Jak se oblékat jako ‚rocker‘

Rockerský styl znamená vypadat, jako byste se právě vyvalili z postele přímo na pódium a vyrazili si hlavou na místo konání. Muži a ženy-pokud jste fanouškem klasického rocku a klasického rockového stylu, můžete se naučit vhodně se obléknout. V kroku 1 se začněte učit, jak se na houpání vybavit.

Metoda 1 ze 2: Houpací styl pro dívky

 1. Obrázek s názvem Dress like a

  1 Vyzkoušejte roztrhané džíny. Chcete-li získat ten neudržovaný skvělý lup ve svém stylu, vyzkoušejte si džíny s dobře umístěnými ripy. Opatrně vezměte břitvu ke kolenům starých džín a vyřízněte do nich několik dobře umístěných děr a budete křičet „rocker“. Nebo si jen vezměte sako z džín, které už máte, a počkejte, až se budou trápit pro autentičtější potrhaný vzhled. Volně padnoucí nebo štíhlejší styly vypadají skvěle se zoufalými dírami a potrhanými trhlinami.
  • Zcela nové oblečení není příliš rock-n-roll. Pokud chcete v nových šatech získat více vintage vzhled, párkrát je vyperte a najeďte přes ně v autě, nebo nechejte tmavší oblečení na slunci několik dní vyblednout. Začnou rychle stárnout a budou vypadat mnohem opotřebovaněji.


 2. Obrázek s názvem Dress like a

  2 Noste volná trička nadměrných velikostí. Pokud chcete vypadat jako rocková kočka, trička s kapelou jsou tou správnou cestou. Pořiďte si stylové černé vintage trička od svých oblíbených kapel nebo se poohlédněte po klasických rockových ikonách, jako je Black Sabbath, Pink Floyd a Stones, abyste si to snadno užili.
  • Jednou z populárních rockových možností pro dívky je odstřihnout rukávy nebo vystřihnout výstřih kolem krku, aby tričko vypadalo více jako tílko než jako chlapecké tričko. Noste bílou nátělník bez rukávů, abyste se zahalili, a jděte se podívat mimo rameno.
 3. Obrázek s názvem Dress like a

  3 Navrch nahoďte starý svetr nebo flanelovou košili. Chlapecká trička vypadají na dívkách naprosto rockově. Dědovy svetry se nemusí zdát super cool, ale budou vypadat stylově, když se spojí s tou nemocnou košili Sabbath, kterou jste zabodovali, a roztrhanými džíny. Je to skvělý, poloironický způsob oblékání, který naprosto křičí rocker.
 4. Obrázek s názvem Dress like a

  4 Slaďte dívčí a divoké oblečení. Snadný způsob, jak získat rockový vzhled, ale také zachovat dívčí oblečení, které již máte, je přemýšlet o protikladech. Šaty pro panenku nebo hezké letní šaty nejsou super rockové, ale s bojovými botami budete vypadat, jako byste byli připraveni vyskočit na pódium a začít dělat hluk. Zvyšte svůj pravidelný vzhled s malými akcenty, jako jsou bojové boty nebo svaté džíny, a zvládnete rockový styl.
 5. Obrázek s názvem Dress like a

  5 Noste jasně červenou rtěnku a černé oční linky. Pokud se chcete líčit, je rockerové líčení poměrně jednoduché. Nepřehánějte to. Některé jednoduché černé oční linky a jasně červená rtěnka vám mohou pomoci poskytnout dramatický, ale naprosto rock-n-roll vzhled, který bude dobře ladit s vaším novým stylem.
  • Make-up Betty Page je mezi rockovými dívkami stále velmi populární a může být dobrou inspirací pro styl líčení.
 6. Obrázek s názvem Dress like a

