Jak sledovat Hulu na Apple TV

Zaregistrujte se do Hulu hned teďNabízí knihovnu tisíců různých televizních pořadů a filmů Hulu aplikace se stala domovem pro domácí zábavu. Když byla v roce 2007 spuštěna, měla aplikace omezený výběr domácích médií, ale od té doby se její knihovna docela rozšířila. Streamovací služba VOD zahrnuje přístup k tisícům filmů, televizních pořadů a originální produkce dostupné pouze v aplikaci a na webu Hulu. Aby bylo možné oslovit široké publikum, je Hulu k dispozici na mnoha zařízeních, včetně přehrávače médií Apple TV.

Mediální software Apple umožňuje okamžitý přístup k Hulu a jeho sbírce originálních filmů a televizních seriálů, klasických pořadů a filmů nedávno stažených z kin. Služba streamování nabízí filmy a televizní seriály všech žánrů, od nezávislých thrillerů až po nejoblíbenější reality programy. Hulu je ve vlastnictví společnosti The Walt Disney Company, ale její knihovna se rozšiřuje mimo sbírku produkčních studií společnosti Disney a nabízí zážitek ze sledování, který uspokojí mnoho různých vkusů.Aplikace Hulu, seřazená pro pohodlné prohlížení, je uživatelsky přívětivá, takže nemusíte posouvat velké množství titulů, abyste našli to, co hledáte. Funkce vyhledávání a offline prohlížení uloženého obsahu vytváří zážitek ze sledování, který stojí za stažení na Apple TV. Hulu také nabízí upoutávky a úplné popisy, takže diváci přesně vědí, na co se budou dívat.

fotky badmintonu

Neustále se měnící knihovna je k dispozici předplatitelům se službou Hulu bez reklam a základní možností streamování s komerčními přestávkami. Majitelé Apple TV si budou moci snadno stáhnout, nainstalovat a zaregistrovat streamovací službu Hulu, aby získali přístup k tisícům zábavných titulů. Prohlédněte si filmy, které jste zmeškali v kinech, oprášte starší ročníky svých oblíbených pořadů nebo si přidejte prémiové sítě pomocí služby streamování videa Hulu.

Je Hulu k dispozici pro streamování na Apple TV?

Ano, ve většině Apple TV je předinstalovaná speciální aplikace Hulu.Hulu je také k dispozici na vašich Fire Sticks, PS4, Xbox One, PC, Mac, Android, iOS, Samsung TV a dalších. Věřte tomu nebo ne, můžete dokonce sledovat Hulu na Nintendo Switch.

Jak streamovat Hulu na Apple TV

Klasická aplikace Hulu je předinstalována na všech Apple TV 2. a 3. generace a nabízí méně funkcí. U novějších modelů lze aplikaci stáhnout samostatně prostřednictvím Apple TV App Store. Instalace aplikace Hulu na Apple TV je jednoduchý proces. Po stažení aplikace nabízí divákům přístup ke kompletní knihovně filmů a televizních pořadů Hulu.

Pokyny, jak získat aplikaci Hulu na Apple TV, naleznete níže.  1. Zaregistrujte se na Hulu
  2. Zapněte televizi
  3. Zajistěte, aby byla vaše Apple TV připojena k internetu
  4. Otevřete App Store
  5. Na domovské obrazovce vyberte Hledat
  6. Zadejte Hulu
  7. Jakmile se objeví, vyberte aplikaci Hulu
  8. Stiskněte Získat a zadejte heslo k Apple ID (pokud je požadováno)

Nyní, při každém spuštění Apple TV, bude Hulu připravena a dostupná na domovské obrazovce zařízení. Po stažení zadáte svůj e -mail a heslo, abyste získali přístup k zábavnému výběru pořadů a filmů.

badmintonové cvičení pro začátečníky

Zaregistrujte se do Hulu hned teď

Kolik stojí Hulu na Apple TV?

Stejně jako většina streamovacích aplikací na Apple TV si aplikaci Hulu můžete zdarma stáhnout do svého zařízení. Ke skutečnému sledování obsahu však budete potřebovat předplatné Hulu. Naštěstí plány Hulu začínají na pouhých 5,99 $/měsíc.

Možnost 5,99 $/měsíc vám umožní přístup ke všem streamovacím knihovnám Hulu. Většina obsahu je na této úrovni podporována reklamami, ale k měsíčnímu předplatnému můžete přidat doplněk bez reklam, čímž se váš celkový součet zvýší na 11,99 $/měsíc (a podle mých zkušeností to zcela stojí za to vylepšit).

jak se dívat na hru texans

Můžete se také rozhodnout pro balíček Hulu + Live TV za 54,99 $/měsíc, který přidává přístup k více než 65 živým streamovaným kanálům, včetně ABC, FX, Food Network, Disney, Disney Jr., Fox, CNN a dalších.

Můžete také jít alternativní cestou a balíček Hulu s Disney+ a ESPN+ za pouhých 12,99 $/měsíc.

Požadavky na rychlost internetu pro Hulu

Zajímá vás, jak rychlé musí být vaše internetové připojení pro spolehlivý stream Hulu na vaší Apple TV?

Naštěstí ke streamování Hulu nepotřebujete ultra silné připojení a automaticky přizpůsobí vaši kvalitu aktuální rychlosti připojení.

Nejnižší úroveň je 1,5 Mb / s pro Standardní definice , následován 3 Mb / s pro 720p HD , 6 Mb / s pro 1080p HD „8 Mb / s pro živé televizní vysílání Hulu a nakonec 16 Mb / s pro Ultra HD 4K .

kolik setů je v tenise

Jaký obsah je aktuálně k dispozici ke streamování na Hulu?

Jedna věc, která je u Huluovy knihovny běžně zaznamenávána, je, že je tak rozmanitá; pro každého je něco. Pokud jde o filmy, můžete se podívat na skvělé filmy jako Tiché místo, Pet Sematary, Where’d You Go Bernadette, Vice a další právě teď na Hulu. Pro televizní bingery máte povedené pořady jako Poslední muž na Zemi, Futurama, Brooklyn Nine-Nine, Bob’s Burgers, a mnoho dalšího. Pokud jste se chtěli podívat na tuto novou komedii Lil Dicky na FX, Dave To můžete sledovat také na Hulu. Pro každého je doslova něco.

Zaregistrujte se do Hulu hned teď


Populární Problémy

Video: Další ošklivý pliv mezi Serenou Williamsovou a Jelenou Jankovičovou, tentokrát v Dubaji

Bucs and Saints se setkají o místo v šampionátu NFC. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat hru bez kabelu.

Od Jessicy Simpsonové po Paris Hiltonovou, Mariah Careyovou nebo dokonce Beyoncé, každá z těchto celebrit má své vlastní způsoby, jak být báječná. Nyní se můžete naučit, jak být jako jedna z těchto slavných divas a přitom být stále svým báječným já. Být ...

Jak 5. sezóna seriálu „Nahý a bojí se XL“ má premiéru 2. června 2019, seznamte se s tím, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Po několika zpožděních se Havrani a Oceláři konečně setkají v úterý večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry.