Jak se dívat na film „The Beast Must Die“ online zdarma

Jared Harris jako George Rattery, Cush Jumbo jako Frances - The Beast Must Die

AMC Jared Harris jako George Rattery, Cush Jumbo jako Frances - The Beast Must Die

Nový odvetný thriller Zvíře musí zemřít má premiéru v pondělí 12. července ve 22 hodin. Východní a tichomořské časy na AMC.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry The Beast Must Die:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos AMC a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, The Beast Must Die můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Poznámka: AMC Premiere vám umožňuje sledovat všechny aktuální pořady AMC (a některé staré) na vyžádání a bez komerce, jakmile (a někdy dříve) budou vysílány živě

Můžete sledovat AMC, AMC Premiere a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. AMC je v balíčku hlavního kanálu a AMC Premiere je k dispozici jako doplněk, ale oba lze zahrnout do sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, The Beast Must Die můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte. Pokud zahrnete AMC Premiere, budete moci sledovat epizody z aktuální sezóny na vyžádání, kdykoli budete chtít.


Sling TV

Živý přenos AMC a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s AMC a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, The Beast Must Die můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. AMC je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, The Beast Must Die můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

umírající tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Náhled „The Beast Must Die“Hrát si

The Beast Must Die Official Trailer | Premiéry 5. července na AMC+ a 12. července na AMC Poté, co se dozvěděla o policejním vyšetřování smrtelného zásahu a útěku jejího malého syna Martie, bylo upuštěno, Frances Cairnes (Cush Jumbo) vezme věci do svých rukou. Beast Must Die má premiéru v pondělí 5. července na AMC+ a v pondělí 12. července ve 22:00 ET/PT na AMC. #TheBeastMustDie #AMCPlus #AMC Přihlaste se k odběru… 2021-06-11T16: 00: 09Z

Cush Jumbo a Jared Harris si zahráli v novém thrilleru pomsty The Beast Must Die, který vypráví o matce, která se snaží získat spravedlnost pro svého mrtvého syna. Je založen na románu stejného jména od Nicholase Blakea (což bylo pseudonym pro autora Cecil Day-Lewis) a byl natočen na místě na Isle of Wight v Anglii.

Tisková zpráva škádlí:

Poté, co se dozvěděla o policejním vyšetřování smrtelného zásahu a útěku jejího malého syna Martie, bylo upuštěno, Frances Cairnes (Jumbo) vezme věci do svých rukou. Frances, která se vydává za romanopiskyni zkoumající novou záhadnou vraždu, se zavděčí rodině George Ratteryho (Harris), muže, o kterém má podezření, že je zodpovědný, a stanoví plán, jak ho zabít.

Sleduje ji detektiv Nigel Strangeways (Billy Howle), který má důvod se domnívat, že jeho oddělení krylo Georgeovo zapojení do incidentu. Strangeways, trpící PTSD po nedávné smrti svého partnera, se vrhá do prosazování spravedlnosti pro Martie. Když ale objeví tajnou Frances žijící s Georgem a jeho rodinou, Strangeways zjistí, že pracuje jak na prokázání Georgeovy viny, tak i na odvrácení Francesiných plánů pomsty, než kdokoli jiný zemře.

Mezi další členy obsazení patří Geraldine James, Nathaniel Parker, Maeve Dermody, Douggie McMeekin, Mia Tomlinson a Barney Sayburn.

Popis premiérového dílu škádlí, Frances Cairnesová začíná pátrat po osobě, která zabila jejího šestiletého syna při zásahu. DI Strangeways přijíždí na Isle of Wight v naději, že po smrti svého kolegy začne znovu.

Epizoda dva vysílá 19. července a její popis zní: Při pátrání po muži, o kterém si myslí, že je zodpovědný za smrt jejího syna, se Frances vydává vstoupit do svého domu, když se chystá pomstít. DI Strangeways ‘, který se snaží vypořádat se svým PTSD, se blíže zabývá vyšetřováním smrti Francesova syna.

V panelu se sdružením televizních kritiků Jumbo řekla, že to byl nejnáročnější projekt, na kterém kdy pracovala.

Mám pocit, že jsem byl v této práci posunut až na samý limit. Myslím, že je to nejnáročnější natáčení, na kterém jsem kdy byl, a to z mnoha důvodů, řekl Jumbo a dodal, že k tomu byla emocionálně přitahována jako matka malého dítěte.

Šelma musí zemřít v pondělí ve 22 hodin. Východní a tichomořské časy na AMC.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní semifinále AC Milán vs Juventus Coppa Italia, pokud jste v USA.

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna.

Možná zjistíte, že jak se stanete mladým dospělým, začnete mít více konfliktů se svými rodiči. Většina dětí se někdy v životě cítí nepochopená rodiči. Rodiče se také snaží porozumět svým dětem a vědět ...

Bencic postoupil do svého pátého semifinále v sezóně. .

Chcete sledovat Disney Plus na Xbox Series X? Zde je snadný průvodce krok za krokem, jak streamovat Disney Plus na nejnovější konzoli Xbox.

„Brockmire“ je zpět pro 3. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, i když nemáte kabel ani IFC.