Kategorie: Zprávy

Jak se dívat na Chi Season 4 online bez kabelu

„Chi“ je zpět pro 4. sezónu, která má premiéru v neděli 23. května. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.Jak se dívat na sérii 22 „Malí lidé, velký svět“ online

Film „Little People, Big World“ je zpět na 22. sérii, která měla premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.SLEDUJTE: South Carolina GOP Debata Full Video Replay

Zbývající republikánští prezidentští kandidáti se v sobotu večer v Jižní Karolíně utkali v deváté debatě GOP. Celé video si můžete přehrát zde.Jak sledovat celoživotní film „Večírek se pokazil“ online zdarma

„Party Gone Wrong“, nejnovější celoživotní film podle skutečného příběhu, má premiéru v pondělí večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

SLEDUJTE: Druhá prezidentská debata Úplné přehrání videa

Hillary Clintonová a Donald Trump se v neděli večer shodli na druhé prezidentské debatě. Celé video si můžete přehrát zde.SLEDUJTE: Tesla Model 3 odhaluje plné přehrávání videa od 28. července

Podívejte se na celé odhalení Tesla Model 3, předání 30 automobilů, právě zde. Akce se konala 28. července.SLEDUJTE: CNN New York Demokratická debata Úplné přehrání videa

Podívejte se zde na kompletní videonahrávku debaty CNN v New Yorku spolu s upozorněním na některé z nejlepších momentů a závěrečnými prohlášeními Sanderse a Clintona.

Jak se dívat na 2. sérii online „Tajemství ranče Skinwalkera“

Premiéra 2. série seriálu „The Secret of Skinwalker Ranch“ má 4. května. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.Jak se dívat na Legends of Tomorrow Season 6 online zdarma

Vždy zábavné „Legendy zítřka“ se v neděli vrací na 6. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online bez kabelu.Jak se dívat na 2. sérii online - The Hills: New Beginnings?

„The Hills: New Beginnings“ je zpět na 2. sezónu, počínaje středou 12. května. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Jak sledovat Shahs of Sunset Season 9 online bez kabelu

Premiéra 9. série „Shahs of Sunset“ má premiéru v neděli 16. května. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Jak se dívat na War of the Worlds Season 2 online zdarma

Série hitu Epix „Válka světů“ se vrací v 2. sérii, premiéra je v neděli. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

Jak se dívat na Godfather of Harlem Season 2 online zdarma

Uznávaný seriál Epix „Godfather of Harlem“ je zpět na 2. sérii, která má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete streamování pořadu sledovat online zdarma.

Jak se dívat na film „The Beast Must Die“ online zdarma

Britský thriller „The Beast Must Die“ má v USA premiéru v pondělí na AMC. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Jak sledovat, jak přítelkyně prožívá 3. sezónu online zdarma

V neděli večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Přítelkyně“. Pokud nemáte Starz, můžete sledovat bezplatné streamování epizod online.

SLEDUJTE: Milo Yiannopoulos Tisková konference Živý přenos videa

Milo Yiannopoulos, autor pravice a veřejný mluvčí, pořádá v New Yorku tiskovou konferenci, jejímž cílem je řešit nedávné kontroverze kolem něj. Sledujte zde.

Jak sledovat LeBronův „Obchod“ online bez kabelu

LeBron James '' The Shop 'se vrací pro novou epizodu mimo jiné s Jay-Z a Bad Bunny. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Jak se dívat na Příběh pozdní noci Dokumentární film CNN online zdarma

Dokumentární seriál CNN „Příběh pozdní noci“ má premiéru v neděli. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online streamování zdarma.

Jak se dívat na film „Lady Boss: Příběh Jackie Collins“ online

„Lady Boss: The Jackie Collins Story“ má premiéru v neděli 27. června na CNN. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online.

SLEDUJTE: CNN Michigan Demokratická debata Úplné přehrání videa

Demokratičtí prezidentští kandidáti Hillary Clintonová a Bernie Sanders vyrazili na sedmou primární debatu v neděli. Zde si můžete přehrát celé video.

Populární Problémy

Islanders se ve čtvrtek utkají s Rangers v otvíráku sezóny 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Protahování před jakoukoli formou cvičení je zásadní pro zvýšení flexibility, zamezení zranění a snížení bolesti svalů. Gymnastika, která využívá téměř každý sval v těle, vyžaduje před jakoukoli činností rozsáhlé protažení. A...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Thunder vs Blazers Game 2 online bez kabelu.

Óda na Kimiko Date-Krummovou, které je ve 43 letech stále silné tenisové turné WTA.

Jak humánně zabít hlodavce. Napadení hlodavci doma může přinejlepším obtěžovat a v nejhorším případě ohrozit zdraví. Zabití hlodavce nemůže být nikdy zcela humánní, ale můžete podniknout kroky, které způsobí co nejméně utrpení. Existují...

Allyson Felix v sobotu vydává titulky her NYRR Millrose 2020. Zde je návod, jak sledovat událost naživo online, pokud nemáte kabel.

Boris Becker nedávno přemýšlel o postoji svého bývalého svěřence Novaka Djokoviče, který nikdy neřekl. Becker počítá s tím, že Djokovič má neuvěřitelnou schopnost bojovat, dokud se nehraje poslední bod.

Jak zacházet se psími ranami uštknutím u psů. Pokud je váš pes napaden jiným psem, váš pes může mít v důsledku boje zranění. Je nutné, abyste určili, jak vážné je kousnutí vašeho psa a zda vyžaduje okamžitý ...

Novak Djokovic a Rafael Nadal titulují finále Nitto ATP, protože sezóna 2020 končí předváděcí akcí. Pole pro 8 hráčů doplňují Daniil Medvedev, Alexander Zverev, Andrey Rublev, Dominic Thiem a Diego Schwartzman.

Svým Přátelům