Ivan Lendl se vrátí k trénování Andyho Murraye

Ivan Lendl Andy Murray

Bývalý světový hráč č. 1 Ivan Lendl se má znovu připojit ke světové jedničce

tenisová raketa zábal

Před blížícím se wimbledonským šampionátem je pro fanoušky Andyho Murraye mnoho radosti. Světová dvojka se má od příštího týdne znovu spojit se svým bývalým trenérem Ivanem Lendlem.

Očekává se, že bývalý Čech č. 1 bude Murrayovi po boku v úterý při jeho prvním kole na mistrovství Aegonu, kde bude obhajovat titul.

Je to rozhodně střela paží pro nejlépe umístěného Brita poté, co opustil svou nejlepší antukovou sezónu, kde se poprvé dostal do finále French Open. Jeho předchozí stáž s Lendlem přinesla nejúspěšnější období Murrayovy kariéry, kde získal titul Wimbledonu 2013, kromě slávy na US Open a olympijských hrách v roce 2012.

Ale neustálé cestování si vybralo daň na osminásobném grandslamovém šampionovi a dvou rozchodech v březnu 2012, poté se Skot spojil s Amelie Mauresmovou. Od té doby, co Murray spojil své síly s bývalou Francouzkou numero uno, dosáhl dalších tří velkých finále, ale tituly v největší fázi mu stále unikaly.

Murray a Mauresmo oficiálně prohlásili, že to letos v květnu ukončili, a Brit byl pod vedením bývalého britského hráče Davis Cupu Jamieho Delgada, ale neustále hledal špičkového trenéra.

tenisová výsledková listina

Šlo o spekulace, že světová dvojka chtěla Čecha zpět do svého týmu v Paříži, ale přesvědčit ho, aby se znovu vydal na hektické cestování, se zdálo jako úkol nesplnitelný.

Nyní se zdá, že to byl Lendl, kdo v sobotu poslal Murrayovi zprávu, že je připraven být znovu na jeho straně, podle BBC Russella Fullera.

V prohlášení Murray řekl: Měl jsem dva velmi úspěšné roky, které jsem s Ivanem pracoval, on je cílevědomý a ví, co je potřeba k vítězství velkých akcí. Těším se, že se Ivan znovu připojí k týmu a pomůže mi pokusit se dosáhnout mých cílů.

56letý Lendl ze své strany řekl: Spolupráce s Andym mě v minulosti bavila. Andy a já jsme vždy zůstali v kontaktu, takže by mělo být zábavné být znovu součástí jeho týmu.

Čech je také spojen s programem rozvoje hráčů United States Tennis Association, ale doufá se, že to ještě zvládne věnujte Murrayovi během hlavních turnajů dostatek času , důležité tréninkové bloky a dokonce i několik mistrovských akcí.

sportovní tenisové boty

Více následovat.

Populární Problémy

Jako pálkař v kriketu je vaší prací použít pálku k obraně branky před zasažením míčem. Branka se skládá ze 3 svislých kůlů, nazývaných pařezy, zakončených 2 horizontálními bloky dřeva nebo zábradlí. Budete mít také ...

Jak nosit jasné barvy v zimě. Tradiční zimní šatník obvykle obsahuje tmavé a/nebo neutrální barvy - černá, šedá, hnědá, námořnická, velbloudí, krémová atd. Pokud se cítíte omezeni konvenční zimní paletou, existuje mnoho způsobů ...

WTA podniká kroky poté, co Hongkongská tenisová asociace kritizuje Eugenie Bouchardovou.

Novak Djokovic se po dvouměsíční přestávce vrací tento týden do akce na Masters Monte Carlo.

Emoce koně závisí na jejím okolí a emocích jeho nebo jejího lidského protějšku. Někteří koně mají tendenci se snadno bát nebo se ‚vyděsit‘. Někdy může dojít k vystrašení jednoduše proto, že kůň přijde do kontaktu s ...

Elegantní krajkový top je dokonalým základním kouskem, který můžete mít ve skříni. Můžete jej nosit na rande, mít ho ležérní celý den nebo cokoli mezi tím! Zkompilovali jsme některé z nejlepších způsobů, jak upravit krajkový top, abyste nikdy ...