Jak streamovat Lady & The Tramp: Váš průvodce prohlížením rodiny

DisneyStreamujte Lady a Tramp hned

Když myslíte na klasické filmy Disney, Dáma a tulák vždy přijde na mysl. Původní animovaný film, který debutoval v roce 1955, obsahuje jednu z nejvíce parodovaných a rozpoznatelných scén v celé historii Disney - talíř se špagetami a masovými kuličkami, který omylem vede k polibku mezi Lady, kokršpanělem a Trampem ulice.Barbara Luddy a Larry Roberts přiměli oba psy ožít na obrazovce-dokonce více než živý akční restart Disney, který má letos vyjít, pravděpodobně bude. Zatímco mnoho dětí vidělo film jako sladký milostný příběh mezi dvěma psy, Luddy a Roberts pomohli vyprávět jiný příběh o privilegiích a životních zkušenostech. Přestože Lady měla pěknou rodinu, byla chráněna před vnějším světem. Tramp mezitím žil pro sebe, i když neměl stabilní domov.

Než uvidíte restart, měl by se každý z vaší rodiny seznámit s originálem. A díky Disney+je to možné. Nejen, že vysílají výhradně živou akční verzi, ale i originál Dáma a tulák streamuje spolu s tisíci dalšími tituly Disney. Zde je návod, jak se dívat Dáma a tulák online.

Jak streamovat „Lady and the Tramp“ - exkluzivně na Disney+

Dáma a tulák je jedním z fanoušků oblíbených animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .který slouží v tenise

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Dáma a tulák a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Lady a Tramp
  5. 5. Klepněte na animovanou Lady a Tramp
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„Dáma a tramp“: Přehled

Datum vydání: 1955
Tvůrci: Příběh Erdman Penner, Ralph Wright, Don DaGradi a Joe Rinaldi.
Ředitel:
Clyde Geronimi, Wilfred Jackson a Hamilton Luske
V hlavních rolích:
Barbara Luddy, Larry Roberts, Peggy Lee, Lee Millar
Hodnocení:
G
Synopse:
Chráněný kokršpaněl má život převrácený naruby poté, co se její majitelé začali připravovat na své nové dítě. Cestou potkává toulavého psa jménem Tramp, který si ji oblíbil a přiměl ji, aby si uvědomila, o čem je život bez obojků.


Jak dlouhá je „Dáma a tramp“?

Film má 76 minut.


Spiknutí „Lady and the Tramp“

Lady je obdarována svému majiteli Darlingovi v klobouku jako vánoční dárek od Jima Deare v roce 1909. Jak stárne, dělá si dva sousedské přátele - skotského teriéra jménem Jock a staršího krevního psa jménem Trusty. Jock a Trusty se ze všech sil snaží vysvětlit Lady, že Darling a Jim Dear čekají dítě. Po vyslechnutí rozhovoru se objeví zbloudilý jménem Tramp, který Lady řekne, že když se do ní nastěhuje dítě, odstěhuje se pes. Poté, co se dítě narodí, je Lady neuvěřitelně loajální - přesto si nemůže nevšimnout, že se jí nedostává pozornosti, na kterou byla zvyklá. Když přijde na návštěvu teta Sarah, přivede své dvě kočky - které nastavily Lady tak, aby vypadala, jako by rozbila dům. Za trest dostane Lady náhubek - ale když je na ni položena, je tak vyděšená, že uteče ze scény. Po malé pomoci Trampa se do něj začne zamilovat - ale to skončí poté, co se Lady dozví více o jeho minulosti od jiných psů.

badmintonový kurt pro čtyřhru

Obsazení filmu „Lady and the Tramp“

Vzhledem k tomu, že film byl natočen v roce 1955, Disney se ujistil, že pro tuto část použije skutečné hlasové herce, ne nutně velká hollywoodská jména.

Barbara Luddyová jako Lady

Lady je hnědý kokršpaněl, který je darován Darlingovi. Pokud jde o domácí mazlíčky, je věrná a poslušná a velmi opatrná, když dělá správnou věc. Vyjádřila ji Barbara Luddyová, která také vyjádřila Kangu v sérii Medvídek Pú. Zemřela v roce 1979, ale její hlas byl stále používán v show 2011 Mini dobrodružství Medvídka Pú .

