Jak zachovat tenisky Air Jordan

Mnoho lidí by si chtělo koupit a ponechat tenisky Air Jordan. Mnoho lidí ale nechápe, jak si zachovat tenisky. A za několik měsíců mohou některé části páru dobrých bot zežloutnout. To je opravdu nepříjemné, když zjistíte, že na vašich teniskách je něco neobvyklého.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Zachovat tenisky Air Jordan Krok 1

  1 Vložte je do zipových zámků s několika baleními oxidu křemičitého.
 2. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Air Jordan Krok 2

  2 Kupte si Force stráže. Pokud máte spoustu bot, ale jejich zachování stojí za to, protože je téměř nemožné pomačkání.
 3. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Jordan Jordan Krok 3

  3 Zkuste je nenosit za špatného počasí. I ten nejmenší déšť může poškodit vaše boty a uříznout mu rok života.
 4. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Air Jordan Krok 4

  4 Snažte se nenosit stejnou obuv více než dvakrát týdně na maximum! Pokud máte hodně bot, naplánujte si, kdy je budete nosit. Zní to jako vysoká údržba, ale budete rádi, že jste to udělali!
 5. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Jordan Jordan Krok 5

  5 Používejte lehké čisticí prostředky. Vyzkoušejte Magic Cleaner od Mr. Clean.
 6. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Air Jordan Krok 6

  6 Když se dostanete domů, nenechávejte boty jen tak u dveří, abyste nasbírali prach. Vraťte je zpět do krabice.
 7. Obrázek s názvem Zachovat tenisky Air Jordan Krok 7

  7 Uchovávejte je v tmavých oblastech, jako je vaše skříň. Světlo stárne botu i materiál.
 8. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Jordan Jordan, krok 8

  8 Drž se dál od klubů a tanců.
 9. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Air Jordan, krok 9

  9 Nejezděte s hezkými botami. K sešlápnutí pedálů použijete pouze přední část chodidla, což vytvoří úhel záhybu 45 stupňů a vaše bota se pomačká. Zkuste si přinést pár starých bot navíc!
 10. Obrázek s názvem Zachovejte tenisky Air Jordan, krok 10

  10 Nečistěte si neustále obuv po každém nošení! Neustálé čištění od vody vytváří ve vzduchu oxidaci a vzduch, který dýcháte, vytváří chemickou sloučeninu, která vytváří nechvalně proslulé žloutnutí, které se vyskytuje u slavných Jordánů, jako jsou 5, 6, 11 a 16. Čím méně vody, tím lépe a méně čištění, tím lépe. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám většinou smradlavé nohy. Jak zajistím, aby mi tenisky nezapáchaly? Před obutím tenisek se ujistěte, že máte nohy čisté a suché. Naneste prášek na nohy, konkrétně mezi prsty. Dejte si do bot také trochu prášku. Nenoste tenisky, když máte mokré nohy, může to vést k rozvoji bakterií a kvasinek, což vede k páchnutí. Dodržujte hygienu.
 • Otázka Jak nezměním své Air Jordan? Mají tendenci se rychle mačkat v špici. Silová pole jsou dobrým produktem k zastavení záhybů. Také masírování obuvi norkovým olejem před jejich nošením a po čištění pomáhá udržovat kůži měkkou, takže se nebude tak krčit.
 • Otázka Jak znovu získám šedou značku bílou? Magické gumy jsou skvělé pro odstraňování odřenin a bělení gumové mezipodešve.
 • Otázka Pokud mám bílé Jordany, zašpiní se v dešti? Ano. Pokud je to možné, nenoste je v dešti. Nošení bot v dešti je může poškodit a zapáchat.
 • Otázka Kde najdu jen spodní podrážky od dvojice Jordanů? Zkuste eBay nebo Instagram. Pokud nemůžete najít žádné, kupte si levné boty, které mají podobnou podrážku.
 • Otázka Máte nějaké další tipy, pokud žádná z těchto metod nefungovala? Soupravy Jason Markk jsou skvělé na čištění Jordánů a jiných podobných bot. Jsou to univerzální čisticí prostředky a lze je zakoupit u Amazonu.
 • Otázka Při vkládání mých semišových tenisek Jordan pod postel je nutné je dát do krabice? Pokud nechcete, aby byly všechny špinavé a zaprášené, ano, je to nutné.
 • Otázka Jak mohu odstranit značku z lakované kůže na mém Air Jordan 11 Space Jams? Naneste Q-tip na odlakovač a otřete jím oděrku.
 • Otázka Mohu dát své Air Jordan’s do pračky? Ne, voda by poškodila kůži. Jen je nedávejte do pračky!
 • Otázka Je v pořádku ponechat tenisky v krabicích místo tašek? Ano, pokud krabice není špinavá a nemá v sobě žádné jiné boty.


Nezodpovězené otázky
 • Nakonec jsem dostal pár Jordanů. Dostal jsem Retro 1 High OG Phantoms. Jaký je nejlepší způsob, jak tu a tam vyčistit malé značky?
 • Jordany jsem nenosil asi 4 roky a zdá se, že se odlupují poblíž podrážky. Jak je mohu opravit?
 • Jak se zbavím záhybů v mé olejové šedé Jordan 5s?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Snažte se udržovat tenisky Air Jordan čisté. Víš, je to jen část toho, kým jsi.
 • Vyhněte se procházkám mokrými, blátivými nebo travnatými plochami.
 • Na logo ve spodní části stélky nalepte pásku, aby nezmizely
 • VŽDY si uschovejte účtenku, krabičku a štítek pro extra hodnotu
 • Používejte deodorant na boty každý den
 • Dávejte si pozor na pokrčení

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Zkuste v deštivém dni nenosit tenisky Air Jordan! To vašim teniskám velmi uškodí.
reklama

Populární Problémy

Šicí stroj Brother LS 2125i je lehký, jednoduchý stroj, který přitahuje milovníky šití všech úrovní znalostí. Navlékání stroje je velmi jednoduchý proces, ale existuje několik kroků, které budete muset dodržet, pokud ...

Matteo Berrettini nedávno řekl o své čtvrtfinálové prohře s Rolandem Garrosem Novakem Djokovičem začátkem tohoto měsíce.

Raiders si v neděli proti Patriots odnesli rekord 2: 0. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Memphis a USF se v sobotu setkají ve fotbalovém zápase AAC. Zde je to, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat hru na ESPN+.

Bývalá světová sedmička Barbara Schettová věří, že Novak Djokovič upevní svůj status GOAT tím, že v příštích letech získá několik dalších grandslamových titulů.

Konzervovaná brusinková omáčka - vyrobená z čerstvých brusinek, které byly uvařeny, oslazeny a znovu uvařeny - je pro mnoho rodin svátečním základem. Dodává se ve dvou formách: želé brusinková omáčka a brusinková omáčka z celých bobulí. Jediný...