Jak vizuálně zmenšit velká prsa

Existuje mnoho způsobů, jak vizuálně zmenšit svůj velký hrudník. Můžete použít chytré módní triky, ale můžete být překvapeni množstvím nechirurgických metod, které mohou fyzicky vládnout vaší hrudi. Bez ohledu na to, jakou cestou se chcete vydat, níže uvedené kroky vám budou velmi užitečné. Začněte krokem 1 níže!Část 1 ze 3: Co dělat oblečení

 1. Obrázek s názvem Aby malá prsa vypadala větší Krok 7

  1 Noste oblečení, které sedí. Měli byste začít tím, že budete vždy nosit oblečení, které sedí. Nenoste příliš těsné oblečení, protože díky nim budou vaše prsa vypadat větší a upozorní na ně. Také nechcete nosit příliš velké nebo volné oblečení, protože díky nim budou vaše prsa vypadat větší, ale budete také vypadat větší. Místo toho noste oblečení, které vám sedí, ani příliš volné, ani upnuté. Nejen, že to bude pohodlnější, ale sníží to i vizuální vzhled vašeho hrudníku.
 2. Obrázek s názvem Vizuálně zmenšit velká prsa Krok 2

  2 Noste košile ve stylu tuniky. Noste košile, které jsou dlouhé, s lemovou linkou dolů kolem nejširší části boků. To přitáhne oko dolů a pryč od hrudníku a zároveň zdůrazní vaše boky. Dohromady to hodně přispěje ke snížení vzhledu vašich boků.
 3. Obrázek s názvem Vizuálně zmenšit velká prsa Krok 3

  3 Noste rozšířené spodní košile. Noste košile, které se rozplývají pod přirozeným pasem. To pomůže přitáhnout oko dolů a pryč od hrudníku. Tento styl košile je velmi trendy a v módě právě teď.
 4. Obrázek s názvem Vizuálně zmenšit velká prsa Krok 4

  4 Pro větší efekt noste tmavá trička a spárujte je s jasně barevnými spodky. Obecně nošení tmavé košile s použitím barev jako černá, námořnická a lesní zelená sníží vzhled vaší hrudi. Funguje to tak, že se snižuje výskyt světel a stínů, což oku ztěžuje vnímání hloubky a tvaru.
  • Pokud chcete efekt ještě zesílit, spárujte tmavý top se sukní nebo kalhotami, které jsou pestrobarevné. Tyrkysová, růžová, žlutá, červená nebo jiná jasná barva přitáhne oko dolů od hrudníku k bokům a nohám.
 5. Obrázek s názvem Vizuálně zmenšit velká prsa Krok 5

  5 Zdůrazněte boky, abyste odvedli pozornost od hrudníku. Obecně platí, že oblečení, které zdůrazní vaše boky, odvede pozornost od hrudníku a ve srovnání bude vypadat menší. Noste vodorovně pruhované kalhoty nebo sukně a když nosíte sukně, snažte se nosit plné kruhové sukně. Ty dodají vaší spodní polovině objem a vaše tělo bude vypadat rovnoměrněji.

Část 2 ze 3: Oblečení ne

 1. Obrázek s názvem Styl khaki šatů Krok 1

  1 Přeskočte roláky. Roláky a obzvláště objemné svetry na želvách vám jen zvětší hrudník. Těsné roláky pouze způsobí, že vaše prsa budou vypadat větší a silnější roláky jen dodají objem a dosáhnou stejného efektu.
 2. Obrázek s názvem 519841 7

  2 Vyhněte se přírodním a empírovým pasům. Přírodní topy pasu, které táhnou linii pasu nahoru, a empírové topy pasu, které vytvářejí výstřih pasu těsně pod linií prsou, slouží k tomu, aby poprsí vypadalo větší. Vyhněte se oběma těmto stylům, protože zdůrazní pouze váš hrudník tím, že bude vypadat větší ve srovnání s vaším pasem.
 3. Obrázek s názvem Zmenšete poprsí Krok 22

  3 Nenoste košile, které zdůrazňují dekolt. Samozřejmě budete chtít přeskočit topy, které zdůrazní váš dekolt. Cokoli, co je velmi nízké, vám jen zvětší prsa. Ve skutečnosti mnohem větší, že budou pravděpodobně přesně vypadat, jako by byli na pokraji vypadnutí! Místo toho noste věci o něco vyššího střihu.
  • U některých lidí bude výstřih do V a srdíčkový výstřih vypadat větší a nápadnější. Někteří lidé však zjišťují, že dávají přednost vzhledu, který získají tímto stylem krku. Experimentujte, abyste zjistili, co pro vás funguje.
 4. Obrázek s názvem 519841 9

  4 Vyhněte se oblečení, které přidává objem kolem hrudníku. Budete chtít předat oblečení, které vám přidá na objemu kolem prsou, takže bude vypadat ještě větší. Svetry a topy s kulatým výstřihem, volánové blůzy, delší šály, košile s pukami nebo nabíhající kolem prsou a mnoho dalších věcí přidá na poprsí spoustu látky, takže vaše prsa budou vypadat ještě větší.
 5. Obrázek s názvem Aby malá prsa vypadala větší Krok 7

  5 Přeskočte vodorovné pruhy. Horizontální pruhy způsobí, že se váš hrudník bude zdát širší a podle toho budou vaše prsa vypadat větší. Místo toho noste úzké svislé pruhy, protože ty přitáhnou oko nahoru a váš hrudník bude vypadat menší. Důvodem je, že oklamává oko, aby si myslelo, že jsou obě strany vašeho těla blíže u sebe.

