy

Jak se dívat na Chi Season 4 online bez kabelu

„Chi“ je zpět pro 4. sezónu, která má premiéru v neděli 23. května. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak se dívat na sérii 22 „Malí lidé, velký svět“ online

Film „Little People, Big World“ je zpět na 22. sérii, která měla premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

SLEDUJTE: South Carolina GOP Debata Full Video Replay

Zbývající republikánští prezidentští kandidáti se v sobotu večer v Jižní Karolíně utkali v deváté debatě GOP. Celé video si můžete přehrát zde.

Jak sledovat celoživotní film „Večírek se pokazil“ online zdarma

„Party Gone Wrong“, nejnovější celoživotní film podle skutečného příběhu, má premiéru v pondělí večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

SLEDUJTE: Druhá prezidentská debata Úplné přehrání videa

Hillary Clintonová a Donald Trump se v neděli večer shodli na druhé prezidentské debatě. Celé video si můžete přehrát zde.

SLEDUJTE: Tesla Model 3 odhaluje plné přehrávání videa od 28. července

Podívejte se na celé odhalení Tesla Model 3, předání 30 automobilů, právě zde. Akce se konala 28. července.

SLEDUJTE: CNN New York Demokratická debata Úplné přehrání videa

Podívejte se zde na kompletní videonahrávku debaty CNN v New Yorku spolu s upozorněním na některé z nejlepších momentů a závěrečnými prohlášeními Sanderse a Clintona.

Jak se dívat na 2. sérii online „Tajemství ranče Skinwalkera“

Premiéra 2. série seriálu „The Secret of Skinwalker Ranch“ má 4. května. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak se dívat na Legends of Tomorrow Season 6 online zdarma

Vždy zábavné „Legendy zítřka“ se v neděli vrací na 6. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online bez kabelu.

Jak se dívat na 2. sérii online - The Hills: New Beginnings?

„The Hills: New Beginnings“ je zpět na 2. sezónu, počínaje středou 12. května. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Jak sledovat Shahs of Sunset Season 9 online bez kabelu

Premiéra 9. série „Shahs of Sunset“ má premiéru v neděli 16. května. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Jak se dívat na War of the Worlds Season 2 online zdarma

Série hitu Epix „Válka světů“ se vrací v 2. sérii, premiéra je v neděli. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

Jak se dívat na Godfather of Harlem Season 2 online zdarma

Uznávaný seriál Epix „Godfather of Harlem“ je zpět na 2. sérii, která má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete streamování pořadu sledovat online zdarma.

Jak se dívat na film „The Beast Must Die“ online zdarma

Britský thriller „The Beast Must Die“ má v USA premiéru v pondělí na AMC. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Jak sledovat, jak přítelkyně prožívá 3. sezónu online zdarma

V neděli večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Přítelkyně“. Pokud nemáte Starz, můžete sledovat bezplatné streamování epizod online.

SLEDUJTE: Milo Yiannopoulos Tisková konference Živý přenos videa

Milo Yiannopoulos, autor pravice a veřejný mluvčí, pořádá v New Yorku tiskovou konferenci, jejímž cílem je řešit nedávné kontroverze kolem něj. Sledujte zde.

Jak sledovat LeBronův „Obchod“ online bez kabelu

LeBron James '' The Shop 'se vrací pro novou epizodu mimo jiné s Jay-Z a Bad Bunny. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Jak se dívat na Příběh pozdní noci Dokumentární film CNN online zdarma

Dokumentární seriál CNN „Příběh pozdní noci“ má premiéru v neděli. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online streamování zdarma.

Jak se dívat na film „Lady Boss: Příběh Jackie Collins“ online

„Lady Boss: The Jackie Collins Story“ má premiéru v neděli 27. června na CNN. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online.

SLEDUJTE: CNN Michigan Demokratická debata Úplné přehrání videa

Demokratičtí prezidentští kandidáti Hillary Clintonová a Bernie Sanders vyrazili na sedmou primární debatu v neděli. Zde si můžete přehrát celé video.

Populární Problémy

Běh ve špatných botách může být receptem na katastrofu, zvláště pokud plánujete běžeckou vzdálenost nebo nerovný terén. Špatný výběr obuvi může způsobit bolest nohou, zad, achilovku, koleno běžce a další ...

Zde je návod, jak ve středu sledovat živě online hru Knicks vs Spurs bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Od svého debutu v roce 2000 překonal Roger Federer na US Open několik rekordů.

Rafa Nadal bude hledat obrat ve formě, protože příští týden začne antuková sezóna.

Kronika Federerových 5 nejohroženějších vítězství nad Nadalem v legendární rivalitě této dvojice. Možná není překvapením, že žádné z těchto vítězství se nestalo na Nadalově oblíbeném povrchu z hlíny.

Dvojice nejlepších 5 tipů se střetne, když se rakety v sobotu utkají s Cavs v Summer League. Zde je několik způsobů, jak sledovat hru naživo online.

Jak získat sexy vlasy. Proměňte své nevýrazné vlasy v sexy hřívu, aniž byste kdy vkročily do svého salonu. Před úpravou účesu vlasy důkladně očistěte. Udělejte si výbuch bomby a přidejte na objemu svým ochablým zámkům. Pro...

Náš denní deník z Flushing Meadows vám přináší informace ze zákulisí dne zastíněného pozoruhodnou řadou rozhodčích Sereny Williamsové.

Nadal vytáhne všechny plápolající zbraně, když vypadá, že svou ztrátu v Acapulcu pevně za sebou.

S revidovaným systémem hodnocení ATP pro sezónu 2020 skončil Novak Djokovič jako č. 1 a Rafael Nadal jako č. 2. Pokud by byl použit tradiční systém, Dominic Thiem by nahradil Nadala jako světovou dvojku.

Vyhřívaní státní soupeři Michigan a Michigan State se sejdou v sobotu v Ann Arboru. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak poškrábat pod vaším obsazením. Svrbivé obsazení se může zdát nesnesitelné, ale existují způsoby, jak najít úlevu a dokonce tomu zabránit. Vkládání předmětů do vašeho obsazení nebo poškození materiálů obsazení může zhoršit příznaky, ale existují ...

Svým Přátelům