Přímý přenos FX „A Christmas Carol“: Jak se dívat online

FX

FX/YouTube Temná nová minisérie FX A Christmas Carol má premiéru 19. prosince v 19:30. EST. Série je založena na stejnojmenné novele z roku 1843 od Charlese Dickense.Vánoční koleda , Minisérie FX podle stejnojmenné novely z roku 1843 od Charlese Dickense, odvysílá dnes v 19:30 ET/PT. Síť nazývá sérii temným přetvářením klasického příběhu a nabízí hvězdné obsazení včetně Guye Pearce, Andy Serkise, Stephena Grahama a dalších.AKTUALIZACE 23. 12. 2019: FX má Vánoční koleda naplánováno opětovné vysílání v následující dny a časy během vánočního týdne - 24. prosince v 8/7c na FX a znovu na Štědrý den, 25. prosince brzy odpoledne ve 3/2c. Minisérie běží tři hodiny.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos FX na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

FX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Vánoční koleda na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové pořady a epizody až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují FX. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Vánoční koleda na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

co je v tenise výhoda

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně FX. První měsíc stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s FX, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Vánoční koleda živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

all star game reddit stream

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

FX je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos z Vánoční koleda na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a pořady k dispozici po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sérii napsal Peaky Blinders Tvůrce Steven Knight & Executive Produkoval Tom HardyHrát si

FX’s A Christmas Carol | Oficiální trailer [HD] | FX Duchové přicházejí pro chamtivost hořkého muže. Podívejte se na OFICIÁLNÍ TRAILER k filmu A Christmas Carol, premiéru 19.12. #FXmasCarol Přihlaste se k odběru dalších klipů FX A Christmas Carol: bit.ly/SubscribeFX FX’s Christmas Carol je originální záběr na ikonický duchařský příběh Charlese Dickense od Stevena Knighta. Původní film FX je ponořením v brnění… 2019-11-20T18: 29: 47 000Z

Minisérii napsal Peaky Blinders tvůrce Steven Knight a režie Nick Murphy ( Probuzení ), podle Web FX . Mezi výkonné producenty patří Knight, Tom Hardy, Ridley Scott, Dean Baker, David W. Zucker a Kate Crowe.

FX’s A Christmas Carol je originálním pohledem na ikonický duchovní příběh Charlese Dickense od Stevena Knighta. Popis filmu FX Original je ponořením do temné noci duše Ebenezera Scroogea, zní popis série. Knight je také známý svou prací na Tabu a řady Apple TV+ Vidět .

Podívejte se na obsazení remaku níže:

  • Guy Pearce jako Ebenezer Scrooge
  • Stephen Graham jako Jacob Marley
  • Andy Serkis jako Ghost of Christmas Past
  • Charlotte Riley jako Lottie/Ghost of Christmas dárek
  • Jason Flemyng jako duch budoucnosti Vánoc
  • Joe Alwyn jako Bob Cratchit
  • Vinette Robinson jako Mary Cratchit

V minisérii jsou také Kayvan Novak jako Ali Baba, Tiarna Williams jako Belinda Cratchit, Lenny Rush jako Tim Cratchit a Johnny Harris jako Franklin Scrooge.

Nalaďte si večer, 19. prosince v 19:30. ET/PT zachytit premiéru Vánoční koleda na FX. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.