Jak sledovat Shahs of Sunset Season 9 online bez kabelu

Obsazení

Bravo Obsazení filmu Shahs of Sunset

Dlouho běžící reality show Shahs of Sunset se vrací ke své deváté sezóně v neděli 16. května ve 20 hodin. ET/PT na Bravo.

jak nasadit tenisové míčky na chodítka

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Shahs of Sunset:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Bravo a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Shahs of Sunset můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Bravo je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Shahs of Sunset můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Živý přenos Bravo a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost není k dispozici s bezplatnou zkušební verzí, ale je to jen 10 $ za první měsíc:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Shahs of Sunset můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.

kam umístit ortézu na lokty tenisu

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Bravo a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Shahs of Sunset můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 9 „Shahs of Sunset“Hrát si

Video Video související s tím, jak sledovat šahy 9. sezóny západu slunce online bez kabelu 2021-05-15T20: 00: 39-04: 00

Shahs of Sunset sleduje každodenní život skupiny bohatých perských Američanů žijících v Beverly Hills v Kalifornii. Když jsme šahy viděli naposledy, bylo třeba udělat velký úkol kvůli zadržovacímu příkazu Rezy Farahana proti Tommymu Feightovi, manželovi Mercedesu MJ Javida. Farahan chtěl zrušit soudní zákaz, ale jeho manžel Adam Neely to neudělal. Nakonec se Farahan postavila na stranu svého manžela a Javid na stranu jejího manžela, takže ve skupině stále dochází k obrovské roztržce.

Podle tiskové zprávy Bravo se Farahan, Javid, Mike Shouhed, Golnesa GG Gharachedaghi, Destiney Rose a Nema Vand vracejí na sezónu devět a k posádce se přidává i přítel London Laed.

Tisková zpráva také škádlí:

  • Když se po loňském ničivém spadu prach konečně usadil, Reza se cítí připravený ponořit si prst do vody smíření se svým nejlepším přítelem starším než 30 let, MJ. A přestože je jeho vztah s manželem Adamem silnější než kdy jindy, jeho přátelství s bratrem Mikeem je zpochybněno, když se začnou šířit zvěsti o Mikeově špatném chování.
  • Po náročném roce pro MJ se ocitá v další obtížné situaci, kdy se snaží napravit to s Rezou, který má stále soudní zákaz proti jejímu manželovi Tommymu. Navzdory tomu oba slibují zahájit cestu k odpuštění v naději, že uzdraví jejich přátelství a přivede všechny znovu dohromady.
  • Mike a jeho přítelkyně Paulina perfektní vztah jsou podrobeni zkoušce, když jsou skupině odhaleny trhliny v jejich spojení. Mike, který přistál na horkém křesle, zapálí další skandál, který prověří jeho vlastní pouto s Rezou a hrozí rozchodem nově reformovaného přátelství Rezy a GG.
  • Po dlouhé a obtížné cestě k mateřství je GG nadšená, že může světu představit svého krásného syna Elijaha. Ukazuje se, že je nečekaným sjednotitelem a hlasem rozumu mezi svými přáteli, pomáhá jim sdělit jejich zraněné pocity a doufejme, že se zbaví minulých stížností. Skutečná zkouška přichází, když musí tento nový pohled aplikovat na své vlastní přátelství s MJ.
  • Z velmi známé tváře se Destiney odstěhuje ze svého výškového bytu do rozkošného domu přes ulici. Stále se vzpamatovává z chaosu minulého roku a snaží se najít mír s MJ, když posiluje svá pouta s Rezou a GG. Když se Paulina svěřuje Destiney o problémech ve vztazích s Mikem, ocitá se zapletená do dalšího konfliktu.
  • Poté, co pandemie silně zasáhla Nemovy obchodní podniky, čelí křižovatce, když je nucen učinit některá obtížná rozhodnutí. Zatímco jeho vztahy s MJ a Mikem zůstávají silnější než kdy jindy, Nema svádí těžkou bitvu, aby napravil svá přátelství s Rezou, Destiney a GG v naději, že se jeho rodina opět spojí.
  • Nový perský přítel MJ Londýn je vítaným dechem čerstvého vzduchu. Jako životní trenér má Londýn jedinečnou schopnost pomáhat svým nově nalezeným přátelům v obtížných situacích. Když se její strategie začnou ztenčovat, Londýn je podroben konečnému testu na skupinovém výletě, kde potřebuje.


Premiérová epizoda se jmenuje 50 odstínů Shouhed a její popis zní: V naději na napravení jejich 30letého vztahu a uzdravení jejich zlomené skupiny přátel si Reza a MJ naplánují výlet do Palm Springs na oslavu Mikeových narozenin; GG, která chtěla zůstat mimo drama, objímá jako nová máma svého syna Elijaha.

Shahs of Sunset se vysílá v neděli ve 20 hodin. ET/PT na Bravo.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

Tequila je destilát z rostliny modré agáve a je národním nápojem Mexika. Tequila se dodává ve třech základních odrůdách (s několika variacemi mezi nimi): Blanco, což znamená „bílé“ a nezralé; reposado, což znamená „odpočatý“ ...

Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...

Zde jsou vaše nejlepší možnosti sledování her Tampa Bay Buccaneers online bez kabelu v roce 2019.

Kávové lusky jsou velmi užitečné a praktické. Šetří vám čas a námahu při přípravě kávy ve filtru a při čištění kávovaru. Kávové lusky mohou být bohužel velmi drahé. Kvalita a chuť kávy ...

Williams je v současné době v sedmém měsíci těhotenství se svým prvním dítětem.