Kategorie: Zprávy

Jak se dívat na Chi Season 4 online bez kabelu

„Chi“ je zpět pro 4. sezónu, která má premiéru v neděli 23. května. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak se dívat na sérii 22 „Malí lidé, velký svět“ online

Film „Little People, Big World“ je zpět na 22. sérii, která měla premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

SLEDUJTE: South Carolina GOP Debata Full Video Replay

Zbývající republikánští prezidentští kandidáti se v sobotu večer v Jižní Karolíně utkali v deváté debatě GOP. Celé video si můžete přehrát zde.

Jak sledovat celoživotní film „Večírek se pokazil“ online zdarma

„Party Gone Wrong“, nejnovější celoživotní film podle skutečného příběhu, má premiéru v pondělí večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

SLEDUJTE: Druhá prezidentská debata Úplné přehrání videa

Hillary Clintonová a Donald Trump se v neděli večer shodli na druhé prezidentské debatě. Celé video si můžete přehrát zde.

SLEDUJTE: Tesla Model 3 odhaluje plné přehrávání videa od 28. července

Podívejte se na celé odhalení Tesla Model 3, předání 30 automobilů, právě zde. Akce se konala 28. července.

SLEDUJTE: CNN New York Demokratická debata Úplné přehrání videa

Podívejte se zde na kompletní videonahrávku debaty CNN v New Yorku spolu s upozorněním na některé z nejlepších momentů a závěrečnými prohlášeními Sanderse a Clintona.

Jak se dívat na 2. sérii online „Tajemství ranče Skinwalkera“

Premiéra 2. série seriálu „The Secret of Skinwalker Ranch“ má 4. května. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak se dívat na Legends of Tomorrow Season 6 online zdarma

Vždy zábavné „Legendy zítřka“ se v neděli vrací na 6. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online bez kabelu.

Jak se dívat na 2. sérii online - The Hills: New Beginnings?

„The Hills: New Beginnings“ je zpět na 2. sezónu, počínaje středou 12. května. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Jak sledovat Shahs of Sunset Season 9 online bez kabelu

Premiéra 9. série „Shahs of Sunset“ má premiéru v neděli 16. května. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Jak se dívat na War of the Worlds Season 2 online zdarma

Série hitu Epix „Válka světů“ se vrací v 2. sérii, premiéra je v neděli. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

Jak se dívat na Godfather of Harlem Season 2 online zdarma

Uznávaný seriál Epix „Godfather of Harlem“ je zpět na 2. sérii, která má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete streamování pořadu sledovat online zdarma.

Jak se dívat na film „The Beast Must Die“ online zdarma

Britský thriller „The Beast Must Die“ má v USA premiéru v pondělí na AMC. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Jak sledovat, jak přítelkyně prožívá 3. sezónu online zdarma

V neděli večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Přítelkyně“. Pokud nemáte Starz, můžete sledovat bezplatné streamování epizod online.

SLEDUJTE: Milo Yiannopoulos Tisková konference Živý přenos videa

Milo Yiannopoulos, autor pravice a veřejný mluvčí, pořádá v New Yorku tiskovou konferenci, jejímž cílem je řešit nedávné kontroverze kolem něj. Sledujte zde.

Jak sledovat LeBronův „Obchod“ online bez kabelu

LeBron James '' The Shop 'se vrací pro novou epizodu mimo jiné s Jay-Z a Bad Bunny. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Jak se dívat na Příběh pozdní noci Dokumentární film CNN online zdarma

Dokumentární seriál CNN „Příběh pozdní noci“ má premiéru v neděli. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online streamování zdarma.

Jak se dívat na film „Lady Boss: Příběh Jackie Collins“ online

„Lady Boss: The Jackie Collins Story“ má premiéru v neděli 27. června na CNN. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online.

Jak se dívat na 2. sezónu online ve hře „Motherland: Fort Salem“

V úterý večer má premiéru 2. sezóna seriálu Motherland: Fort Salem. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat v přímém přenosu online.

Populární Problémy

Rangers a Jets se setkají ve čtvrtek na zahájení sezóny NHL 2019-20. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Dubaj Duty Free Tennis Championships se dobře a skutečně rozjíždí navzdory absenci svých dvou největších šampionů Rogera Federera a Novaka Djokoviče.

Jak políbit dívku. Než políbíte dívku, budete se muset ujistit, že o vás má zájem. Udělejte to flirtováním a složením komplimentů; věnujte pozornost tomu, jak reaguje, abyste získali náznak toho, jak se cítí. Otestujte vody ...

Jak projít 10 000 kroků denně. Každý den ujít 10 000 kroků je skvělý způsob, jak zůstat aktivní a zdravý. Díky jednoduchému přidání krokoměru a několika vycházkových bot zvýší vaše metoda 10 000 kroků vaši kondici a ...

Vishnu Vardhan vysvětlil, jak může dobrá infrastruktura a koučovací programy pomoci Indii vzrůst ve světě tenisu.

Vyrazit na víkend do lesa může být zábavné zpestření rutinního víkendu. Úspěšná cesta zahrnuje naplánování zboží a oblečení, které potřebujete mít u sebe. Noste méně zásob, pokud nemáte přístup k vozidlu nebo plánujete ...

Cameron Norrie podpořil Rogera Federera, aby se letos ve Wimbledonu důkladně rozběhl poté, co v sobotu podlehl Švýcarům ve třetím kole.

Roland Garros byl zásadním turnajem v kariéře světové jedničky Novaka Djokoviče. Srb ji vyhrál pouze jednou (v roce 2016), ale tento titul mu pomohl dokončit dlouho očekávaný kariérní grandslam.

Alabama č. 1 v sobotu večer startuje na Floridě č. 6 na fotbalovém mistrovství SEC 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Vyhráli 6: 1, 6: 0 a ve finále budou hrát českou kombinaci 7. semen Andrei Hlaváčkové a Lucie Hradecké.

Jak roztočit bowlingovou kouli. Ať už jste doma sledovali profesionální bowlingovou akci nebo jste příležitostní nadšenci, kteří věnovali pozornost uličce, pravděpodobně jste si všimli, že nejúspěšnější nadhazovači vědí, jak důsledně ...

Nadal se bude snažit dostat o krok blíže a přidat ke svým 3 dříve získaným titulům na tomto turnaji.

Svým Přátelům