Novak Djokovic nemohl předstírat zranění, viděli jsme, že ho bolí: Daniil Medveděv

Novák Djokovic

Novák Djokovic

jak získat úlevu od tenisového lokte

Novak Djokovic se v neděli utká s Daniilem Medveděvem ve finále Australian Open a chce vyhrát svůj devátý titul Down Under. A Medveděv nedávno dlouze hovořil o Djokovičovi, dokonce se zamýšlel nad tím, zda Srb na turnaji „předstíral“ zranění.

Novak Djokovic utrpěl ve třetím kole proti Tayloru Fritzovi hodně mluvené zranění břicha. Světová jednička vyhrála zápas v pěti setech, ale následně byla fanoušky obviněna z předstírání onemocnění.

Djokovič později tvrdil, že utrpěl „slzu v břiše“, ale během svého semifinálového zápasu proti Aslanu Karatsevovi vykazoval jen malé následky jakéhokoli zranění. Přesto Daniil Medveděv odmítl zpochybnit Djokovičova tvrzení a poukázal na to, že neexistuje žádný důvod, proč by Srb předstíral zranění poté, co byl dva sety.

„Ano, určitě nějaké kontroverze,“ odpověděl Daniil Medveděv na dotaz ohledně hullabaloo kolem Djokovičova zranění. „Proti Fritzovi jsem šel spát. Vlastně jsem si myslel, že prohraje, protože jsme viděli, že má bolesti. Nemohl to předstírat, aby ztratil dvě sady. Byl vzhůru. '

„Zápasy Novaka Djokoviče proti Zverevovi a Raonicovi rozhodně nebyly snadné“ - Daniil Medvedev

Novak Djokovič si na Australian Open 2021 podává ruku s Aslanem Karatsevem

Novak Djokovič si na Australian Open 2021 podává ruku s Aslanem Karatsevem

Daniil Medvedev dodal, že pozdější zápasy Novaka Djokoviče proti šestému nasazenému Alexandru Zverevovi a Milošovi Raoničovi s velkými porcemi nebyly snadné, protože byl fyzicky kompromitován.

'Další zápasy určitě nebyly snadné,' řekl Medveděv. „Proti Saschovi jsem šel spát, když byl ve čtvrtém přestávce. Stejně tak i bláznivé zápasy. '

Během rozhovoru byl Daniil Medvedev také dotázán, zda sleduje zápasy Novaka Djokoviče na Australian Open 2021. Rus odpověděl, že všechny Djokovičovy zápasy byly dost pozdě, takže nebyl schopen zůstat vzhůru a sledovat je celé.

'Viděl jsem od něj hodně zápasů, protože hraje večer a my jsme také v karanténě, takže jsem se díval na televizi,' řekl Medveděv. 'Vlastně jsem nedokončil, myslím, že tři jeho zápasy, protože hrál příliš pozdě a já jsem šel spát.'

Daniil Medveděv však mohl sledovat vítězství ve dvou setech Novaka Djokoviče nad Aslanem Karatsevem, jak bylo naplánováno na den. Rus ocenil úroveň Djokoviče a řekl, že očekává, že Srb bude v mistrovském zápase v neděli nejlepší.

'Včera byl na vrcholu Aslanu,' pokračoval Medveděv. “A řekl, že se cítil nejlépe. Takže ano, v neděli neočekávám nic lehkého, pokud jde o jeho fyzické schopnosti. '

Populární Problémy

Singapore Slammers má dobrý tým, který vstupuje do IPTL 25. září 2014 (Singapur) - Tenisoví fanoušci a hledači zábavy se mohou dívat dopředu.

Canelo vs Rocky je jedním z několika strhujících bojů v sobotu večer. Zde je pohled na plnou bojovou kartu a kde se dívat.

Vysoce očekávané pokračování Coming to America vychází v pátek 5. března. Zde je návod, jak můžete sledovat film „Coming 2 America“ online zdarma.

Když najdete dokonalé hodinky, je důležité, aby vám perfektně seděly. Někdy bude nutné odstranit odkazy z hodinkového pásku, aby bylo dosaženo přesného přizpůsobení. V následujícím článku se dozvíte, jak odebrat pásek na hodinky ...

Rafael Nadal se v sobotu setká v semifinále Paris Masters s Alexandrem Zverevem. Nadal vede na turné hlavou 5: 1 nad Zverevem.