US Open 2015: Federer, Wawrinka v semifinále, Paes a Mirza ve finále s Hingisem

Švýcar Maestro Roger Federer porazil Francouze Gasqueta ve dvou setech, aby postoupil do semifináleDruhé semeno Roger Federer dnes ve čtvrtfinále US Open Tennis Championships ve Flushing Meadows rychle odvedl práci svého francouzského soupeře Richarda Gasqueta. Švýcar Maestro porazil Gasqueta ve dvou setech 6-3, 6-3, 6-1.

Federer, bývalý světový hráč číslo 1, je široce považován za jednoho z největších představitelů této hry a nyní je jediným hráčem, který dosud na US Open nepustil ani set.Setká se se svými 5thnasazený venkovan Stan Wawrinka v semifinále. Wawrinka porazil ve dvou setech dobře sloužícího Kevina Andersona a porazil ho 6: 4, 6: 4, 6: 0. Jihoafrický Anderson byl dříve zodpovědný za dosud největší rozruch v turnaji, když z turnaje vyhnal světovou jedničku Andyho Murraye.

Druhé semeno žen Simona Halepová také porazila svou konkurentku, bývalou světovou jedničku Victorii Azarenkovou, čímž upustila set na cestě za vítězstvím. Halepová vzala zápas 6-3, 4-6, 6-4 a v semifinále se potká s italskou Flavií Pennettovou. Pennetta je také ve finále čtyřhry s krajankou Sarou Erraniovou.

Indickým hráčům se na turnaji daří, protože dva z nich jsou nyní ve finále příslušných akcí. Nejlépe nasazená dvojice dvojic Martina Hingisová a Sania Mirzaová postoupila do finále US Open po vítězství nad italskou dvojicí Sara Errani a Flavia Pennetta, které jsou nasazeny 11.thna turnajiBývalá světová jednička Hingis bude také partnerem indického Leandera Paese ve finále smíšené čtyřhry na US Open po porážce dvojice Rohan Bopanna a Yung-jan Chang v semifinále. Indo-švýcarský pár porazil své konkurenty 6: 5 a 6: 2, aby rychle zvítězil.

Jejich konkurenty ve finále bude zítra vítězka zápasu Casey Dellacqua-Yaroslava Shvedova (Kazachstán) a Anna-Lena Groenefeld-Coco Vandeweghe.

Paes a Hingis se nyní ve finále smíšené čtyřhry setkají s nenasazenou americkou dvojicí Bethanie Mattek-Sands a Sam Querrey. All-American čtyřhra dvojice vyhrál French Open dříve v tomto roce.Pokud Paes a Hingis získají titul, bude to jejich třetí Grand Slam roku, protože vyhráli Australian Open i Wimbledon.

Populární Problémy

Danielle Collins se z ničeho nic vynořila, aby se stala jednou z nejlepších hráček na okruhu WTA.

Zlomí Nadal Federerovo nedávné škrcení nebo se bude ten druhý nadále zbavovat deficitu.

Podvádění na testu není nikdy dobrý nápad. Podvádíte sebe i svoji budoucnost. Pokud však musíte, pokuste se to alespoň udělat správně. Napište informace tužkou na nehty. Přirozeně pomáhá, když umíte psát v malém.

Jak si vyrobit koktejl z arašídového másla. Arašídové máslo je klasickým doplňkem sendvičů, ale věděli jste, že ho můžete přidat i do koktejlu? Můžete dokonce přidat další klasická kombinace arašídového másla (jako je čokoláda a arašídové ...

Tyto enchilady jsou plněné kuřecím masem a sýrem a přelité čerstvou tomatillo omáčkou. Vyberte si buď pikantní nebo mírné chilli, aby se přizpůsobilo vašemu vkusu. Podávejte enchiladas s horkými tortilla chipsy a salsou pro kompletní latinský ...