Jak hrát po celém světě

Kolem světa je basketbalová hra, která prověří vaši přesnost a přesnost při střelbě. Každý hráč musí provést sérii výstřelů za sebou, aby mohl vyhrát. Chybí však dva výstřely a musíte začít znovu. Ať už jde o trénink nebo o malou přátelskou soutěž, Cesta kolem světa odděluje dobré střelce od skvělých.

Metoda 1 ze 2: Hraní základní hry

 1. Obrázek s názvem Play Around the World Krok 1

  1 Vyhrajte tím, že uděláte každý výstřel „po celém světě“ před ostatními. Cesta kolem světa je o přesnosti a důslednosti při fotografování. Kolem koše nastavíte pět nebo více míst v oblouku. Každý hráč dostane na každé místo dvě rány. Pokud to zvládnete, přejdete k dalšímu. Pokud vám chybí dva za sebou, začínáte od nuly. Vyhrává první hráč všude kolem.
  • Potřebujete alespoň dva hráče. Neexistuje však horní limit pro počet lidí, kteří mohou hrát.


 2. Obrázek s názvem Play Around the World Krok 2

  2 Před zahájením hry vyberte svá „světová místa“. Kolem koše chcete udělat malý půlkruh. Pokud ve hře začínáte, postavte si ji kolem klíče, obdélníku před brankou. Pokud máte zkušenosti, můžete zálohovat, dokonce nastavit každé místo kolem tříbodové čáry. Chcete vytvořit půlkruh, představující svět, abyste museli střílet ze všech úhlů a na obě strany koše. Měli byste si však vybrat libovolná místa, která chcete. Označte je páskou nebo křídou.
  • Obecně platí, že chcete, aby byla vaše místa rovnoměrně rozložena. Můžete mít tolik míst, kolik chcete, podle toho, jak dlouho chcete, aby hra pokračovala.
  • Někteří lidé rádi přidávají čáru volného hodu jako první a poslední střelu-vaši „domovskou základnu“.
 3. 3 Vyberte, kdo půjde jako první. Vězte však, že šanci na střelbu dostane každý. Pokud náhodou vyhraje první osoba, všichni ostatní dostanou jedno kolo, aby se pokusili je svázat, čímž si vynutili odvetu nebo prodloužení. Na člověku, který jde jako první, tedy příliš nezáleží.
 4. 4 Střílejte z prvního místa. Udělejte svůj první výstřel. Pokud to zvládnete, přejděte na další místo a střílejte znovu. Pokud to zmeškáte, dostanete ještě jeden výstřel. Pokud vynecháte oba výstřely, je řada na další osobě, která střílí.
  • Vzhledem k tomu, že při prvním výstřelu není kam se vrátit, není důvod přeskočit druhý výstřel.
 5. 5 Přeskočte svůj druhý výstřel, abyste zůstali na místě, zvláště pokud máte obavy z chybějícího. Zde přichází na řadu strategie. Pokud vynecháte dva výstřely za sebou, musíte v příštím kole začít znovu. Ale pokud vynecháte první, můžete přeskočit další výstřel. Když jste zase na řadě, můžete začít ze stejného místa, kde jste skončili.
  • Pokud máte velký náskok, je často nejlepší počkat. Pamatujte však, že k tomu, aby to někdo dohnal - stačí dokonce jeden dobrý tah - nebo dokonce vyhrát.
  • Pokud jste pozadu, možná by stálo za to riskovat, abyste si udělali druhý výstřel. Pokud dokážete vyvinout nějaký rytmus, jedno skvělé kolo vám může pomoci vrátit se.
 6. 6 Pokračujte ve střelbě, dokud dvakrát nezmeškáte nebo nevynecháte tah. Pokud uděláte každý výstřel, můžete teoreticky vyhrát hned v první zatáčce. Cílem, zejména pro skutečný basketbal, je rozvíjet střeleckou důslednost a dostat se do rytmu dobrých střel.
 7. 7 Nechte všechny střílet stejný počet kol. Každý hráč by měl dostat stejný počet šancí na výhru. Řekněme například, že hrajete se čtyřmi lidmi, kteří střílí v pořadí A, B, C a D. Během pátého kola hráč B vyrobí každý kbelík a vyhraje. Hráči C a D však museli hrát pouze čtyři kola. Každý dostane ještě jednu šanci vyhrát, čímž si vynutí play -off. Hráč A, který dostal stejný počet šancí jako hráč B, prohrává.
  • V případě nerozhodných hráčů odehrajte ještě jedno kolo. Bez ohledu na to, který hráč se dostane nejdále, vyhrává.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Hraní s variacemi

