Jak stát při badmintonu

Badminton je soutěžní sport. Skládá se z rakety a raketoplánu. Tento článek vás naučí, jak stát při badmintonu.

Metoda 1 ze 2: Flick slouží

 1. Obrázek s názvem Stojan během badmintonu Krok 1

  1 Postavte se levou nohou dopředu a pravou nohou dozadu. Pokud tak soupeř otevírá rychlým podáním, můžete jej snadno vrátit, aniž byste se otočili o 180 stupňů plnou rychlostí.
 2. Obrázek s názvem Stojan během badmintonu Krok 2

  2 Pokrčte kolena pod úhlem 45 stupňů. To vám umožní snadno běžet nebo zamíchat zpět, pokud míček míří za vámi. Pokud dovolíte jedné noze, aby byla úplně rovná, bude také trvat déle, než se dostanete do pohybu.
 3. Obrázek s názvem Stojan během badmintonu Krok 3

  3 Chodidla a tělo byste měli naklonit částečně bokem-na server, místo aby jste mu čelili. To vám pomůže odrazit se dozadu, zejména směrem k rohu.
 4. Obrázek s názvem Stojan během badmintonu Krok 4

  4 Měli byste stát tak daleko dopředu, jak jen můžete. Přesto se snažte hrát efektivní návraty při rychlém podávání. Pokud si snadno poradíte s rychlým podáním, stojíte příliš vzadu! Přinuťte se posunout dále dopředu. reklama

Metoda 2 ze 2: Během rallye

 1. Obrázek s názvem Stojan během badmintonu Krok 5

  1 Vždy připravenou raketu. To vám umožní rychleji zasáhnout míček zpět na protivníka. Také vám to umožní být lépe připraveni na to, že vás někdo zničí nebo napadne.
 2. Obrázek s názvem Stojan během badmintonu Krok 6

  2 Stejně jako při švihnutí, vždy pokrčte kolena. Pokud dáte nohy vedle sebe, bude prakticky nemožné efektivně využívat zpětné chasy, závěsy a skoky. Nohy dávejte jen vedle sebe, pokud musíte běžet nebo šourat do strany.
 3. Obrázek s názvem Stojan během badmintonu Krok 7

  3 Po zasažení míčku se VŽDY vrátíte doprostřed. To vám umožní snáze obdržet zpětnou střelu od protivníka, protože jste blíže ke středu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je nyní nezákonné provádět rychlé přehrávání? Protože jsem je viděl počítat jako chyby. V turnajích, na které jsem letos šel, nebyly švihnuté podání nezákonné, pokud byly provedeny správně. A jak asi víte, rychlá obsluha je ve hrách užitečná.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 1. Pokud stojíte velmi blízko středové čáry, můžete mít také potíže se širokým nízkým podáním, zejména s vaším bekhendem (na levém poli pro podání).
 2. Pokud stojíte velmi široce, pak přímá jízda může být vážným problémem: raketoplán může být zcela mimo váš dosah!
 3. Dvojité švihnutí není povoleno do zadních kolejových řádků a

po vaší střele vám může váš partner pomoci pokrýt hřiště.


Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Tito hráči letos předvedli řadu slibných výkonů a v roce 2017 by se od nich daly očekávat velké věci.

Jak zachránit blednoucí novorozené štěně. Chcete -li získat nejlepší šance na záchranu blednoucího štěněte, obraťte se na veterináře při prvních známkách potíží, jako je nadměrný pláč nebo potíže s kojením. Zajistit, aby štěňata kojila, udržovat své tělo ...

Guido Pella zahajuje kampaň US Open 2020 proti Američanovi Jeffreymu Wolfovi. Očekává se, že Argentinec překoná svého 21letého soupeře, který debutuje na Grand Slamu.

Dokument HBO „Weight of Gold“ má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak jej streamovat online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.