Larry Roberts jako Tramp

Tramp je velmi dobře obeznámen s ulicemi, protože musel najít způsoby, jak přežít bez majitele. Larry Roberts má na svém kontě jen tři herecké kredity, přičemž nejdůležitější je Tramp. Říká se, že byl objeven kvůli roli a také měl pozadí stand-up comedy .

Peggy Lee jako Darling

Peggy Lee nejenže zazpívala Darling, ale také poskytla hlas problematického páru siamských koček, Si a Am. Ona byla nejlépe známá pro její zpěv a objevil se na Show Eda Sullivana za to šestkrát. Vytvořila také svůj vlastní autobiografický muzikál Peg, který odhalil, že měla zneužívající dětství.

Lee Millar jako Jim Dear

Lee Millar vyjádřil milujícího manžela Jima Deare a také Dog Catchera. Přibližně v době, kdy měla Lady & The Tramp premiéru, byl Millar na několika epizodách I Love Lucy. Jeho poslední role byla v roce 1967 v seriálu Tchyně .

Bill Thompson jako Jock

Bill Thompson hraje Jocka, jednoho z nejzajímavějších psů ve filmu, na základě jeho přízvuku a skutečnosti, že je velmi snadno podrážděný. Thompson nevyslovil jen skotského teriéra - poskytl také hlas buldoka jménem Bull a policisty v zoo. Thompson se stal dobře spojen s Disney. Jednou z jeho pozdějších rolí bylo poskytnutí hlasů pro Kouzelný svět Disney v 60. letech.

wii sportovní tenisové cheaty

Bill Baucom jako Trusty

Bill Baucom hrál Trustyho, bloodhounda, který pomalu ztrácel čich - což je pro psy extrémně rozrušující. Zajímavé je, že to byla Baucomova první herecká role.


Písně a soundtrack „Lady and the Tramp“

Oliver Wallace složil partituru Lady & The Tramp, která měla mnoho vynikajících skladeb. Kromě instrumentálky tam byla také Bella Note, která sloužila jako úvodní téma a píseň Siamese Cat, kterou nazpívala Peggy Lee. Film také použil píseň He’s a Tramp.


„Dáma a tramp“ u pokladny

Dáma a tulák byl několikrát znovu vydán a pokaždé měl zisk. V roce 1962, údajně mezi 6 miliony a 7 miliony dolarů . V roce 1971 film vydělal 10 milionů dolarů. Toto číslo stále stoupalo, protože jeho vydání z roku 1980 vydělalo 27 milionů dolarů a vydání z roku 1986 přineslo 31,1 milionu dolarů.


Recenze „Lady and the Tramp“ - Co řekli kritici

Lady and the Tramp má až 93% čerstvé hodnocení na Rotten Tomatoes . Archivovaný článek New York Times z roku 1955 nabízí novou recenzi pro lidi, kteří ji během prvního promítání doslova viděli. Šokující je, že najde nějaké chyby. Bohužel a překvapivě je práce umělců v tomto filmu pod nominální hodnotou, poznamenal kritik Bosley Crowther . Tam, kde mají celovečerní karikatury pana Disneyho obvykle určitou gramotnou originalitu, přinejmenším tento film zapadá do rytmu pseudo-boy-meets-girl.


Kde se „Lady and the Tramp“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Pokud jde o filmy se zvířecími vodítky, Dáma a tulák je jedním z nejlepších. V roce 2015 AV Club dokonce uvedl že Lady & The Tramp byl jedním z nejrozvinutějších filmů od společnosti. Zatímco Dáma a tulák může být jedním z nejrozvinutějších záznamů v kánonu Disney, maskuje jeho složitá témata za bujnou animací a jemným vyprávěním, napsala Caroline Siede. Jak jsem stárl, začal jsem filmu stále více rozumět. Moje oblíbená scéna bývala scéna, kde se Lady jako štěně snažila vylézt po schodech. Nyní je to místo, kde těhotná manželka klidně pošle svého manžela doprostřed vánice pro meloun a naseká Suey.


