Jak cestovat na Havaj

Havaj je krásný stát tvořený 7 obydlenými ostrovy, z nichž 4 jsou nejoblíbenějšími destinacemi: Havaj (Velký ostrov), Maui, Oahu a Kauai. Chcete -li naplánovat cestu, zvažte data, která vám vyhovují, a zda dáváte přednost cestování v období sucha nebo deště. Výběr ostrova (nebo ostrovů), na který se chcete vydat, vám také pomůže navrhnout rozpočet pro vás a vaše spolucestující. Létání není levné, takže včasná rezervace letu a ubytování je obvykle tou nejlepší volbou. Kontrola počasí jeden nebo dva dny před odjezdem vám pomůže zabalit si vhodné oblečení a výstroj. Jakmile jste na Havaji, nakopněte se a užijte si ohromující přírodní krásy a přátelské „Aloha Spirit!“Metoda 1 ze 4: Plánování cesty

 1. Obrázek s názvem Cestování na Havaj Krok 1

  1 Cestujte od dubna do června nebo od září do prosince, abyste ušetřili peníze. Polovina dubna až červen a září až začátek prosince je považována za pomalou sezónu, což může znamenat levnější letenky, levnější ceny hotelů a méně davů. Nejde však o přísné pravidlo-zlevněné ceny můžete najít celoročně včasnou rezervací nebo nabídkou na poslední chvíli.
  • Prosinec až polovina dubna je na Havaji považován za špičkový čas cestování, protože mnoho lidí cestuje na prázdniny nebo unikající zimní počasí.


 2. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 2

  2 Navštivte Velký ostrov a podívejte se na aktivní sopky, hory a pláže. Velký ostrov hostí řadu venkovních míst a aktivit, protože pokrývá 11 různých klimatických zón. Od deštných pralesů a vodopádů po pláže s bílým pískem, zasněžené hory a sopky-najdete spoustu dobrodružství!
  • Let z Honolulu do Kony trvá jen 45 minut.
  • Zvažte cestu helikoptérou přes Kilauea a získejte úchvatný výhled na nejaktivnější sopku světa.
 3. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 3

  3 Sledujte velryby a relaxujte na pláži na Maui. Maui je skvělou volbou, pokud máte rádi dobrou rovnováhu plážových lenošení, historických památek (jako je město Lahaina a státní park Iao Valley), nočního života a pozorování velryb. Neuvěřitelný výhled se vám naskytne také z točící se a odbočující dálnice Hana.
  • Některé letecké společnosti létají přímo do Kahului ze západu USA, ale pokud to pro vás nefunguje, můžete také vyrazit na 45minutový let z Honolulu na jedno ze 3 letišť na Maui: Letiště Kahului (hlavní uzel) , Kapalua Airport (West Maui) nebo Hana Airport (East Maui).
  • Podívejte se na státní park Waianapanapa a podívejte se na pláž s černým pískem.
 4. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 4

  4 Vyrazte si na Oahu užít si nakupování, noční život, surfování a historická místa. Oahu je domovem Honolulu, největšího města na Havaji, a poskytne vám luxus a modernost jakéhokoli velkého města spolu s přírodními krásami pláží, hor a okouzlujících historických památek, jako je Pearl Harbor. Pokud se chcete naučit surfovat, pláž Waikiki a severní pobřeží jsou proslulé svými vlnami dokonalými pro surfování.
  • Pobyt na Oahu je skvělá volba, pokud máte jen pár dní dovolené a nechcete trávit více času cestováním.
 5. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 5

  5 Zůstaňte v Kauai a uvidíte ohromující vodopády, pláže a prozkoumáte turistické stezky. Kauai je známý svými úchvatnými vodopády (zejména vodopády Wailua), turistickými stezkami (jako stezka Kalalau) a plážemi (jako pláž Poipu). Ostrov je také domovem Waimea Canyonu, který je často označován jako „Grand Canyon of the Pacific“.
  • Můžete létat přímo na Kauai z Los Angeles nebo si udělat krátký 40minutový let z Honolulu do Lihue.
 6. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 6

  6 Naplánujte si rozpočet na dopravu, ubytování, jídlo a zábavu. Začněte s největšími výdaji, jako jsou letenky a ubytování, a propracujte se k menším výdajům, jako je večeře, zábava a pozemní doprava. Je také důležité zohlednit diskreční prostředky, pokud plánujete nakupovat, podnikat prohlídky s průvodcem nebo cestovat na různé ostrovy. Šestidenní výlet pro 2 osoby může vypadat nějak takto:
  • Zpáteční letenka: 600 $ na osobu = celkem 1 200 $
  • Cena hotelu nebo pronájmu: 200 $ za pokoj x 6 dní + hotelová daň 30 $ = celkem 1 230 $
  • Stravování a zábava: 80 $ na osobu a den = 960 $
  • Doprava (pronájem auta, taxi, spolujízda): 40 $ za den = 240 $ celkem
  • Volitelné prostředky (nákupy, výlety, ostrovní trajekty): 40 USD na osobu a den = celkem 240 USD
 7. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 7

