Jak sledovat turnaj Pac-12 2019 online bez kabeluGetty Matisse Thybulle a Washington Huskies vyhráli konferenci o tři zápasy.

konverzovat bílé tenisky

Turnaj Pac-12 2019 se bude konat od středy do soboty v T-Mobile Arena v ráji v Nevadě.

Hry prvního kola, tři ze čtyř čtvrtfinále a jedno ze dvou semifinále budou vysílány na síti Pac-12, zatímco jedno čtvrtfinále, jedno semifinále a mistrovství bude na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z obou kanálů prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV : Síť Pac-12 je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, což je v současné době jediná streamovací služba, která nabízí síť Pac-12. Nemá ESPN, ale začíná bezplatnou zkušební verzi FuboTV a PlayStation Vue vám umožní sledovat každou hru Pac-12 Tournament.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos sítě Pac-12 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

PlayStation Vue : PS Vue – který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí : Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

raquetball

Náhled turnaje Pac-12 2019

Washington Huskies získali titul v základní části konference po ruce, když skončili s náskokem tří her před druhým místem Arizona State Sun Devils.

V pondělí Washington smetl tři nejvyhledávanější vyznamenání Pac 12: druhý strážce Jaylen Nowell byl vyhlášen hráčem Pac 12, vrchní křídlo Matisse Thybulle se stalo defenzivním hráčem konference roku a hlavní trenér Mike Hopkins obdržel nejlepší trenérské ocenění pro druhou sezónu v řadě.

Toto je individuální ocenění, ale je to tým, řekl Nowell News Tribune . Bez žádného z těchto lidí by se to nestalo. Aniž by David Crisp byl vůdcem, kterým je, aniž by Matisse byl vůdcem, kterým je. Na konci dne je to určitě skvělé ocenění, ale bez týmu by se to nestalo.

Nowell vede tým v bodech (16,3) a asistencích (3,1) na zápas, střílí 50,4 procenta z pole a 42,7 procenta z dálky.

6'5 ″ Thybulle sestavil absurdní obranné statistiky, přičemž v každé soutěži spáchal 3,5 krádeže a 2,2 bloku. Potřebuje jen další krádež, aby vyrovnal rekord Pac 12 v sezóně 110 krádeží Jasona Kidda.

Bloky jsou zábavné, protože je to, jako by to nikdy nečekali, přestože do her vstupují s vědomím, že se o to snažím, řekl Thybulle, podle The News Tribune. To je vzrušující. Ale krade, nic takového neexistuje. Ať už jsem to já nebo ten, kdo získá rychlou přestávku, nebo já dostanu krádež a hodím ji Jaylenovi nebo Daveovi, nemyslím si, že by se s tím dalo něco srovnávat.

Devět týmů za Washingtonem v konferenčním pořadí je sehraných - čtyři hry dělí druhé a desáté místo.

Ten druhý tým, Arizona State, šel 5-1 a uzavřel ligovou hru se známkou 12-6.

V sobotu překonali své státní rivaly Arizona Wildcats 72-64 na silnici za snahou o vyplnění statistik druhým hráčem Remy Martinem, který získal 27 bodů za střelbu z 10 na 17, s osmi doskoky a sedmi asistencemi .

Potřebujeme hráče, jako je on, řekl hlavní trenér Arizony State Bobby Hurley Associated Press . Když je hra na řadě, najde způsob, jak vystřelit.

Se dvěma vítězstvími proti týmům, které byly v té době zařazeny do top 15, včetně výhry nad tehdejším Ne. 1 Kansas, Sun Devils pravděpodobně nepotřebují automatické nabídky konference o kotviště pro turnaj NCAA.

jak skórujete tenis

Byla to velká výhra, pro program, pro trenéra (Bobbyho) Hurleyho, pro nás všechny, řekla druhá útočníka Kimani Lawrence, podle AP.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Alenky v říši divů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Kompozice je ve fotografiích, webových stránkách, obrazech, interiérovém designu a architektuře. Dobří fotografové uspořádají části a prvky fotografie v souladu se známými obecnými pravidly kompozice. Když tedy fotografujete, víte ...

Jak bezpečně cvičit po angioplastice. Když plaketa začne blokovat průtok krve do vašeho srdce, máte zvýšené riziko bolesti na hrudi, srdečních záchvatů a dalších srdečních příhod. Angioplastika může pomoci zlepšit průtok krve do srdce ....

Bude se finále vyvíjet tak, jak většina z nás předpokládá, nebo si může Belgičan troufnout ohromit Federera a získat dosud svůj největší titul na trávě ?.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete dnešní Macy's Thanksgiving Day Parade sledovat online zdarma.

Jak roztočit kytaru. Už jste někdy chtěli roztočit kytaru přes rameno? Tento trik za ta léta provedlo mnoho profesionálních kytaristů a samozřejmě je vzrušující to vidět. Pokud byste chtěli vědět, jak roztočit ...