Slavná scéna špaget „Lady and the Tramp“Hrát si

Lady And The Tramp - slavná scéna špaget Bella Notte Zde je slavná scéna z Lady and the Tramp, scéna se špagetami a masovými kuličkami. Určitě se na konci podívejte na rychlou prezentaci některých obrázků z restaurace Tony's Town Square ve Walt Disney World, doufáme, že se vám bude líbit. Kontaktujte prosím MickeyWorldTravel.com, aby vám jeden z našich Disney Travel Consultants naplánoval… 2013-02-14T17: 28: 48 000Z

Streamujte Lady a Tramp hned


Drobnosti „Lady and the Tramp“: 5 rychlých faktů

Vzhledem k tomu, že Lady and the Tramp ve skutečnosti nějakou dobu trvalo, bylo o tom mnoho fascinujících drobností. Zde je pět rychlých faktů.

nadal dimitrov hlava na hlavě

1. Lady byla inspirována skutečným psem.

Naštěstí to štěně film vidělo. Joe Grant pracoval jako spisovatel pro Disney ve třicátých letech minulého století a měl příležitost sdílet nějaké náčrty svého nového štěněte s Waltem Disneyem. Zatímco Disney miloval skici, neměl příliš rád příběh, který Grant vymyslel. O několik let později se tato myšlenka znovu objevila poté, co si Disney uvědomil, že může spojit Grantův nápad s jiným.

2. Pes, kterému modelovali Trampa, ve skutečnosti žil v Disneylandu.

Původní štěně bylo dívčí pes, kterého zpočátku spatřil výtvarník Erdman Penner. Podle MousePlanet Tento pes byl později adoptován papežovou rodinou, která pomáhala spravovat farmy v Disneylandu. Po celý život žila v domě, který byl na pozemku Disneylandu.

3. Trusty údajně zemřel v původní verzi filmu.

MousePlanet také poznamenává, že scéna s vagónem měla jít mnohem jinak. Walt, který kritizoval [smrt] Bambiho matky, se po shlédnutí scény rozhodl, že je příliš intenzivní a nechal animátory zahrnout Trustyho do závěrečné vánoční scény, Napsal Jim Korkis . Intenzita scény byla ponechána, jako by zemřel, což činí vánoční odhalení mnohem emocionálnějším.

4. Walt Disney také koupil své ženě štěně na jeden rok a ukryl ho v hatboxu.

Jeho manželka Lillian byla trochu zklamaná, protože ve skutečnosti čekala klobouk, podobně jako Darling ve filmu. Štěně bylo čau , a ti dva mu dali jméno Sunnee. Nevěděla, že jsem si koupil psa, řekl Disney. Myslela si, že jsem jí koupil klobouk! Začala ji tedy otevírat a pohybovalo se. Když ji otevřel, tento malý čau vystrčil hlavu. A od té doby to bylo její dítě.

5. Film musel sestříhat jednu z jejich písní.

Věděli jste, že Tramp měl píseň s názvem Jsem volný? Údajně to bylo zahrnuto na začátku, ale jak se Trampova postava začala vyvíjet, nezapadalo to tak, jak by mělo. Fanoušci stále měli možnost to slyšet, protože to bylo zahrnuto jako DVD extra.

Streamujte Lady a Tramp hned


Populární Problémy

Jak vyrobit trofej. Trofeje jsou skvělým způsobem, jak učinit vaši akci nezapomenutelnější, zvláště pokud probíhá soutěž a výhra. Místo nákupu obyčejné trofeje z obchodu byste si však mohli vytvořit vlastní pomocí ...

Chtěli jste někdy natočit svůj vlastní film? Psaní, režie a učení se upravovat svůj vlastní film je skličující návrh, ale dává vám konečnou kreativní kontrolu nad vaší tvorbou. Měli byste být připraveni věnovat spoustu práce jen proto, abyste ...

'Wendy Williams Story: What a Mess' je nový dokumentární film vysílaný po jejím novém životopisném snímku. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.