Jak se dívat na premiéru sezóny 5 Outlander bez Starz

sezóna outlander 5

Outlander sezóna 5 se brzy streamuje.

Fanoušci nějakou dobu čekali na pokračování milostného příběhu cestování v čase skotského rebela Jamieho Frasera a jeho manželky Claire. A konečně, sezóna 5 má premiéru v neděli 16. února ve 20 hodin. ET/PT na Starz.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, můžete sledovat Outlander živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

umístění loketního popruhu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Starz Channel Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma „Můžete sledovat veškerý obsah Starz naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Amazon Starz Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte Starz na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistroval se na Amazon Prime i na kanálu Starz , pak se můžete dívat Outlander epizody buď žijí tak, jak se vysílají, nebo kdykoli na vyžádání (sezóna 5, epizoda 1 Outlander je již k dispozici na vyžádání).

jak hrát tenisová pravidla

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sling TV

Starz je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Starz bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Starz získat celkem za 9 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

pro tenisty

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Outlander živě nebo na vyžádání ve vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Starz je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Starz, můžete sledovat Outlander živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled na 5. sérii „Outlander“

Sezóna 5 Outlanderu naváže na řadu pramenů, které zůstaly viset ze sezóny 4. Uvědomte si, že pokud budete pokračovat ve čtení, existují spoilery pro sezónu 4.

V sezóně 5 vidíme Jamie a Claire, jak stále stojí na svém místě ve Fraser’s Ridge, jejich zemi v koloniích. Procházejí obtížnou politickou dynamikou mezi rebely a Brity. Jamie musí zejména skrývat svou loajalitu vůči skotskému soudruhovi Murtaghovi Fitzgibbonovi, kterého hledají vládnoucí Britové, kteří si myslí, že Jamie je na jejich straně.

Je tu příšerný stín násilníka Stephena Bonneta, který brutálně napadl dceru Claire a Jamieho Briannu (a premiéra má velký zvrat s Bonnetem). V sezóně 5 se Brianna znovu sešla se svou láskou 20. století Rogerem MacKenzie, ale chystáme se zjistit, jak budou řídit její těhotenství. Roger se samozřejmě stále přizpůsobuje výzvám života doslova v jiné době. Kromě toho nás stále ještě zajímá, zda byl novinový článek, který Brianna a Roger našli, správný: Je Jamie a Claire předurčeno zemřít?

tenisový grip

První epizoda páté sezóny se jmenuje Ohnivý kříž . Vyplývá to z webu Starz pro tuto show, Po oslavách na počest svatby Brianny a Rogera, guvernér Tryon připomíná Jamiemu jeho povinnost ulovit a zabít Murtagha Fitzgibbonsa. Fanoušci show vědí, že Murtagh je jedním z Jamieho nejbližších důvěrníků, takže si nelze představit, že by se na toho muže někdy obrátil.

V sezóně 5, vysvětluje Starz, musí Jamie Fraser bojovat za ochranu těch, které miluje, a také domova, který si vybudoval po boku své manželky Claire Fraserové, jejich rodiny a osadníků Fraser’s Ridge. Zde je odkaz na speciální nabídku Starz ke sledování Outlandera.


Populární Problémy

Rafael Nadal nedávno hovořil o tom, jak je mnoho dospělých, kteří přicházejí do jeho akademie zdokonalovat své dovednosti. Nadal také zmínil, že akademii navštěvuje každý den, aby získal představu o tom, jak se vzdělávací programy vyvíjejí.

Jak léčit poškrábanou rohovku. Odborníci se shodují, že cizí tělesa, jako jsou kontaktní čočky, nehty, prach, špína, písek, částice dřeva a kovové kousky, mohou poškrábat vaši rohovku. Https://www.mayoclinic.org/first-aid/first-aid-corneal-abras ...

Vynecháváte někdy snídani a doufáte, že se vám lépe vejde do džín nebo obleku? Je to přirozená myšlenka, méně kalorií znamená menší váhu. Chcete -li však zůstat štíhlí a zhubnout, budete chtít snídat vyváženě a začít svůj den ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Pistons vs Bucks Game 2 online bez kabelu.