Jak se dívat na zápas Oklahoma State vs Iowa State WrestlingTwitter/@CowboyWrestling Oklahoma Cowboys 197-pounder AJ Ferrari.

Zápasnický tým č. 13 Iowa State Cyclones bude v sobotu večer hostit č. 5 Oklahoma State Cowboys v Hilton Coliseum v Ames, IA.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Zápas (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte Oklahoma State vs Iowa State v přímém přenosu na ESPN+ právě tady:

jak hrát video s raketbalem

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živé vysokoškolské sporty, jako je zápas, fotbal, basketbal, volejbal a nohejbal, a také další živé sporty, dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Oklahoma State vs Iowa State naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled státu Oklahoma vs Iowa

Stát Oklahoma navštíví v časných odpoledních hodinách Northern Iowa Panthers, než se vydá do Ames, aby se postavil na místo s cyklóny.

jak být skvělý tenista

Tento víkend bude pro nás zatím nejtěžší výzvou, řekl hlavní trenér Cowboys John Smith The O'Colly .

Kovbojové vstupují do sobotních duálů s dominantní bilancí 5: 0; jejich nejbližší hranicí vítězství bylo domácí vítězství 29-8 nad Oregon State Beavers 10. ledna.

Když Cowboys naposledy vystoupili, porazili 22. ledna Air Force Falcons 33-6 na silnici. Oklahoma State se posunul 6-3 před 149-pounder Boo Lewallen, který byl InterMat zařazen jako 4, zajistil technický pád 22-3 přes Dylana Martineze ze Sokolů, aby Cowboys zvýšil na 8-6. Oklahoma State odtamtud zvítězil v každém zápase.

Dakota Geer a AJ Ferrari, zařazené na číslo 9 na 184 liber a č. 14 na 197 liber, také tvrdily o technických pádech pro Cowboys. Travis Wittlake, 165-pounder remizovaný s Lewallenem o nejlepší umístění InterMat v kádru, zvítězil nad Chase Diehlem.

Boo pro mě vyniká, řekl Smith podle webové stránky atletického oddílu školy . Travis Wittlake vypadal docela dobře a naše tři vyšší váhy odvedly na konci dobrou práci, aby zavřely dual out.

Geer, Ferrari a Lewallen mají v sezóně tři vedoucí týmy. Lewallen řekl The O’Colly, že v každém zápase usiluje o 5bodový výsledek.

Mám pro sebe velký závazek, abych zajistil, že začnu své zápasy tak, jak chci, a nebudu jen postávat jako nedůstojný, řekl ve školních novinách. Je to příležitost, kde se mohu oddělit od ostatních, a musím to udělat.

Cyclones, kteří v sobotu budou hostit Iowa Central Tritons a Lindenwood Lions, než nastoupí na Cowboys, vstupují do dne 4-1 v roce poté, co utrpěli osamělou porážku s tehdejším Ne. 17. ledna v Ames 9 Missouri Tigers 31-7. Odrazili se o týden později vítězstvím 18-16 nad Oklahoma Sooners v McLeod Center v Cedar Falls.

Iowa State sledoval Sooners 16-15 jít do finálového zápasu, když těžké váhy Gannon Gremmel, zařadil číslo 9, vzal 5-4 prodloužení rozhodnutí přes Josh Heindselman.

Myslím, že vyhrál lepší chlap, ale musel pro to opravdu pracovat a vydělat si to, řekl hlavní trenér Cyclones Kevin Dresser. Stát Iowa denně .

loketní ortéza tendonitidy

Cyklónský Ian Parker, 141 liber, se v InterMat žebříčku zvýšil z č. 8 na č. 7 poté, co zajistil rozhodnutí 4: 3 nad Donem Demasem, který spadl z č. 5 na č. 8.

To je přesně to, co dělá, řekl Dresser o Parkerovi, podle Iowa State Daily, každý víkend kreslí cvoky a chodí ven a obvykle je sundává.


Populární Problémy

Tenisová smíšená čtyřhra je tradičně pro Indii silnou událostí ve velkých mezinárodních soutěžích, jako jsou grandslamy a asijské hry.

Villanova a Marquette se vydaly na klíčovou sobotu v bitvě o velký východ na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak doporučit knihu. Pokud jste milovníkem knih a nemůžete se ztratit v příběhu, pravděpodobně neustále hledáte způsoby, jak se do čtení zapojit vaši přátelé a rodina! Doporučení knihy začíná vlastním čtením ...

V sobotu se na roštu setkají dlouholetí nepřátelé Ivy League Cornell a Harvard. Zde je návod, jak sledovat fotbalový zápas online.

Poté, co byl její zákaz zkrácen na 15 měsíců, mluvila Šarapovová s ostříleným tazatelem Charlie Rose.

Dokáže Kerber najít cestu kolem bourací koule, kterou je Camila Giorgi?