Jak sledovat Dark Side of the Ring Season 3 onlineSvěrákOblíbené profesionální wrestlingové dokumenty Temná strana prstenu se vrací ve čtvrtek 6. května ve 21 hodin. ET/PT na VICE.Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete bezplatně sledovat živý přenos Dark Season of the Ring Season 3 online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Vice a Více než 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, Dark Side of the Ring můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .zdokonalení tenisové hry

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Vice a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Dark Side of the Ring můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

boduje v tenise

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Svěrák je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

federer vs cilic hlava na hlavě

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Dark Side of the Ring můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Živý přenos Vice a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue nebo Sling Orange od Sling TV. Tato možnost není k dispozici s bezplatnou zkušební verzí, ale je to jen 10 $ za první měsíc:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Dark Side of the Ring můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Vice a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak hrajete tenisová pravidla?

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Dark Side of the Ring můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Ukázka ze 3. série „Temné strany prstenu“Hrát si

TMAVÁ STRANA PRSTENU (upoutávka na 3. sezónu) Vydejte se hlouběji do temné stránky profesionálního wrestlingu. TMAVÁ STRANA PRSTENU se vrací pro 3. sezónu 6. května. Přihlásit se k odběru: vice.video/SUBSCRIBE-TO-VICETV Sledujte VICE TV: VICETV.com | vicetv.com VICE Video | video.vice.com Facebook | facebook.com/vicetv Twitter | twitter.com/vicetv Instagram | instagram.com/vicetv Newsletter | bit.ly/1kpnyN6 2021-04-08T19: 43: 02Z

Temná strana prstenu se podle tiskové zprávy VICE tvrdě dívá na skryté, srdcervoucí a nevýslovné příběhy profesionálního wrestlingu s intimním přístupem ke svým subjektům.

Pokračuje:

Série zaznamenává hluboce osobní a často kontroverzní dědictví obklopující rváče wrestlingového světa větší než život, ve sportu, který dodnes přitahuje desítky milionů fanoušků po celém světě.

ženatý na první pohled Austrálie sledovat online

Tato sezóna bude pokračovat v bohatém vyprávění příběhů, které definovalo období jedna a dvě, a prozkoumá některé z nejdramatičtějších momentů v historii wrestlingu s poutavým obsazením zasvěcených osob, z nichž mnozí úplně poprvé odhalují své duše na kameru.

S touto epickou, čtrnáctidílnou sezónou jsme měli možnost posunout sérii na novou úroveň a ponořit se ještě hlouběji do světa, který nás uchvátil celý náš život, uvedli výkonní producenti a spolutvůrci Jason Eisener a Evan Husney v prohlášení. Jsme nadšeni, že můžeme odhalit sezónu, která zahrnuje zcela nové spektrum příběhů, počínaje legendárními ikonami minulosti, přes současné momentky ze světa wrestlingu až po ohromující ságy v zámoří.

Chris Jericho se vrací jako vypravěč třetí sezóny, která bude obsahovat komentáře Jake Roberts, Jon Moxley, Mick Foley, Diamond Dallas Page, Jim Ross, Jim Cornette, Eric Bischoff, Antonio Inoki, David Arquette, Rob Van Dam, Terry Funk, a Shari Tyree.

Mezi témata epizody patří Brian Pillman, WCW/NJPW v Koreji, Nick Gage, Ultimate Warrior, Grizzly Smith, Dynamite Kid, užívání steroidů WWE, FWM, Luna Vachon, XPW, Johnny K-9, Chris Kanyan a nechvalně proslulá WWE Naplánujte si jízdu z pekla.

Epizoda Briana Pillmana je dvouproudá, která zahajuje třetí sezónu, po níž následuje 13. května The Ultra-Violence of Nick Gage, jehož popis zní: Nick Gage je samozvaný král wrestlingu deathmatch, ale jeho cesta na vrchol je označen šestiletým vězením za ozbrojenou loupež a osobní tragédie.

A 20. května přichází srážka v Koreji, jejíž popis škádlí: V jednom z nejbizarnějších počinů politického divadla, jaké kdy byly pojaty, čelili profesionální zápasníci, kteří byli nasazeni v Severní Koreji, děsivé zkoušce, kvůli které bojovali o život.

Temná strana prstenu vysílá ve čtvrtek ve 21 hodin. ET/PT na VICE.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Jak vyhrát šachové otvory: Hra na černo. Úvodní šachové tahy jsou klíčové pro nastavení hrací desky pro zbytek hry. Zatímco hráč s bílými figurkami jde vždy jako první, stále existuje mnoho strategií a obran, které ...

Jak stylizovat pončo. Ponchos jsou splývavé oděvy, které mají obvykle pouze otvor pro vaši hlavu a foukají vám přes ruce. Styling ponča může být obtížný, protože nedrží tvar. Pokud máte pončo, které byste chtěli nosit ...

Jak si vyrobit banánové smoothie. Banánové smoothies dělají vynikající snídani, polední občerstvení a kocovinu. Protože se banány tak dobře mísí s jinými příchutěmi, je snadné vytvořit smoothie, které uspokojí vaše konkrétní chutě. Můžete si udělat ...

Nejlepší tenisté jsou štamgasti druhého týdne Majors, kde mají tendenci posunout své výkony na další úroveň.

Vicki Golden se pokusí překonat světový rekord brány firewall během speciálu „Evel Live 2“ History Channel. Zde je návod, jak sledovat show online.