Jak se stát „Preppy“ dívkou na střední škole

Být preppy je mnohem víc než lidé, se kterými se potloukáte. Je to oblečení, které nosíte, věci, které děláte, ale co je důležitější, jak se chováte, jak se chováte ke všem ve škole, vaše způsoby a vaše etiketa. Pokud na to máte, můžete se stát preppy dívkou; je to spousta zábavy!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Be a

  1 Vyhodnoťte svou aktuální sociální situaci-jste květinová, vyvrhelka nebo průměrná dívka? Vědět, kde stojíte, vám může pomoci získat nadhled nad tím, co musíte udělat, abyste získali status prep.
 2. Obrázek s názvem Be a

  2 Být zdravý.
  • Jezte dobře a pečujte o své tělo. Věnujte se školnímu sportu, jako je tenis, dráha, golf, tanec, lakros, pólo (jakýkoli typ anglického ježdění), veslování, plavání, fotbal nebo cokoli jiného, ​​co vaše škola nabízí. Vaše tělo ano ne musí být perfektní; být preppy ukazuje více v tom, jak jednáte a zacházíte s ostatními kolem vás, ale účast na preppy sportu nikdy neuškodí.


 3. Obrázek s názvem Be a

  3 Ve škole se daří.
  • Pokud nemůžete navštěvovat soukromou školu, zkuste alespoň absolvovat pokročilé umístění (AP) nebo zrychlené kurzy téměř ve všem, co můžete. Pokud vaše škola nabízí volitelné předměty, zvolte raději přípravné kurzy odborného výcviku (například kulinářské, architektury nebo zemědělské vědy) než třídu „snadného A“. Dobré je také absolvování studentské rady nebo hodiny tělesné výchovy.
  • Pokuste se zaměřit svou středoškolskou kariéru na dobré známky a účast v klubech, sportech a organizacích. Je v pořádku se občas pobavit, ale je důležité si uvědomit, že škola je důležitá. Využijte zdroje své školy (hodiny před ACT/SAT, doučování, knihovna atd.) A snažte se co nejlépe získat stipendia!
  • Vezměte si cizí jazyk, pokud ho vaše škola nabízí. Mnoho univerzit vyžaduje pro přijetí 2-3 roky cizího jazyka a budete vypadat velmi vzdělaně. Přípravci berou vzdělávání velmi vážně a vždy dokážou udržet konverzaci na jakékoli téma; být velmi dobře zaoblený.
 4. Obrázek s názvem Be a

  4 Mějte dobré mravy a třídu. Toto je rozhodně nejdůležitější aspekt přípravy.
  • Skutečné přípravy jsou vždy zdvořilé a laskavé. Přípravy nejsou nikdy hrubé, podlé nebo nepříjemné. Nikdy nejsou tyrani a vždy by měli být schopni zajistit, aby se ostatní cítili dobře.
  • Přípravky dělají malé až žádné nadávání. Chovají se k dospělým s respektem a dodržují jejich pravidla. Obklopují se pozitivními, laskavými lidmi, podobně jako oni sami. Jsou to lidé, ke kterým můžete jít s problémem, a pomohou.
 5. Obrázek s názvem Be a

  5 Buďte elegantní a módní. Nikdy nenoste nadměrně odhalující oblečení! Drž se dál od extrémních výstřelků!
  • Dobré značky k nákupu jsou Lacoste, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Banana Republic, Vineyard Vines, J. Press, Lilly Pulitzer nebo jakékoli jiné místo, kde se prodává kvalitní oblečení.
  • Noste hodně póla, ragbyových triček, halenek, vest, kabelových svetrů, khaki oblečení, bermudy, kvalitního denimu a čajových šatů.
 6. Obrázek s názvem Be a

  6 Nakupujte v obchodech se sportovními značkami. Důležité je obléknout se pro tuto příležitost-nenechte tyto štítky vklouznout do vašeho každodenního nošení.
 7. Obrázek s názvem Be a