  6 Nechte vlasy velmi dlouhé, nebo je ostříhejte velmi krátké. Rockerská děvčata mají obvykle jeden nebo druhý extrém: dlouhé vlasy, přes ramena, s ofinou, která vám sejde kolem obočí, jsou oblíbeným pohledem na spoustu různých stylů. Začněte to pěstovat, pokud chcete získat ten vzhled. Jinak čím kratší, tím lepší. Co je více rock-n-roll než super krátký punkový střih? Nebo dokonce umělý jestřáb?
  • Obecně platí, že skalní vlasy mají pověst, že jsou téměř neudržované, tím lépe pro bouchání hlavy v první řadě. To ale neznamená, že nahoře musíte mít zamotané ptačí hnízdo:
 7. Obrázek s názvem Dress like a

  7 Doplňte levnými náhrdelníky a vintage náramky. Jako rocker můžete uniknout spoustě skvělých šperků. Zaměřte se na to, abyste pořídili levné vintage věci, které vypadají, jako by pocházely z jiné doby, než na luxusní drahé šperky. Příslušenství může vypadat. Bandány, robustní prsteny a piercing jsou super běžné rockerové doplňky. Nošení spousty prstenů-vícenásobných na každé ruce-křičí rocker.
  • Vrstvené náhrdelníky různých stylů pro rušný rockový vzhled. Přemýšlejte o Stevenovi Tylerovi-splňuje-Janis. I když je možné příslušenství „překousnout“, je to docela obtížné. Rock and roll je obecně pohled, který je téměř směšný, ale zároveň super cool. Buďte ochotni jít do extrému.
 8. Obrázek s názvem Dress Like a

  8 Pokyny najdete ve svých skalních ikonách. U koho je lepší najít inspiraci pro svůj styl než od samotných rockerů? Mezi rockové ženy se skvělým stylem patří:
  • Janis Joplin
  • madona
  • Courtney Love
  • Annie Clark (Svatý Vincenc)
  • Chan Marshall (Cat Power)
  • Mír Lenchantin
  reklama

Metoda 2 ze 2: Houpací styl pro chlapce

 1. Obrázek s názvem Dress like a

  1 Nechte si narůst ty vlasy. Nic nekřičí na rockera jako dlouhé vlasy. Vypěstujte si to. Pokud máte kudrnaté vlasy, můžete rozhoupat afro, které vyvolává žárlivost, zatímco pokud máte rovné vlasy, můžete stále přitahovat vzhled moppy lead-guitar-player. Střední délka? Až po krk? Vy se rozhodujete, jakým rock'n'rollem chcete být.
 2. Obrázek s názvem Dress like a

  2 Tričkem a džíny neuděláte chybu. Vypadalo to skvěle na Jamese Deana a teď to vypadá i na vás: obyčejné bílé tričko s přiléhavými džíny bude pravděpodobně vždy skvělé. Vyberte si zeštíhlující košili s výstřihem do V a spárujte se společností Ray-Bans, abyste dosáhli maximální pohody.
  • Obecně platí, že čím jednodušší, tím lepší, pokud jde o oblékání. Trička by měla mít obyčejné blokové barvy nebo košile s grafickými pásky. Vintage by byl chladnější než úplně nový.
  • U triček jsou vždy skvělé flanelové, riflové a westernové košile. Vyhrňte rukávy a přidejte bonusové body. Koneckonců ty rukávy musíš dostat z cesty své kytaru.
 3. Obrázek s názvem Dress like a

  3 Spřátelete se s denimem a kůží. Vypadal někdo někdy v kožené bundě na motorku? Ne. Stejně tak bratranec z bundy motocyklu, bunda z džíny. Zaměřte se na relativně těsný střih a pokud možno jděte do vintage. Staře vypadající chraplavé džíny křičí rockovou kapelou a umělá kůže nemusí být ani drahá, aby skočila do hlubokého konce úžasného bazénu.
 4. Obrázek s názvem Dress like a

