Kvalifikace na Australian Open 2021: Mihaela Buzarnescu vs Lara Arruabarrena náhled, souboj a předpověď

US Open 2019 - 3. den

Mihaela Buzarnescu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Mihaela Buzarnescu vs Lara Arruabarrena

Datum: 11. ledna 2021

Turnaj : Kvalifikace Australian Open 2021

Kolo : První kolo

Místo : Dubaj, Spojené arabské emiráty

Kategorie : Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Načasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 15:30 IST

Náhled Mihaela Buzarnescu vs Lara Arruabarrena

Bývalá top 20 hráčka Mihaela Buzarnescu je jedním z nebezpečných plovoucích hráčů při losování kvalifikace 2021 Australian Open, která začala v neděli.

Série zranění a volno mimo hřiště způsobila, že Rumunka vypadla z první stovky, ale bude se chtít vrátit. 32letý Buzarnescu, bývalý vítěz akce WTA Premier v San Jose spolu s 22 tituly ITF, si rozhodně má na koho dávat pozor.

odemykací dveře tenisového míčku
Lara Arruabarrena

Lara Arruabarrena

Na prvním místě pro Buzarnesca je další ostřílená aktivistka v podobě Španělky Lary Arruabarreny, která také usiluje o návrat do hlavního tahu grandslamové události.

Arruabarrena loni propásla, když v posledním kole kvalifikace prohrála s Japoncem Nao Hibinem. Její bohatství se v průběhu roku nezlepšovalo; Španělka se také uklonila z kvalifikace na French Open a pokračovala ve špatném běhu v Majors.

at & t tv roku

Nová sezóna by mohla přijít s opravou kurzu a solidní představení zde ji odstartuje na pravou nohu.

Mihaela Buzarnescu vs Lara Arruabarrena hlava-nehlava

Mihaela Buzarnescu zatím nevyhraje hlavní remízu v Melbourne.

Mihaela Buzarnescu zatím nevyhraje hlavní remízu v Melbourne.

Mihaela Buzarnescu vede proti Laře Arruabarreněové štíhlým rozdílem 2: 1. Arruabarrena vyhrála první setkání mezi oběma hráči (což bylo už v roce 2009), ale Rumunka zvládla poslední dvě setkání ve dvou setech.

Tyto dvě ženy si předtím na hardcourt nehrály; všechny jejich předchozí zápasy byly na evropské antuce.

Predikce Mihaela Buzarnescu vs Lara Arruabarrena

Tohle by mohl být těsný zápas, protože Mihaela Buzarnescu a Lara Arruabarrena mají poněkud podobný herní styl, který se vyznačuje hbitou prací nohou a silnou hrou na všech kurtech.

To znamená, že Buzarnescu je na hřišti o něco aktivnější. Rumunka může také snáze vyrovnat své údery, a to by jí mělo výrazně pomoci na mírně rychlejších tvrdých závodech v Dubaji.

Vzhledem k tomu, že pod jejich pásem není mnoho zápasových vítězství, mohlo by to být také duševní bitva. A v tom může mít Arruabarrena výhodu.

Španělka je také trpělivější ze dvou žen a ráda si hraje na body. Její fyzická zdatnost je jedním z jejích nejsilnějších přínosů, a to, spolu s jejím temperamentem, by mohlo posunout příliv v její prospěch.

Předpověď: Lara Arruabarrena vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Nejlepší sportovci a gymnastky mužů a žen budou v sobotu soutěžit na americkém poháru v Milwaukee. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Vítězové skupiny C DR Kongo se ve čtvrtfinále setkají s finalisty skupiny D Ghany. Zde je návod, jak sledovat zápas online zdarma.

V sobotu večer se Arizona Hotshots a Memphis Express setkají v zápase AAF 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Důvěra je skvělá, ale nečekejte, až se budete cítit sebevědomě, když dáte najevo svou zamilovanost. Přiblížit se někomu atraktivnímu je pro většinu lidí nervy, takže je pravděpodobné, že nikdy nebudete riskovat, pokud budete čekat, až se budete cítit naprosto klidně ....

Navzdory skandálním hláškám a tvrzením, že jsou falešní, „Property Brothers“ prospívá a vstupuje do sezóny 14. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online.

Narozeniny jsou především o zábavě a oslavách, což může být během pandemie COVID-19 dost těžké. Nebojte se - existuje mnoho způsobů, jak si můžete svůj speciální den užít, i když jsou vaše možnosti trochu omezenější než ...