  7 Vytvořte si seznam všech věcí, které chcete dělat a vidět. Ať už jste turista poprvé nebo zkušený návštěvník, vytvoření volného itineráře vám pomůže využít čas nejefektivněji, když jste tam. Hledejte online weby a aktivity, které vás zajímají, a vytvořte si seznam v deníku nebo aplikaci pro psaní poznámek.
  • Například: 1) Vydejte se šnorchlovat do Shark’s Cove; 2) Projděte helikoptérou Kilauea; 3) Jezte na Duke’s Waikiki, 4) Jděte do Hale Koa Luau.
  • Chcete -li vytvořit vizuálního průvodce, vytiskněte si mapu a zakroužkujte místa, kam byste chtěli jít.
  • Nebojte se, že byste si museli naplánovat dny až na hodinu (pokud nechcete).
  reklama

Metoda 2 ze 4: Rezervace cesty a ubytování

 1. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 8

  1 V případě potřeby získejte cestovní pas 4 až 6 týdnů před odletem. Pokud nejste občanem USA, požádejte o cestovní pas alespoň 4 až 6 týdnů předem na své vládní ambasádě. Pokud platnost vašeho pasu vypršela, budete jej moci obnovit online (a zaplatit poplatek) v závislosti na zákonech vaší země. Občané USA mohou jednoduše ukázat řidičský průkaz nebo jiný státem vydaný průkaz totožnosti s fotografií.
  • Různé země mohou vyžadovat, aby vaše dítě mladší 16 nebo 18 let mělo dětský nebo dospělý pas, proto si předem ověřte, zda cestujete s mladistvými nebo dětmi.
  • Vytvořte si fotokopii pasu a zabalte jej na bezpečném místě pro případ, že byste o cestovní pas při cestě přišli.
 2. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 9

  2 Zarezervujte si letenku o 1 až 3 1/2 měsíce dříve, abyste získali nejlepší nabídky. Náklady na let se obvykle zvyšují 2 týdny až 1 měsíc před datem, zvláště pokud je hlavní cestovní sezóna. Pokud cestujete do zahraničí, je nejlepší rezervovat si let 2 až 6 měsíců předem.
  • Použijte rezervační web jako Kayak, Expedia, Orbitz nebo CheapOair a najděte slevové lety od levnějších leteckých společností.
  • Pokud je máte, použijte často létající míle.
  • Mějte svá data flexibilní - létat v úterý a ve středu je obvykle levnější než létat v jiné dny v týdnu.
 3. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 10

  3 Využijte přímý let na Oahu, Kauai nebo Maui přes Hawaiian Airlines. Hawaiian Airlines je skvělou volbou na západním pobřeží a jinde v USA, protože mají přímé lety z Bostonu, Las Vegas, Los Angeles, New Yorku, Phoenixu, Portlandu, Sacramenta, San Diega, San Franciska, San Jose a Seattlu.
  • Hawaiian Airlines také nabízí lety mezi ostrovy, včetně méně vytížených, jako jsou Lanai a Molokai.
  • Alaska Airlines, United Airlines, American Airlines a Delta Airlines také nabízejí přímé lety na Oahu (Honolulu) ze západního pobřeží a některých hlavních uzlů (jako Chicago a Houston).
 4. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 11

  4 Vytvořte spojení v Los Angeles a získejte většinu možností letu. Téměř všechny velké letecké společnosti, které létají na Havaj (letiště Honolulu - HNL), projíždějí Los Angeles. Většina letů odlétá kdekoli od 7:00 do 17:00, ale můžete si najít levné červené oči, pokud vám nevadí přijet pozdě nebo v časných ranních hodinách.
  • Let z Los Angeles trvá 6 hodin, takže je čas na dlouhé zdřímnutí!
  • Od listopadu do března je čas na Havaji 2 hodiny za západním pobřežím (jinak jsou to 3 hodiny), takže pokud letíte s dětmi, zvažte změnu času.
 5. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 12

