Živý stream América vs Toluca: Jak se dívat na Copa GNP online

Hodinky Club América vs Toluca

Getty Club América přebírá Tolucu na aztéckém stadionu v Mexico City v Mexiku

Fanoušci Ligy MX uvidí nějakou akci před začátkem sezóny, kdy se Club América zúčastní Toluca Friday v Estadio Olímpico Universitario v Mexiku v rámci turnaje Copa por México.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech bude zápas (21:55 ET - čas zahájení) vysílán na TUDN. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos přes FuboTV , což je jediná služba pro živé televizní vysílání, která zahrnuje TUDN.

TUDN (stejně jako Univision a UniMas pro další zápasy Copa por Mexico) je k dispozici buď v 33kanálový latino balíček nebo hlavní 108kanálový balíček, oba s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos América vs Toluca na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

tenisová raketa pro začátečníky wilson

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


America v Toluca Preview

Turnaj Copa por México představí osm týmů Liga MX, které budou rozděleny do dvou skupin: Chivas, Mazatlán, Atlas a Tigres budou čtyřmi týmy tvořícími skupinu A, zatímco Club América, Cruz Azul, Pumas a Toluca vyplní skupinu B Skupina A bude hrát své hry z Estadio Akron v Guadalajara a skupina B se k vám dostane ze stadionu olympijské univerzity.

Toluca nepředvedl největší výkon Konec roku 2020 , a budou mít práci pro ně připravenou, když se pokusí odskočit sem, přičemž větší silou bude Amerika.

Turnaj bude pokračovat uprostřed obav z COVID-19. Cruz Azul měl osm lidí v rámci jejich organizace byl test pozitivní na koronavirus, ale to neodradilo žádný z ostatních týmů v turnaji.

Manažer klubu Club América Miguel Herrera se více stará o to, aby byli jeho hráči po delší odmlce kondiční a zdraví. Pro nás trenéry je důležité dorazit s hrami, Řekla minulý týden Herrera . Máme tři měsíce bez toho, abychom fotbal dělali fit a aktivně, takže přejít od tří měsíců přímo k fotbalu a soutěži bez předsezóny také není dobré.

Herrera nedávno obdržel prodloužení smlouvy na své služby a nyní bude s týmem až do roku 2024. Toto je Herrera druhý stint v týmu. V roce 2015 byl vyhozen poté, co údajně udeřil reportéra, ale během jeho druhého působení v týmu šlo všechno mnohem hladší. Od převzetí týmu je Herrera dovedl ke třem titulům: Apertura 2018, Clausura Copa MX 2019 a Champion of Champions 2019.

S cílem pomoci zmírnit případnou únavu v důsledku této prodloužené přestávky budou týmy v turnaji povoleno neomezené střídání , a bude jim poskytnut neomezený přístup k vodě. Dostanou také příležitost dělat přestávky prvních 25 minut každé poloviny.

Ze všech hráčů, na které se v tomto zápase bude dívat, bude jedním z hlavních hráčů, na které si dávat pozor, jedna z novějších akvizic Amérie, levý bek Adrian Goransch. Jednadvacetiletý hráč má obrovskou schopnost hrát a ve středu pole může být rozdílem.

América je 2-1-2 ve svých posledních pěti soutěžích proti Toluce, přičemž 1: 1 v roce 2019. Club je proti Toluce doživotně 17-11-9.


Populární Problémy

Č. 10 Houston čeká v sobotu velký domácí test proti Jižní Karolíně. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

ACL je vaz v kolenním kloubu, který spojuje stehenní kost (stehenní kost) s tibií (holenní kost). Pomáhá stabilizovat koleno tím, že mu brání v pohybu dovnitř nebo ven. Jakmile jednou roztrhnete ACL, bohužel ...

Jak hrát Marth v Super Smash Bros Melee. Super Smash Brothers Melee je zábavná hra, pokud víte, jak hrát. Zde je pár tipů, které vám pomohou naučit se dobře hrát jako Marth. Použijte špičku meče. Marthovy útoky jsou nejvíce ...

Losování play-off Světové skupiny Davisova poháru se konalo, s nejlepšími semeny Argentiny proti Kazachstánu.

Německá tenisová hvězda Alexander Zverev diskutoval o koronaviru, který způsobil zmatek po celém světě.

Chcete se podívat na film Michael Vick 30 za 30? Zde je souhrn toho, jak sledovat streamování dokumentu online.