  4 Pro boty jděte s botami nebo Chucks. Chuck Taylors nikam nechodí. Sklíčidla s nízkými nebo vysokými špičkami jsou tam, kde jsou. Vsaďte na klasickou bílou nebo černou, nebo ji smíchejte s jinými barvami. Pro další bonus, pokud začnete budovat sbírku, můžete dokonce nosit jednu barvu na jedné noze a druhou na druhé noze. Mixujte a spojujte pro nekonečnou rozmanitost.
  • Pokud je můžete stáhnout, kovbojské boty nebo boty Beatle jsou také super rock-n-roll. Noste je spíše uvnitř nohavic než venku, a díky podpatkům si udělejte zastrašující výšku.
 5. Obrázek s názvem Dress like a

  5 Přizpůsobte střídmě. Zatímco náhrdelník, šátek nebo dobře umístěný prsten mohou vypadat skvěle, mohou také vypadat, jako byste se na Halloween oblékli jako rocker, ne jako byste se chystali vyskočit na pódium a začít tát tváře. Zaměřte se maximálně na jeden druh příslušenství.
  • Dá se říci, že piercing a tetování jsou docela rock-and-roll. Pokud jste oddaní své rockerské osobě, můžete o nich uvažovat. Některá piercing a všechna tetování jsou však trvalé, takže se ujistěte, že jste opravdu oddaní svému vzhledu, než získáte velké měřidla a poloviční rukávy. Zamyslete se a vždy se ujistěte, že máte povolení rodičů.
 6. Obrázek s názvem Dress like a

  6 Vydejte se na klasický rockový vzhled. Namazaný a přiléhavý sportovní kabát s westernovou košilí a džíny je propracovaným rockerským vzhledem, který můžete kdykoli stáhnout. Večeřové bundy lze nalézt v obchodech z druhé ruky za relativně levné, často v radových vzorech a předem zoufalé pro vintage pohodlí. Vyzkoušejte hodně, abyste získali správnou kondici, nebo budete vypadat, jako byste si hráli v šatníku svého otce.
  • Použijte stylové rockové ikony jako Bob Dylan kolem roku 1966 nebo Strokes kolem roku 2002 pro skvělé příklady houpání bundy.
 7. Obrázek s názvem Dress like a

  7 Žádné šortky. Nevyřčené pravidlo rock and rollového jevištního řemesla? Žádné krátké kalhoty. Pokud chcete být rockerem, chovejte se ke šortkám jako ke svému smrtelnému nepříteli. Nikdy je nenoste, zvláště pokud jste skutečně v kapele a hrajete na pódiu.
  • Pokud musíte nosit šortky, měly by to být jean šortky, které jste si sami ustřihli, a měly by být otrhané jako všechno. To je vhodné pouze v extrémně horkém podnebí. Byli jste varováni.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nikdy označ se za rockera, nebo si lidé budou myslet, že jsi pozér. Nechat ostatní myslíš, že vypadáš jako rocker.
 • Své Všechno o hudbě, člověče.
 • Nesnažte se být cool. Prostě to není cool.
 • Buďte sami sebou, nebuďte tím, kým vás chtějí ostatní.
 • Být rockerem neznamená být pozérem.

reklama

Populární Problémy

Virginia se utká s Gardnerem Webbem v zápase 1 proti 16. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Stát Oklahoma hostí v sobotu McNeese. Tato hra není v televizi, ale tady je místo a způsob, jak ji můžete sledovat.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat dnešní hru Notre Dame vs Stanford online bez kabelu.

Eugenie Bouchard a Patricia Maria Tig se setkají ve finále Istanbul Open v neděli. Jedná se o první setkání obou hráčů na turnaji WTA Tour.

Madison Keys otevírá svoji obhajobu titulu na turnaji Western & Southern Open proti formovanému Ons Jabeur. Obě ženy se nikdy předtím na turné nehrály.

Náš spisovatel staví jednu tenisovou legendu proti druhé. Roger Federer a Pete Sampras hrají v tomto virtuálním zápase o slávu.