Roger a Mirka Federerovi údajně opět čekali dvojčata

Roger a Mirka Federerovi s jejich dvojčaty Mylou Rose a Charlene Riva

Roger a Mirka Federerovi s jejich dvojčaty Mylou Rose a Charlene Riva

Je všeobecně známo, že švýcarský tenisový maestro Roger Federer a jeho manželka očekávají přírůstek do své rodiny. Co je ale překvapivé vědět, je to, že údajně opět čekají dvojčata! Tak jako hlášeny v Daily Express , zdroje blízké rodině sdělily švýcarským novinám 20 Minuten, že Mirka čeká dvojčata.

První švýcarský grandslamový šampion Roger Federer a jeho manželka Mirka již porodili dvojčata - Myla Rose a Charlene Riva, která se narodila v roce 2009. Federer se tak stal část velmi vybrané skupiny superstar atletů, kteří mají dvojčata , skupina, která zahrnuje Michaela Jordana a Pelé. Pokud má skutečně znovu dvojčata, dostalo by ho to do velmi vzácného prostoru.

forhendový grip tenis

Zprávu, že Mirka byla podruhé těhotná, zveřejnil Federer na svém twitterovém účtu prostřednictvím následujícího tweetu:

Sedmnáctinásobný grandslamový šampion zatím nepotvrdil zprávu, že Mirka opět čeká dvojčata. Když byl na to během tiskové konference v Indian Wells dotázán, Federer řekl: Pokud by to byla [pravda], neřekl bych vám to. To je tajemství.

Ve Federerově rodině běží dvojčata; jeho starší sestra má také dvojčata.

Populární Problémy

The Giants and Bills se střetnou v akci NFL 2. týdne v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Tento týden zamíří turné WTA do státu Florida v USA, kde od úterý začne Miami Open.

Tenisová verze Toma a Jerryho!

V roce 2009 získal Roger Federer svůj jediný titul na Roland Garros, ale ve 4. kole málem odešel do Tommy Haas. Haas si živě pamatuje, jak Federer ve 3. setu zachránil bod zlomu za stavu 3-4, což byl zlomový okamžik zápasu.

Je čas na Big Game 2020, protože soupeři Cal a Stanford v pátek obnovují své dlouholeté soupeření. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

LSU a Clemson se v pondělí večer setkají na národním mistrovství ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.