  7 Nikdy nenakupujte v běžných obchodech s oblečením, jako jsou Hollister, Abercrombie a Aeropostale. Nošení těchto značek není jednoduché a každý to ví. Roztomilé oblečení můžete najít ve spořitelnách. Nikdo neví, kolik předchozích majitelů mělo vaše oblečení, pokud jim to neřeknete. Pokud máte málo peněz, podívejte se na diskontní obchody, jako je Goodwill a Platónova skříň. Téměř vždy budou mít značkové oblečení za zlomek nákladů!
 8. Obrázek s názvem Be a

  8 Kupujte značky jako Coach, Burberry, Dooney a Bourke, Hérmes, Chanel nebo Frank Clegg. Plusem jsou také monogramované tašky od L.L Bean.
 9. Obrázek s názvem Be a

  9 Noste „preppy“ boty. Noste konzervativní baletky, top siders, mokasíny (doporučují se mokasíny Penny.), Dock siders, konzervativní klínky a pěkné sandály, abychom jmenovali alespoň některé.
 10. Obrázek s názvem Be a

  10 Mít přirozené a čisté vlasy. Nepřirozené barvy nebo podivné střihy vlasů nejsou nijak preppy. Vaše vlasy by měly být vždy čisté, lesklé a dobře upravené.
 11. Obrázek s názvem Be a

  jedenáct Doplňky lehce a hezky. Klasický je culík se stuhou uvázanou na základně. Vyzkoušejte rodinné dědictví, například stříbrný náramek vaší matky nebo diamantový náhrdelník vašich babiček. K tomu by měl stačit jednoduchý kouzelný náramek (nejlépe zlaté barvy) nebo třpytivá čelenka. Zkuste vypadat zjednodušeně, nikdy ne křiklavě.
 12. Obrázek s názvem Be a

  12 Pomocí make -upu skryjte nedokonalosti a zvýrazněte své funkce. Jako základ si pořiďte něco s ochranou SPF od Lancome nebo Clinique. Použijte primer a zvlhčovač. Oční linky, tvářenka a řasenka by měly být používány lehce. Make -up nemusí být z drahých obchodních domů; pokud vám make -up z drogerie funguje dobře a vypadá dobře; použij to! Jde o to, abyste vypadali co nejlépe a abyste se cítili dobře; líčení není o značkách.
 13. Obrázek s názvem Be a

  13 Najděte dobré vzory! Ženy jako Meryl Streep, princezna Diana z Walesu, Audrey Hepburn a Jackie Kennedy. Ženy se třídou a grácií jsou druhem, ke kterému byste měli vzhlížet! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám po střední škole zůstat připraven? Pokud máte pocit, že to vyhovuje vaší osobnosti, rozhodně. Být preppy není jen fáze a nikdy byste neměli měnit svůj styl a osobnost, aby se vešly. Střední škola je o nalezení sebe sama, a pokud zjistíte, že vás baví být preppy, zvažte, zda to budete nosit celý život.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zůstaňte nóbl.
 • Buďte zdvořilí a přátelští ke všem-nejen k ostatním přípravám. Je docela nemravné být k někomu hrubý jen kvůli jeho odlišnosti.
 • Udržujte si pověst.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy se nechlubte penězi.
 • Neměňte přes noc, jinak vám lidé budou říkat pozér.
reklama

Populární Problémy

Německo čeká v sobotu v mužské čtyřhře nejlépe hodnocená Česká republika.Hodní, špatní a oškliví z Australian Open '13Simona Halepová se stala světovou jedničkou poté, co dosáhla finále China Open 2017.

Zde je návod, jak můžete online streamovat premiéru 13. série seriálu Ink Master: Turf War bez kabelu.Andy Murray postupuje v Barcelona Open poté, co Tomic vytáhnePohled na to, co pomohlo Marinovi Cilicovi přeměnit se z podřízeného na světového šéfa na US Open 2014, kde ve finále porazil Kei Nishikori.