Bartoli ruší comeback kvůli problému s ramenem

MarionBartoli - oříznutý

Marion Bartoli se dívá na French Open

nejlepší loketní ortéza na tenisový loket

Bývalá wimbledonská šampionka Marion Bartoli zrušila plány na návrat na WTA Tour kvůli zranění ramene.

Francouzka Bartoli šokovala tenisový svět náhlým odchodem do důchodu v roce 2013, jen několik týdnů poté, co získala svůj jediný grandslamový titul, ale oznámila svůj záměr vrátit se koncem loňského roku.

Třiatřicetiletý hráč se od té doby od té doby nezúčastnil soutěže a zveřejnil zprávu na Twitteru, kde oznámil, že návrat nyní není možný.

sledujte hry válečníků online zdarma

Bartoli přisuzuje své nedávné boje problému s pravým ramenem, protože zvažuje přechod na koučování.

'Ke svému zděšení musím bohužel zastavit svůj pokus o návrat,' napsala. 'Skutečný nutný nárůst počtu tréninků, abych se pokusil najít svou nejlepší úroveň, způsobil opět bolest v pravém rameni.'

'To se stalo neslučitelným s obnovou na nejvyšší úroveň.' Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří mě doprovázeli na tomto nádherném lidském dobrodružství.

„Nyní si nechám chvíli na rozmyšlenou, abych zhodnotil různé profesionální projekty, které mám k dispozici.

'Přesto mám hlubokou touhu předat to, co jsem se naučil na nejvyšší úrovni, a proto chci investovat do tréninku hráče, který jim pomůže plně využít jejich potenciál.'

Bartoli získala osm titulů WTA ve dvouhře, ale po počátečním odchodu do důchodu měla zdravotní problémy s tím, že se v roce 2016 ‚bála o život‘, když ji zasáhl virus, který způsobil dramatické hubnutí.

Populární Problémy

Otevření USA se blíží ke konci a možná jste si všimli několika krásných tváří v hráčově lóži spolu s trenérským štábem. Zde je seznam 20 nejkrásnějších tenisových WAG (manželek a/nebo přítelkyň). Ale než půjdete dál, upozorňuji vás na to.

Podívejme se na pět hráčů, kteří by mohli obsadit zbývajících pět míst na finále WTA v Singapuru.

Jak vyrobit bílou broskvovou drobenku. Tento drobeček se vyrábí s použitím mírně sladší a méně kyselé chuti bílých broskví. Jedná se o jednoduchý pokrm z broskví, který je posypán křupavou polevou. Chuť v křupavém je jemná a ...

Indie měla svůj podíl na romantice s Davisovým pohárem, když se umístila na třetím místě-v letech 1966, 1974 a 1987. Jejich nejlepší výkon byl pravděpodobně v roce 1966, když porazili Brazílii v Kalkatě. Ramanathan Krishnan porazil Southpaw a světovou jedničku Thomaza Kocha v pěti setech, aby si zajistil finále Inter-Zonal 3: 2, a dal Indii do dnes již zaniklého Challenge Round, kde prohrál s Austrálií.

S tolika různými typy otvíračů garážových vrat na trhu si možná nejste jisti, kde začít. Hlavním hlediskem pro otvírač garážových vrat je typ pohonu, který odkazuje na skutečný řetěz, řemen nebo jiný mechanismus, který se pohybuje ...