SLEDUJTE: Milo Yiannopoulos Tisková konference Živý přenos videaHrát si

Video Video související se sledováním: video z tiskové konference milo yiannopoulos v přímém přenosu 2017-02-21T14: 53: 50-05: 00

Milo Yiannopoulos, autor pravých a veřejných řečníků, pořádá v úterý v New Yorku tiskovou konferenci na adresu nedávných kontroverzí, které ho obklopují, včetně jeho komentářů o pedofilii, jeho pozvání na konferenci CPAC a poté z pozvání na konferenci CPAC a jeho ztráta 250 000 dolarů knižní transakce.wiki na stolní tenis

Můžeš sledovat živý přenos tiskové konference výše.

Od té doby, co prezident Donald Trump před dvěma lety začal kandidovat do Bílého domu, gay britský spisovatel vyrostl na výsluní a v kontroverzích. Milo zvýšil své publikum podporou Trumpa a vystoupením proti tomu, co považuje za hnutí za svobodu projevu ve Spojených státech, které je poháněno potřebou politické korektnosti lidí z levice.Byl vyloučen z Twitteru za obtěžování, včetně cílení komika Leslie Jones ze sobotní noci, a vyvolal velké protesty během střetnutí na univerzitách, včetně protestu na UC-Berkeley minulý měsíc, který se stal násilným.

head tenisová raketa swing styl hodnocení

Yiannopolous byl pozván, aby tento týden vystoupil na konferenci konzervativní politické akce (CPAC) ve Washingtonu, D.C. Jeho pozvání bylo později staženo poté, co se objevilo video, kde hovořil o pedofilii, přičemž někteří tvrdili, že ji hájí. Odmítl, že by byl zastáncem pedofilie.

Zpočátku jsme pozvánku rozšířili s vědomím, že problém svobody projevu na univerzitách je bojiště, kde potřebujeme odvážné a konzervativní nositele standardů, uvedl v písemném prohlášení Matt Schlapp, předseda Americké konzervativní unie deníku New York Times. Milolovy komentáře označil za znepokojivé a řekl, že jeho vysvětlení je nedostatečné.Video ho podle Times také stálo 250 000 dolarů knižní dohody s vydavatelem Simon & Schuster.

A v úterý, zhruba hodinu před tiskovou konferencí, Milo oznámil, že rezignuje na svou pozici redaktora v Breitbartu. Jeho rezignační dopis si můžete přečíst zde.

Přečtěte si více od Heavyjak velká tenisová raketa

Ronald Fiddler aka Jamal al-Harith: 5 rychlých faktů, které potřebujete vědět


Populární Problémy

Feliciano Lopez se 73. po sobě jdoucích grandslamových vystoupení na US Open 2020 proti Ricardu Carballes Baenovi. Očekává se, že levák, který vloni absolvoval třetí kolo, porazí svého méně slavného krajana.

Váš mop čistí podlahy, ale co se stane, když potřebujete mop vyčistit? Udržet svůj mop čistý je ve skutečnosti opravdu snadné. Ve většině případů potřebuje mokrý mop mezi jednotlivými použitími opláchnutí, zatímco prachový mop stačí vytřepat. Každý...

Clippers a Nuggets zavírají pětinásobnou hlavičku NBA na Štědrý den. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online zdarma.

Inter Milán v pondělí zahájil sezónu 2019-20 proti Lecce. Zde je návod, jak sledovat zápas-a všechny hry Serie A-ve Spojených státech.

Zjistěte vše o tom, jak se dnes večer dívat na premiéru 2. série hry Meet the Peetes.