Jak koupit Manny Pacquiao Fight dnes večer

Hodinky Pacquiao vs Ugas

Getty Manny Pacquiao (L), prezident společnosti Manny Pacquiao Promotions Sean Gibbons (2. L) a šampion WBA ve welterové váze Yordenis Ugas (R) stojí na pódiu během oficiálního vážení v MGM Grand Garden Arena 20. srpna 2021 v Las Vegas, Nevada. Pacquiao vyzve Ugase o jeho titul v T-Mobile 21. srpna v Las Vegas. (Foto: Ethan Miller/Getty Images)

Kupte Pacquiao vs Ugas zde

Manny Pacquiao se v sobotu 21. srpna v T-Mobile aréně v Las Vegas v Nevadě utká s mistrem WBA v super welterové váze Yordenisem Ugasem.

Karta boje (Robert Guerrero vs Victor Ortiz a Pacquiao vs Ugas) začíná ve 21 hodin. ET a může být sledováno přes Fite PPV .

Možná budete moci objednat boj prostřednictvím svého poskytovatele kabelových služeb, ale pokud nemáte kabel nebo chcete sledovat zápasy na svém počítači, telefonu, Roku, Firesticku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení, budete muset koupit přes FITE. The boj stojí 74,99 $ .

Zde je podrobný průvodce, jak koupit a sledovat boj Pacquiao vs Ugas v sobotu večer:

netflix oj vyrobený v Americe
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit Pacquiao vs Ugas

Poznámka: Před zakoupením boje se musíte zaregistrovat k účtu FITE (je zdarma) a k FITE se můžete přihlásit pouze prostřednictvím jejich aplikace v telefonu nebo jiném streamovacím zařízení (a nikoli v počítači)

  1. 1) Jděte sem a kupte si boj
  2. 2) Vyberte Koupit 74,99 $
  3. 3) Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů k účtu FITE
  4. 3b) Pokud ještě nemáte účet FITE, stáhněte si aplikaci FITE do telefonu nebo streamovacího zařízení a zaregistrujte se zdarma
  5. 4) Chcete -li bojovat, zadejte své platební údaje
  6. 5) Souboje pak můžete sledovat na webu FITE nebo v aplikaci FITE

Jak se dívat na Pacquiao vs Ugas

Jakmile se zaregistrujete na FITE a koupili boj „Pacquiao vs Ugas a Guerrero vs Ortiz můžete sledovat prostřednictvím aplikace FITE na kterémkoli z následujících zařízení:

Amazon Fire TV nebo Fire Stick
Roku nebo Roku TV
Apple TV
Xbox One
Playstation 4
Chromecast
Android TV
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android

Můžete také bojovat o výběr chytrých televizorů prostřednictvím aplikace v telefonu nebo je můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Fite .

Další informace o všech streamovacích zařízeních kompatibilních s FITE najdete zde .

jak zjistit, zda je diamantový tenisový náramek skutečný

Náhled Pacquiao vs Ugas

Kolem tohoto boje by měla být spousta dramatu, zvláště s ohledem na nedávnou historii pásu super welterové váhy. Pacquiao (62-7-2, 39 KO) porazil Keitha Thurmana v červenci 2019, aby jej vyhrál, ale WBA ho letos zbavila hardwaru a dala pás Ugasu (26-4, 12 KO).

Oba bojovníci tento týden přibrali na váze, Pacquiao naklonil váhu na 146 liber a Ugas přišel na 147. Pacquiao nebojoval dva roky

Mám k němu velký respekt, takže jsem velmi nadšený, řekl Ugas po vážení prostřednictvím překladače, podle Yahoo Sports . Ale veškerý respekt skončil, když se zítra dostaneme do ringu. … Jsem rozhodně velmi emocionální a velmi nadšený z této příležitosti. Mám pásek. Kdo vyhraje zítra, dostane pás, ale právě teď jsem šampion a jsem připraven.

To znamená, že 35letý Ugas se cítí docela jistý, když jde do zápasu.

Jsem si stoprocentně jistý, že mě nemůže vyřadit, řekl tváří v tvář Pacquiaovi. Udělal jsem veškerou práci a přípravu. Za posledních šest let jsem opravdu dosáhl svého cíle a nemyslím si, že by mě Manny mohl vyřadit.

42letý Pacquiao měl původně bojovat s Errolem Spence Jr., ale zranění donutilo Spence odstoupit ze zápasu a Ugas zasáhl. Ugas zvítězil proti Jamal James, Abel Ramos a Omar Figueroa Jr. (vítězí na základě rozhodnutí) a mimo jiné zaznamenal vyřazovací vítězství proti Bryantu Perrellovi a Rayi Robinsonovi.

Neberu tento boj na lehkou váhu, Řekl Pacquiao po vážení. Samozřejmě nechci být v tomto boji příliš sebevědomý. Ale chci se ujistit, že zítra večer přinesu domů vítězství. Bůh dá, fanoušci budou šťastní. … Zítra večer udělám maximum. Dám do toho maximum pro fanoušky a samozřejmě pro svou zemi. Tento boj bude věnován lidu Phillippine.

(Ugas) dostal můj opasek, aniž by se mnou bojoval. Je to trochu trapné, Pacquiao přidáno. Jsem rád, že můžeme vyřešit spor o titul WBA. Vždy je lepší mluvit v ringu, řekl Pacquiao, který se velmi snažil nezastřelit WBA kvůli jejím činům, když se ho později zeptal na sankční orgán. Tady je dobře, že je Ugas a chce mě vyzvat v ringu na mistrovství WBA. Je dobře, že se můžeme dohodnout. Nelíbilo se mi, že mi někdo vzal opasek, aniž by mě vyzval v ringu. Oba jsme šampioni, ale uvidíme, kdo bude mít pás po sobotě.


Populární Problémy

Od rekordu všech dob, který držela australská Margaret Courtová, ji nyní dělí jen jeden titul.

Zde je návod, jak sledovat online přenos premiéry seriálu Good Girls online bez kabelu. Vrací se v neděli 16. února ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Očekávané televizní pokračování filmu Eddie Murphy z roku 1992 „Boomerang“ produkují Lena Waithe a Halle Berry. Zde je návod, jak sledovat show online.

Naomi Osaka vstoupí do Roland Garros 2021 s tím, že poprvé ve své kariéře dosáhne druhého týdne antukového Slamu.

„Power Book III: Raising Kanan“ má premiéru v neděli večer na Starz. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Se 100. titulem na řadě a pomstou v mysli nebude mít Federer nedostatek motivace vydat ze sebe maximum proti Tsitsipasovi.