Jak se dívat na vánoční park Disney Parks online

Disney Christmas Day Parade Santa Claus

ABC

Zatímco jste zaneprázdněni rozbalováním dárků a přípravou na vyřezávání pečené šelmy, na ABC se v Disney Parks Magical Christmas Day Parade koná dvouhodinová prázdninová oslava. Slibuje, že bude slavnostní zábava pro celou rodinu, takže tady je návod, jak se dívat, pokud nemáte kabel.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled na parádní vánoční park Disney ParksHrát si

Sneak Peek - Disney Parks Magical Christmas Day Parade Podívejte se do zákulisí přehlídky Disney Parks Magical Christmas Day Parade od Disneyland a Walt Disney World. Nenechte si ujít vystoupení Matthew Morrisona, Emmy Buntonové, Jesseho Palmera, Shaggyho, Stinga, obsazení High School Musical: The Musical: The Series, Portugalsko. The Man, JD McCrary, Ally Brooke, Pentatonix, Grace VanderWaal, Ingrid Michaelson,… 2019-12-21T00: 58: 43 000Z

Přehlídka Štědrého dne je tradicí Walt Disney World od roku 1983. ABC vysílá tento speciál každý rok od jeho vzniku, ačkoli v roce 2000 se rozhodli uspořádat na Štědrý večer místo Štědrého dne speciál Tracking Santa.

jak vybrat raketu na raketbal

Letošní průvod se může pochlubit spoustou talentovaných interpretů a hvězd Disney Channel. Hostitelem speciálu je Veselí umělec nominovaný na kamenec a Tony Matthew Morrison, Spice Girl Emma Bunton, bývalý quarterback NFL a Bakalář hvězda Jesse Palmer a mladé hvězdy ABC/Disney Marsai Martin ( Black-ish ) a JD McCrary ( Lví král ).

Morrison je hostitelem, protože se také chystá vydat album klasických Disney melodií s názvem Disney Dreamin ‘s Matthewem Morrisonem, o kterém vypráví Plakátovací tabule doufá, že nás všechny znovu spojí s kouzlem mládí.

Disney Christmas Day Parade

ABC

Speciál obsahuje průvod po hlavní ulici USA, vzrušující příběhy a úžasná vystoupení celebrit. Sting předvádí Soul Cake z alba If On a Winter’s Night ...; Shaggy zpívá svou původní píseň Christmas With Friends; Pentatonix vystupuje Santa Claus Is Coming to Town; Ingrid Michaelson a Grace VanderWaal duetují na Rockin ‘Around the Christmas Tree; Portugalsko. Ten muž hraje Bílé Vánoce a pořád to cítí; Ally Brook zpívá Vánoce očima a obsazení High School Musical: The Musical: Série předvádí směsici melodií.

Nebudou samozřejmě chybět ani Mickey a Minnie Mouse, Donald a Daisy Duck, Goofy a Pluto, Chip ‘n Dale, Příběh hraček postavy, Tiana a princ Naveen, armáda vojáků hraček, perníkáři a Santa a paní Clausovi.

Diváci také získají exkluzivní náhledy na novou jízdu Mickey a Minnie’s Runaway Railway, nový Avengers Campus z Disney’s California Adventure Park a nový gondolový systém Disney Skyliner ve Walt Disney World Resort.

Kouzelná vánoční přehlídka Disney Parks se koná ve středu 25. prosince od 10:00 ET/9:00 CT/MT/PT na ABC.


Populární Problémy

Jak přežít první ročník střední školy. Každý se cítí nervózní a nadšený z nástupu na střední školu. Jako student střední školy s vámi bude zacházeno jako s odpovědnější osobou. Vaše hodiny budou intenzivnější a učitelé ...

Jak nalepit nohu na plantární fasciitidu. Plantární fasciitida je častou příčinou bolesti v patě a spodní části chodidla. Plantární fascie, také nazývaná oblouková šlacha, je tlustý pás tkáně, který spojuje patní kost s ...

Jak najít oblečení z obrázku. Ať už procházíte sociálními médii, listujete časopisem nebo jdete po ulici, můžete narazit na oblečení nebo oděvy, které milujete. Naštěstí můžete hledat online a najít ...

Jak si vyrobit kostým. Pokud bojujete s nápadem kostýmu, nebojte se! Vyrobit kostým je ve skutečnosti mnohem snazší, než si myslíte, i když je to jen na krátkou dobu. Ať už je to na Halloween, kostýmní párty, nebo jen tak ...

Světová jednička Novak Djokovič bude vypadat jako první muž od Roda Lavera v roce 1969, který dokončí Calendar Slam vítězstvím na US Open, které začíná v pondělí.

Jak zastrašit odpůrce. Získat psychologickou výhodu nad svým protivníkem je zásadní pro úspěch v jakémkoli konkurenčním úsilí. Abyste získali tuto výhodu, je důležité rozvíjet vlastní důvěru a řádně ji prokázat svým ...