Acapulco 2021: Alexander Zverev vs Stefanos Tsitsipas náhled, head-to-head & prediction | Telcel Mexican Open

Alexandr ZverevPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Stefanos Tsitsipas vs (2) Alexander Zverev

Datum: 20. března 2021Turnaj: Telcel Mexican Open 2021

Kolo: Finále

vyberte tenisovou raketu

Místo : Acapulco, MexikoKategorie: ATP 500

tenisová rukojeť velikost 2

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 1 053 560 $Načasování zápasu: Ne před 21:00 místního času, 8:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

30 za 30 oj simpson netflix

Alexander Zverev vs Stefanos Tsitsipas náhled

Stefanos Tsitsipas

V ostrém kontrastu k tomu, co se děje na další akci ATP 500 tento týden v Dubaji, uvidí Acapulco svá dvě nejlepší semínka v závěrečném finále. A když se podíváte kolem zmrazeného žebříčku Rogera Federera, Stefanos Tsitsipas a Alexander Zverev jsou v současné době v podstatě pátým a šestým nejlepším hráčem na světě.

Tsitsipas i Zverev za posledních pár let ukázali dostatečný potenciál, aby byli považováni za budoucí kandidáty na světovou jedničku. Na tuto poznámku se podívejme na jejich příslušné běhy do finále Acapulca.

(1) Stefanos Tsitsipas (5. místo, Odkaz 1988)

  • 1. kolo: Benoit Paire (31. místo, Elo 1667)
  • 16. kolo: John Isner (27. místo, Elo 1742)
  • Čtvrtfinále: (7) Felix Auger-Aliassime (18. místo, Elo 1795)
  • Semifinále: (Q) Lorenzo Musetti (120. místo, Elo 1603)

(2) Alexander Zverev (7. místo, Elo 1981)

  • 1. kolo: (WC) Carlos Alcaraz (13. místo, Elo 1583)
  • 16. kolo: Laslo Djere (54. místo, Elo 1542)
  • Čtvrtfinále: (8) Casper Ruud (Walkover)
  • Semifinále: Dominik Koepfer (71. Místo, Elo 1629)

I když to ani jeden z hráčů neměl na hřišti příliš těžké, Zverev měl zjevně snazší remízu (tedy způsob, jakým se to odehrálo). Pozoruhodný rozdíl v jejich příslušných cestách nastal ve čtvrtfinále.

Zatímco Tsitsipas byl natažen na hranici proti sedmé nasazené Felix Auger-Aliassime, Zverev dostal náskok proti osmému nasazenému Casperu Ruudovi.

kolik sad se v nás otevře

V semifinále však Stefanos Tsitsipas snadno odložil Lorenza Musettiho. Musetti předtím vyřadil třetího nasazeného Diega Schwartzmana a pátého nasazeného Grigora Dimitrova, ale ve všech svých zápasech hlavního kola strávil 2 a více hodin-kromě hraní kvalifikace.

Možná, že fyzická námaha v týdnu spojená s mentální výzvou čelit špičkovému semenu se pro italského teenagera ukázala příliš. Tsitsipas vyhrál 6-1 6-3, což umožnilo Musettimu jen zhruba polovinu jeho obslužných bodů (29/56) a žádné body zlomu při vlastním podání.

Srovnávací zápas Alexandra Zvereva byl ve srovnání mnohem těsnější. Začal silně, dvakrát zlomil Dominika Koepfera, aby si vytvořil velký náskok. Nebýt kývání při podání za stavu 4: 1, set by byl ve prospěch Zvereva mnohem rozhodnější než běžný set 6: 4.

Druhá sada byla úplně jiný příběh. Koepfer dostal brzkou přestávku a obhájil ji v mamutím sedmém zápase, kde zachránil čtyři brejkboly. Při podání za stavu 5: 4 se mu však nepodařilo uzavřít set a Zverev nakonec vyhrál 6: 4 7: 6 (5).

Alexander Zverev vs Stefanos Tsitsipas hlava na hlavě

I když je za posledních pár let jen málo na výběr mezi jejich úrovní hraní, jejich vzájemný záznam ukazuje něco jiného než. Alexander Zverev vyhrál své první střetnutí ve Washingtonu 2018, ale od té doby se pár setkal pětkrát a Němec vyhrál jen dva sety - žádný z nich nepřišel v posledních třech zápasech.

tenisová raketa nebo tenisová raketa

Stefanos Tsitsipas vede Alexandera Zvereva celkově 5: 1 na vzájemných setkáních, 4: 1 na tvrdých hřištích a 3: 1 na venkovních tvrdých hřištích.

Alexander Zverev vs Stefanos Tsitsipas předpověď

Alexandr Zverev

Stefanos Tsitsipas a Alexander Zverev začínali v letech 1988 a 1981 Elo, ale zde je pohled na jejich výkon v turnaji:

  • Stefanos Tsitsipas má turnajové hodnocení Elo 2236. Jeho Upraveno Elo stojí 2087.
  • Alexander Zverev má turnajové hodnocení Elo 2058. Jeho upravený Elo je na úrovni roku 2004.

Při jejich upraveném hodnocení Elo, Stefanos Tsitsipas má 61,72% šanci na vítězství v zápase .

Očekává se, že Tsitsipas získá přibližně 62% svých servisních bodů, zatímco Zverev by měl získat přibližně 59% svých servisních bodů. A to se nakonec může ukázat jako vypovídající rozdíl, zejména proto, že mezi nimi není příliš na výběr, pokud jde o základní účinnost.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas vyhraje 6: 4, 7: 6.

Populární Problémy

Vyhřívaní soupeři Michigan a Ohio State se v sobotu setkají v souboji nejlepších 10 v semifinále basketbalu Big Ten. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Podívejte se, jak Serena Williams inspiruje lidi.

Možná jste slyšeli, že výprask u dětí vede k větší agresivitě a může dokonce vést k dalším problémům, jako je špatný akademický výkon a nízké sebevědomí. Https://psychcentral.com/blog/why-shouldnt-you-spank-your-kids -je-9-důvodů/...

Zde je návod, jak streamovat Disney Parks Magical Christmas Day Parade 2019 online, pokud nemáte kabel. Moderují Matthew Morrison a Emma Bunton.

Jak opravit rozbité okno v dřevěném rámu. Takže někdo něco hodil oknem, aniž by to nejprve otevřel? Bude vás to stát balík, ha. Ani náhodou. Můžete to udělat sami. Opravdu! Zjistěte, jaké okno nebo dveře jste ...