  5 Zarezervujte si ubytování alespoň 1 měsíc předem. Ceny hotelů rostou, čím více se blížíte k datu, takže je nejlepší si rezervovat včas. Pokud jedete na dovolenou nebo během hlavní cestovní sezóny, možná budete chtít rezervovat hotel hned po rezervaci letu.
  • Nejnižší průměrné ceny rezervací se obvykle zobrazují 21 až 28 dní před datem příjezdu.
 6. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 13

  6 Najděte online licencované nemovitosti pro krátkodobý pronájem. Weby jako Airbnb, HomeAway a Vrbo jsou skvělým místem pro hledání krátkodobých pronájmů. Různé ostrovy a kraje však mají různá pravidla pro krátkodobé pronájmy, takže je nejlepší zajistit, aby hostitel měl povolení. Povolení může poskytnout finanční ochranu v případě, že hostitel nebo nemovitost nesplní nájemní smlouvy.
  • Pronájem nemovitosti je skvělou volbou, pokud se chcete držet dál od turistických pastí.
  • Podívejte se na pronájem nemovitosti s kuchyní, abyste mohli vařením vlastních jídel snížit náklady na stravování. A navíc získáte zkušenosti s používáním čerstvých místních surovin, které možná doma nenajdete!
 7. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 14

  7 Zarezervujte si letenku a ubytování společně, abyste ušetřili peníze. Cestovní balíčky na stránkách, jako je Expedia, Booking.com a Orbitz, často nabízejí levnější sazby za společnou rezervaci letenek a hotelu. Vyhledejte online hotely, které se nacházejí poblíž vašich oblíbených aktivit (např. Rezervujte si něco poblíž pláže, pokud plánujete hodně plavat nebo surfovat).
  • Pokud si plánujete pronajmout auto, kupte si jej do balíčku za výhodnější cenu.
 8. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 15

  8 Pokud chcete delší útěk, vydejte se na plavbu na Havaj. Plavby vyplují z přístavů v San Francisku, Los Angeles, San Diegu a Vancouveru. Plavby obvykle trvají 15 až 16 nocí, než se dostanete na Havaj, takže je to dobrá volba, pokud toužíte po delší době odpočinku a relaxace!
  • V závislosti na výběru vaší kajuty se ceny plavby mohou pohybovat od 1 200 do 4 500 USD (a výše).
  • Alternativně můžete letět do Honolulu a podniknout 7denní plavbu po ostrovech.
 9. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 16

  9 Kupte si cestovní pojištění na krytí krádeží, storna a zdravotních problémů. Cestovní pojištění není nutné, ale je užitečné, pokud vy nebo někdo, s kým cestujete, má chronické zdravotní potíže nebo pokud cestujete v období hurikánů (červen až listopad). Přečtěte si drobný tisk, abyste se ujistili, že pojištění pokrývá návštěvy nemocnice a nouzové lety.
  • Většina typů cestovního pojištění kryje náklady na zrušení a zpoždění cesty, jakož i ztracená, odcizená nebo poškozená zavazadla.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Připravte se na cestu

 1. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 171 Zkontrolujte počasí 1 nebo 2 dny před cestou. Období sucha je od dubna do října, což znamená, že počasí je horké a vlhké. Pokud jedete kdykoli od listopadu do března, můžete v noci zažít déšť a počasí ve svetrech. Nicméně i období sucha se může pochlubit deštěm a obdobím dešťů může vést k teplejšímu počasí, takže je nejlepší zkontrolovat předpověď.
  • Sbalte si pár svetrů a lehkých kalhot na zimní večery, které se dostanou až k 18 ° C.
  • Pokud předpověď předpovídá hodně deště, může se hodit deštník, pončo a boty do deště nebo boty na blízko.
  • Plavky, přikrývky a žabky jsou užitečné po celý rok!
  • Pokud máte v plánu vyrazit na túru, budete potřebovat pevnou turistickou obuv, klobouk, opalovací krém, sluneční brýle a další ochranný oděv.
 2. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 18

  2 V případě potřeby zajistěte dům nebo hlídání domácích zvířat. Pokud máte doma spoustu věcí, o které je třeba pečovat (například konkrétní rostliny) nebo máte domácí mazlíčky, zařiďte si věci tak, aby o vás bylo postaráno, dokud nebudete pryč. Požádejte přítele nebo člena rodiny, aby tyto povinnosti převzal, nebo vyhledejte profesionální domácí a domácí mazlíčky online.
  • Pokud si chcete přivézt malého psa, budete muset předložit důkaz o krevním testu vztekliny OIE-FAVN 120 dní před datem příjezdu. Pes musí být také mikročipovaný a vy a váš veterinář musíte vyplnit papír se zdravotní anamnézou a předložit jej ministerstvu zahraničí vaší místní vlády.
 3. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 193 Sbalte si do příruční tašky léky a cestovní nezbytnosti. Vždy je rozumné zabalit si do příručního zavazadla vše, co potřebujete, jako jsou léky, peníze, zubní kartáček a nabíječky pro případ, že by se vaše odbavená taška zpozdila nebo ztratila. Můžete si také sbalit převlečení pro případ, že se k vám taška dostane až druhý den.
  • Pokud přijíždíte v noci, sbalte si bundu nebo lehký svetr pro případ, že byste to potřebovali na letiště a z letiště.
  • Pokud cestujete s dětmi, určitě si sbalte svačinu a zdroje zábavy, aby je při letu zaměstnali.
 4. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 20

