Přímý přenos Packers vs Colts: Jak se dívat online

Hodinky Packers vs Colts

Getty QB Philip Rivers vede útok Indianapolis Colts.

Green Bay Packers (7-2) se pokusí udržet si náskok před nejlepšími hráči NFC, když zamíří na Lucas Oil Stadium, aby se v neděli odpoledne utkali s Indianapolis Colts (6-3).

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Packers vs Colts online takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Green Bay, Indianapolis a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Packers vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

pravidla pro raketbal

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Green Bay, Indianapolis a všech ostatních měst NFL

plátek tenisu

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Packers vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

bavlněné tenisky

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Packers vs Colts živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Packers vs Colts naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Packers vs Colts

Hříbata vyhrála tři ze svých posledních čtyř, naposledy vyřadila Tennessee Titans minulý víkend. Zkušený rozehrávač Philip Rivers pokračoval v sérii produktivních her, bude 29-39 na 308 yardů a přistání ve vítězství 34-17.

Rivers byl v této sezóně pro Colty spolehlivou a stabilní přítomností a jeho tendence rychle se zbavovat míče bránila obrana Packers způsoby, jak stále vyvíjet tlak. Packers pass rusher Za’Darius Smith tento týden řekl, že tématem obrany tohoto týdne bude vyhnout se frustraci.

Trenér o tom mluví pořád, nenechte se frustrovat v situacích, kdy míč rychle vychází, Řekl Smith . Musíme dál dělat to, co děláme vpředu, a zadní konec se musí zablokovat a můžeme se dostat po quarterbackovi.

Packers vyhráli dvakrát za sebou, přičemž jejich poslední vítězství bylo příliš těsné na pohodlí 24-20 vítězství nad Jacksonville Jaguars. Vedený jedním z nejlepších, kteří to kdy dokázali v Aaronu Rodgersovi, přestupek Green Bay byl v této sezóně téměř nemožné zastavit, zvláště když je v mixu nyní plně zdravý Davante Adams.

Pokud jde o obranu, Green Bay odevzdává přes 24 bodů za zápas, ale je to trestný čin, který je v této sezóně nese. Packers jsou třetí v NFL v bodování, v průměru 30,8 bodu hra, a šestý v lize v celkovém prohřešku, síť přes 395 yardů na zápas. Postoupí proti jednotce Colts, která je v současné době na prvním místě v celkové obraně, vzdává 290,4 yardů a jen něco málo přes 19 bodů na zápas. Pro Colty může být klíčem k zastavení zpětného běhu Packers Aarona Jonese.

live stream uga vs alabama

Toto je rozhodně jeden z lepších přestupků v NFL. Máte rozehrávače, Rodgere, máte jednoho ze skutečně elitních přijímačů v Davante Adams, špičkový běh zpět a běh, řekl o přestupku Packers tento týden hlavní trenér Colts Frank Reich. Myslím, že jejich přestupek je-stejně jako Rodgers-jako každý přestupek, jsou nejnebezpečnější, když mají dvojí hrozbu, když běží jejich hra. Když se opravdu přestěhují do útoku, spustí fotbal a Rodgers se tím živí. To je rozhodně nejtěžší test pro naši obranu za celý rok.

Hříbata již v této sezóně vyslali každý další tým v NFC North; proti divizi vedou 3: 0. Výhra zde by Indymu umožnila divizní tah a udržela by ho v centru play -off v AFC.


Populární Problémy

Druhá nasazená Elina Svitolina čelí v sobotu ve štrasburském finále nadějnému talentu Eleně Rybakině. Svitolina a Rybakina se na WTA turné nepotkali dříve.

Oslňte své chuťové pohárky domácím italským sýrem! Burrata je lahodný pokrm skládající se ze skořápky sýra mozzarella plněné chutnou stracciatellou připravenou z měkkého tvarohu a smetany. Burratu můžete podávat samostatně nebo jako součást ...

Zde je návod, jak sledovat online dokument Pooh: The Derrick Rose Story.

Nate Diaz vs Jorge Masvidal dělá z UFC 244 jednu z nejočekávanějších událostí roku. Zde je návod, jak koupit UFC 244 PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Hledáte náplň do Hvězdných válek? Zde je návod, jak streamovat Revenge of the Sith právě teď a vše, co potřebujete vědět o tomto klasickém filmu Star Wars.