Jak se dívat na UCLA vs Long Beach State Basketball onlineGetty

Basketbalové týmy UCLA Bruins budou ve středu hostit Long Beach State 49ers v Pauley Pavilion při otevírání sezony na každé straně.Hra začíná v 11 hodin. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť P12, můžete UCLA vs Long Beach State sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících služby streamování živého televizního vysílání bez kabelu:rychlá úleva od tenisového lokte

FuboTV

Síť Pac-12 je jednou z nich Více než 100 kanálů obsažených v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete UCLA vs LBSU sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TVSíť Pac-12 je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.tenisové rakety topspin

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete UCLA vs LBSU sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

UCLA vs Long Beach State Basketball Preview

UCLA vypustil hlavního trenéra Steva Alforda po startu 7-6 do sezóny 2018-19, poté předal otěže prozatímnímu hlavnímu trenérovi Murrymu Bartowovi. Bruins zakončili rok 17-16 celkově a 9-9 ve hře Pac-12, když chyběli na turnaji NCAA podruhé za sedm sezón.

V dubnu škola najala hlavního trenéra Micka Cronina pryč z Cincinnati Bearcats.

Bruins přidali přes offseason jen dva nováčky: útočníky Jaime Jaquez Jr. a Jake Kyman, hodnocené ESPN jako čtyřhvězdičkové nováčky.

Tým ale očekává velké příspěvky od dvojice redshirt nováčků, kteří minuli sezonu kvůli zdravotním problémům. Bodový strážce Tyger Campbell-čtyřhvězdičkový nábor ve třídě 2018 podle ESPN-utrpěl při tréninku v říjnu 2018 roztržený ACL, což ho vyřadilo na celý rok. Power forward Shareef O'Neal-89. hodnocený vyhlídka ESPN ve třídě 2018 a syn legendy NBA Shaquille O'Neala-seděl poté, co mu v září 2018 diagnostikovali srdeční stav. V prosinci toho roku podstoupil operaci srdce .

Při exhibiční výhře 87–57 před sezonou nad Stanislaus State Warriors divize II, týden před otvírákem sezony UCLA, Campbell zaznamenal 14 bodů a zaznamenal 11 asistencí, což jsou nejvyšší hodnoty obou týmů, a otočil míč pouze jednou. O’Neal zaznamenal 6 bodů a chytil 5 doskoků.

Za prvé si myslím, že je skvělé, že je zpět na podlaze. Prošel jsem to. Očividně je to mnohem lepší hráč, než jsem kdy byl, ale zranění kolena je těžké psychicky, nejen fyzicky, řekl Cronin o Campbellovi. Web atletického oddělení UCLA . Fyzická rehabilitace je těžší, než si lidé myslí, protože jsem ji sám prošel, ale mentální část je pro něj a Shareefa (O’Neal) velkou překážkou. Shareef je očividně mnohem vážnější z toho, že to bylo jeho srdce, ale je skvělé vidět ty lidi zpátky na podlaze. Myslím, že Tyger je typ, který v praxi hraje lépe. Měl jsem pocit, že je jedním z těch kluků, kteří jsou lepší ve hrách, což je dobře.

49ers, kteří vstupují do své 13. sezóny pod hlavním trenérem Danem Monsonem, odehráli před rokem celkem 15-19 a 8-8 ve hře Big West.

Jejich čtyři nejlepší střelci z kampaně 2018-19-Deishaun Booker, Bryan Alberts, Temidayo Yussuf a K.J. Byers - od té doby absolvovali. Edon Maxhuni - který v minulé sezóně nasbíral 7,2 bodu na zápas a remizoval s křídlem Jordanem Robertsem na pátém místě v týmu - předjel svoji juniorskou sezónu, aby hrál profesionálně v Evropě.

V říjnu tým označil za kapitány Robertsa, kolegu juniora Colina Slatera a staršího Drewa Cobba.

mincovní tenisový náramek

Jsme nedokončená práce, řekl Monson The562.org . Pomalu se všichni dostali na stejnou stránku. Obávám se, že se to projeví na začátku sezóny, ale myslím si, že tento tým bude rychle růst.


Populární Problémy

'Jsi vyvolený?' se vrací ve středu na průlomovou sezónu 8. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Od příštího roku jsou pro indické fanoušky k dispozici ručníky Wimbledon

Jak můžete sledovat film „The View“ online bez kabelu? Zde se dozvíte, jak živě streamovat show.

Rychle rostoucí Dayana Yastremska otevírá svou kampaň US Open 2020 proti australské Astře Sharmě. Přestože se proti sobě nikdy předtím nepostavili, Ukrajinec začíná jako jasný favorit.