  4 Naplánujte si první den dopravu a aktivity, abyste snížili stres. Zajistěte si dopředu taxi, spolujízdu nebo kyvadlovou dopravu z letiště do hotelu nebo půjčovny, abyste se po dlouhém letu nemuseli snažit přijít na to. Pokud přijíždíte odpoledne nebo pozdě v noci, vyhledejte si restaurace poblíž místa, kde bydlíte, aby vaše první jídlo bylo co nejméně stresující.
  • Taxi z letiště obvykle stojí 35 až 45 USD v závislosti na provozu a vzdálenosti, zatímco místní kyvadlová doprava může stát kdekoli od 15 do 25 USD nebo více v závislosti na tom, jak daleko jedete.
  • Pokud pobýváte v hotelu nebo letovisku, mohou nabídnout bezplatnou (nebo zlevněnou) kyvadlovou dopravu z letiště na místo.
  • Pokud přijedete tak pozdě, že okolní restaurace budou zavřené, zkontrolujte si v hotelu, zda bude v době příjezdu k dispozici pokojová služba.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Užívání Havaje

 1. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 211 Pokud je to možné, vydejte se na ostrov poletovat letadlem nebo trajektem. Pokud se nemůžete rozhodnout, který ostrov chcete vidět, strávte mezi nimi den nebo dva. Rychlým letem z Honolulu (Oahu) na Maui, Kauai nebo The Big Island se můžete dostat prostřednictvím havajských leteckých společností. Nebo se pro malebnější trasu vydejte trajektem.
  • Z Honolulu do Kauai nefunguje žádná trajektová doprava, ale let trvá jen 40 minut.
  • Můžete jet trajektem z Maui do Lanai nebo Molokai. Trajekt Molokai trvá jen 90 a odjíždí dvakrát denně. Trajekt Lanai Expeditions odjíždí 5krát denně a trvá jen 45 minut. Ideální pro celý den klidu a pozorování velryb!
 2. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 22

  2 Naučte se užitečná havajská slova a procvičte si hula dance. Zkuste vyzvednout pár havajských slov nebo si zajít na hodinu hula. Některé hotely nabízejí kurzy hula nebo doporučují místní třídu, abyste se mohli učit. Luaus (havajské hody, kde se hodně tančí hula) se konají pravidelně na každém ostrově a představují skvělý způsob, jak poznat pravou havajskou kulturu. Některá běžná slova, která byste měli vědět:
  • Aloha (ah-lo-hah) lze použít k pozdravu „ahoj“ nebo „na shledanou“.
  • Mahalo (muh-hah-lo) znamená „děkuji“, takže ho používejte často!
 3. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 233 Procvičujte základní bezpečnost, abyste se vyhnuli krádeži nebo nebezpečí. Havaj je velmi bezpečný, ale pokud trávíte čas v jednom z větších metropolitních měst, jako je Honolulu, měli byste učinit stejná bezpečnostní opatření jako v jakémkoli jiném městě. Kapsáři jsou běžní na plážích a v turistických oblastech, takže dávejte pozor na své okolí.
  • Cenné věci a velké částky v hotovosti nechte v trezoru v hotelovém pokoji nebo je schovejte někam do nájemního domu. Zloději se zaměřují na pronajatá auta, takže tam nenechávejte žádnou hotovost ani cennosti, pokud se rozhodnete je získat.
  • V případě nouze mějte svůj mobilní telefon vždy nabitý.
  • Pokud pobýváte v hotelu, zeptejte se někoho na recepci, ve kterých částech města byste se měli vyhýbat noční procházce sami.
  • Mějte po ruce seznam důležitých čísel. Policejní nouzové číslo je 911 a jiné než nouzové číslo je 808-935-3311.
 4. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 24