Část 3 ze 3: Fyzické zmenšení poprsí

 1. Obrázek s názvem Aby malá prsa vypadala větší Krok 10

  1 Stát zpříma. Když máte špatné držení těla, vaše prsa se budou prověšovat a viset, takže budou vypadat větší. Když se postavíte vzpřímeně s rameny staženými dozadu, zvednete prsa a způsobíte, že tkáň bude napjatější a nataženější, což fyzicky zmenší její vnější tvar.
  • Pokud máte potíže se vzpřímeným postojem, na internetu nebo u vašeho lékaře je k dispozici mnoho zádových výztuh a korektorů držení těla.
 2. Obrázek s názvem Zmenšete poprsí Krok 19

  2 Používejte speciální podprsenky. Existuje řada podprsenek, které mohou pomoci. Minimizéry jsou k tomuto účelu navrženy a jednoduše fungují tak, že nepřidávají žádnou extra velkou část. Stejného efektu dosáhnete použitím nepodšité podprsenky, která je často levnější. Většina žen s velkým poprsím však zjišťuje, že dává přednost podpoře strukturovanější podprsenky. Z tohoto důvodu můžete zjistit, že pro vás lépe funguje maximální podpora a vysoce kvalitní sportovní podprsenka. Sportovní podprsenka stlačí vaše prsa dolů a bude vypadat fyzicky menší.
  • Je také opravdu důležité nosit vhodnou podprsenku.
 3. Obrázek s názvem Aby malá prsa vypadala větší Krok 9

  3 Použijte tvarovače. Shapers jsou vesty nebo košile, které jsou vyrobeny z těsné gumy. Přes tričko se pak oblékne normální košile. Tvarovače hrudníku najdete v mnoha obchodních domech i v internetových obchodech.
 4. Obrázek s názvem Vizuálně zmenšit velká prsa Krok 14

  4 Použijte hrudní pořadače. Vazače hrudníku jsou tvarovače na steroidech: výrazně vám zmenší poprsí tím, že maximalizují, jak moc zhutňují vaše prsa. Jejich účinek však může být pro některé lidi příliš silný a omezující, proto tuto možnost použijte pouze tehdy, pokud hledáte vážné snížení.
 5. Obrázek s názvem Zmenšete poprsí Krok 18

  5 Použijte vázání na hrudník. Dočasným řešením v zoufalých situacích je tradiční svazování hrudníku. Zde použijete pevnější materiál na zavazování prsou - nejlépe hrudní, ale postačí i těsnější sportovní podprsenka. To je užitečné, pokud potřebujete dočasně zmenšit poprsí, aby se vešly do konkrétního oblečení pro zvláštní událost.
  • K svazování hrudníku nepoužívejte áčkové obvazy nebo lepicí pásku - tyto materiály nejsou určeny pro svazování a jejich použití může mít za následek dušnost, poškozené nebo zborcené plíce, pohmožděná nebo popraskaná žebra, natrženou kůži, bolest zad, poškození páteře, závratě a trvalému poškození prsní tkáně.
  • Nenechte se zlákat k použití elastického obvazu, protože je velmi nepohodlný a nebezpečně stahující, pokud je dostatečně přitažen, aby měl účinek.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaká je dobrá podprsenka pro velikost 42 DDD? Zkontrolujte podprsenky Wacoal. Vyrábějí spoustu podprsenek v hůře sehnatelných velikostech.
 • Otázka Kde mohu koupit dobrou podprsenku pro velká prsa? Chcete -li si koupit dobrou podprsenku, sáhněte po profesionálním střihu. Tak budete přesně vědět, jakou velikost pásku a šálku potřebujete. Existují obchody plus velikosti i specializované obchody, které vyrábějí větší podprsenky.
 • Otázka Existují nějaké možnosti pro FTM trans, pokud nemohu podstoupit operaci? Existuje několik vazačů „kutilů“, které je relativně snadné vyrobit a které jsem zjistil, že fungovaly alespoň pro mě (nepoužívejte obvazy ani gázu, jsou opravdu špatné pro vaše hrudní koš a dýchání) a fungují pohodlně asi osm hodin.

Populární Problémy

Jak hrát kriket. Kriket je jednou z nejpopulárnějších her na světě s miliardami fanoušků na Subkontinentu, Velké Británii, Austrálii, Novém Zélandu a mnoha dalších zemích. Ať už jste vždy chtěli hrát sami sebe, nebo jen žít ...Jak uklidnit bolavé kotník. Bolest kotníku je důsledkem nadměrného používání a vyčerpání nohou: to obvykle znamená obout si nové boty nebo chodit více než obvykle. Bolest kotníku se liší od ostré bolesti, podlitin, necitlivosti, ...

Navarro získala zpět hodnocení WTA Top 10, ale na Madrid Open ji porazila nejlepší nasazená Serena Williamsová.Rafael Nadal se ohlédl za emocionálním okamžikem, kdy Španělsko přivezlo domů mistrovství světa FIFA 2010. Nadal také vysvětlil, jak velký význam má fotbal nejen ve Španělsku, ale v celé Evropě.Jak se zbavit bolesti s artritidou. Bolest při artritidě trápí mnoho jednotlivců po celém světě. Existují dva typy artritidy: revmatoidní artritida a osteoartritida. Osteoartróza je nejčastější a je způsobena společným používáním nebo opotřebením ...