Atlanta Open 2021: Brandon Nakashima vs Emil Ruusuvuori náhled, head-to-head & prediction

Brandon Nakashima

Brandon Nakashima

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Brandon Nakashima vs Emil Ruusuvuori

Datum: 31. července 2021

Turnaj : Truist Atlanta Open 2021

Kolo : Semifinále

Místo : Atlanta, Spojené státy

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní tvrdé

tenisový tiebreaker pravidla usta

Odměna : 555 995 dolarů

Načasování zápasu: Ne dříve než v 15:00 místního času, 19:00 GMT, 12:30 IST

certifikace výuky tenisu

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Brandon Nakashima vs Emil Ruusuvuori

Americká vycházející hvězda Brandon Nakashima se v sobotu utká s finským Emilem Ruusuvuorim v semifinále Atlanta Open 2021. Zatímco Nakashima vybojovala vítězství 7: 6 (5), 7: 5 nad Jordanem Thompsonem, Ruusuvuori naštval třetího nasazeného Camerona Norrieho 7: 6 (1), 6: 3, aby postoupil do posledních čtyř.

Nakashima je již nějakou dobu pravidelným účastníkem turné Challenger. Dosud získal dva tituly, včetně jednoho ve Francii, který vyhrál na začátku tohoto roku.

Nakashima postoupil do svého prvního finále ATP minulý týden v Los Cabos, kde prohrál s Cameron Norrie.

Po vstupu do roku na čísle 166 na světě zaznamenal devatenáctiletý hráč v poslední době rychlý růst v žebříčku. V důsledku svého ohromujícího týdne v Atlantě má Nakashima v pondělí poprvé prolomit žebříček 100 nejlepších.

Američan si na cestě do semifinále zajistil senzační vítězství nad nejlepším nasazeným Milošem Raonicem a bude si představovat své šance na druhé finále v klusu.

BEmil Rose Mountain

BEmil Rose Mountain

Mezitím Emil Ruusuvuori měl zatím docela pozitivní sezónu. Na Australian Open vytáhl epické vítězství nad 10. nasazeným Gaelem Monfilsem. Poté rozrušil světovou jedničku Alexandra Zvereva na cestě do posledních 16 turnajů Miami Open.

Finský hráč během své kariéry získal tři tituly Challengeru a vypadá to, že prorazí i na profesionálním turné. Po porážce třetího semene Camerona Norrieho v předchozím kole se Ruusuvuori bude tento týden ucházet o jeho první titul ATP.

Brandon Nakashima vs Emil Ruusuvuori hlava-nehlava

Toto bude první setkání mezi Brandonem Nakashimou a Emilem Ruusuvuorim, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Predikce Brandon Nakashima vs Emil Ruusuvuori

Na čísle 78 je Emil Ruusuvuori díky své významné pozici v žebříčku nad Brandonem Nakashimou mírným favoritem tohoto setkání. Nakashima ale v poslední době jede na vlně sebevědomí a dá se očekávat, že Finovi v sobotu zkomplikuje situaci.

Brandon Nakashima

Brandon Nakashima

Oba muži mají silné podání a ve svých předchozích zápasech zasáhli několik es, aniž by připustili příliš mnoho dvojitých chyb. Ale Ruusuvuori mívá vyšší procento prvního podání a bude se snažit tuto výhodu využít v semifinále.

cena tenisové rakety

Nakashima z jeho strany se pokusí prorazit obranu svého protivníka efektivním využíváním svých těžkých úderů země. Ale Američan občas kašle na neuvážené nevynucené chyby, což je něco, co bude Ruusuvuori vypadat, že použije ve svůj prospěch.

Relativní zkušenost dvaadvacetiletého muže mu mohla pomoci přeplout ho přes cílovou čáru, zvláště pokud se věci ztuhnou.

Předpověď: Emil Ruusuvuori k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Feministické hnutí se zaměřuje na potřebu akce k dosažení rovnosti pohlaví a dalších genderových identit. Https://nomas.org/roles-of-men-with-feminism-and-feminist-theory/ Pokud jste heterosexuální muž , může být pro vás obtížné ...

Toni Nadal Vives a Joan Nadal Vives, bratranci dvacetinásobného grandslamového šampiona Rafaela Nadala, zaznamenali svá první profesionální vítězství na světovém turné ITF.

Zde je vše, co potřebujete vědět k nákupu UFC 248 PPV, včetně cenových možností a balíčku, který zahrnuje roční ESPN+.

Pořadí hry pro Abierto Mexicano Telcel 2017, které se konalo v mexickém Acapulcu, kde je nejlepším semenem Novak Djokovic.

Jak bezpečně cvičit po angioplastice. Když plaketa začne blokovat průtok krve do vašeho srdce, máte zvýšené riziko bolesti na hrudi, srdečních záchvatů a dalších srdečních příhod. Angioplastika může pomoci zlepšit průtok krve do srdce ....

Vítězové dvouhry na Roland Garros získají o 150 000 eur více než loni, v roce 2015.