  4 Při venkovních aktivitách dodržujte bezpečnostní opatření. Bez ohledu na to, jak dobrý jste plavec, oceán je extrémně silný. Vlny mohou být rychlé a nepředvídatelné, takže nechoďte surfovat nebo plavat sami, pozdě v noci nebo během bouře. Pokud se chystáte na túru nebo na prohlídku s průvodcem, použijte zdravý rozum a dodržujte bezpečnostní pokyny průvodce (např. Zůstaňte ve skupině, dávejte si pozor na nohy, nelezte na porézní skály, noste nouzovou píšťalku, nepřibližujte se k divoké zvěři ).
  • Před plánováním výletu, surfování, bodyboardu, prohlídky památek nebo cokoli v přírodě si vždy zkontrolujte povětrnostní podmínky.
  • Získejte informace o turistických stezkách předem, abyste věděli, kde najdete nouzové zastávky a další vybavení.
  • Poznejte své limity, pokud jde o lezení, turistiku ve vysokých nadmořských výškách, surfování, paddleboarding a bodyboarding. Pokud zkoušíte nějakou novou aktivitu poprvé, v klidu.
  • Sledujte při chůzi hodiny a vraťte se, abyste v noci nepochodili.
 5. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 255 Dodržujte havajskou etiketu. Součástí cestování je naučit se, jak se lidé mezi sebou chovají a komunikují. Havaj má spoustu bohatých kulturních zvyklostí a uvolněnou kulturu, kterou byste jako turista měli respektovat.
  • Pokud vám někdo položí lei na krk, poděkujte mu („mahalo“) a hrdě ho noste. Nesundávejte to před nimi, i když vás to svědí v krku.
  • Pokud potkáte nového přítele a on vás pozve k sobě domů, vždy si vyzujte boty, než projdete dveřmi.
  • Nesnažte se brát černý písek nebo lávové kameny - je to považováno za neúctivé a věří se, že to přináší smůlu!
  • Buďte laskaví a zdvořilí k místním na plážích a vozovkách (tj. Nechte je projít, pokud jste na vyhlídkové jízdě a neútočte na jejich pláž nebo surfovací prostor).
 6. Obrázek s názvem Travel to Hawaii Step 26

  6 Odpočiňte si a přijměte ducha Aloha. „Duch ducha Aloha“ není ani tak zákon, jako spíše kulturní způsob života na ostrovech. Zdůrazňuje laskavost, jednotu, pokoru, trpělivost, skromnost a harmonii. Lidé s „duchem Aloha“ jsou vřelí, soucitní, okouzlující a upřímní - považujte to za zákon hezkého!
  • Když řeknete „aloha“ jako pozdrav nebo pozdrav, pochopte, že to znamená mnohem více než jen „ahoj“ nebo „na shledanou“. Svým způsobem říkáte: „Vidím tě, vážím si tě a přeji ti to nejlepší, příteli!“
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Navažte rozhovor s místním a požádejte ho o doporučení na stolování a noční život.
 • Pokud pobýváte v Honolulu nebo Waikiki, udělejte si čas na prohlídku mimo centrum města.
 • TheBus, veřejný tranzit Oahu, je mimořádně spolehlivý a jezdí téměř všude na ostrově. Navíc je to mnohem levnější než taxi, rideshare nebo tour bus.
 • Navštivte místní farmářské trhy, abyste ochutnali místní jídlo - zejména čerstvě sklizené tropické ovoce, jako je lilikoi (mučenka), mango, guava, ananas, papája a starfruit.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neriskujte, pokud jde o přírodní katastrofy, jako jsou hurikány, bouře a záplavy. Pokud cestujete nebo plavete a slyšíte hromy, vidíte blesky nebo na obzoru spatříte bouřkové mraky, zůstaňte v bezpečí a vraťte se do svého hotelového pokoje nebo do půjčovny.
reklama

Populární Problémy

Bulls and Hawks se ve středu večer setkají v otvíráku sezóny NBA 20-21. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.Moderní vinobraní je módní trend, který kombinuje oblečení ve vintage stylu s oblečením do ulice. Odvážné potisky, dna s vysokým pasem a košile s límečkem jsou součástí toho, co dělá tento moderní vzhled inspirovaný vintage. Dosažení moderního ročníku ...Marion Bartoli se nevrátí poté, co jí problém s ramenem znemožnil pokus o návrat na WTA Tour.

Kosočtverce jsou hluboké svaly umístěné uprostřed zad mezi páteří a lopatkami. Tyto svaly pomáhají zvedat a otáčet vaše lopatky. Rovněž přitahují vaše lopatky směrem k páteři pro dobré držení těla ....Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Mavericks vs Celtics online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Bostonu nebo mimo trh.Aktuálně probíhá turnaj WTA, který končí rok, a zde je několik bitev, které byste si neměli nechat ujít.