 1. Obrázek s názvem Play Around the World Krok 8

  1 Vytvářejte složitější vzory pro těžší hry. Jakmile máte základy, je na čase udělat váš svět trochu tvrdším. Můžete přidat čáru volného hodu, přimět hráče, aby sestoupili po čáře a vrátili se, nebo z posledního výstřelu udělejte extra obtížný 3-ukazatel.
  • Ujistěte se, že každý porozumí všem výstřelům, než začnete - to je velký rozdíl při rozhodování, zda pokračovat nebo zůstat na druhém výstřelu.
 2. 2 Přidejte různé typy střelby, abyste zapracovali na dalších dovednostech. Mix různých druhů záběrů, jako jsou rozestavení. Vrhejte slepé střely, zpětné hody, pouze záběry na zadní straně (nebo vůbec žádné záběry na opěradlo) nebo jakoukoli jinou výzvu, na kterou můžete myslet, aby byla hra zajímavější.
 3. 3 Eliminujte druhý výstřel pro hry s vyššími sázkami. Pokud jste skvělý střelec, měli byste být schopni neustále zasáhnout každou ránu pod tlakem. Pokud opravdu chcete zlepšit svou hru nebo udělat věci napínavější, povolte pouze jeden výstřel na jedno místo. Můžete také eliminovat schopnost přeskočit střelu, což hráče donutí pokaždé udělat obě střely a v případě neúspěchu se vrátit zpět.
 4. 4 Povolte simultánní střelbu pro chaotickou strategickou hru. To je nejlepší pro menší skupiny 2–4 hráčů a možná budete potřebovat rozhodčího, aby se ujistil, že vše funguje. Začněte s každým hráčem zhruba na stejném políčku, řekněte go a začněte střílet. Zbytek pravidel platí také, kromě toho, že nemůžete přeskočit zatáčky. Pokud dvakrát minete, začnete znovu. Hráči budou muset být strategičtí ohledně toho, kdy střílet, a chytří hráči se dokonce mohou pokusit zasáhnout míčky ostatních hráčů, aby je srazili zpět ke startu - i když obětujete také jednu ze svých střel.
  • Aby bylo snazší vymáhat dodržování pravidel, měli by hráči pokřikovat „náhodný výstřel“ pokaždé, když udělají druhý výstřel, což vám umožní zjistit, zda se musí v případě zmeškání restartovat.
 5. 5 Omezte počet přeskočení na hru. V celé hře jste mohli povolit pouze tři celkové přeskočení, což je učinilo mnohem strategičtějšími a více se zaměřilo na dobrou střelbu. Může to však také hru podstatně prodloužit.
 6. 6 Nechte střelce používat obě ruce. Tato malá variace míchá normální hru a umožňuje liché a velkolepé záběry. Můžete přinutit hráče, aby při každém výstřelu střídali zbraně (což jim dává větší nebo menší pravděpodobnost rizika druhého výstřelu), nebo je přinutit střílet opačným směrem, kdykoli chtějí provést druhý výstřel. Můžete to také kombinovat se zpětnými výstřely nebo slepými, zavřenými očima, aby byly věci zajímavé. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Jeden basketbal
 • Jedna obruč
 • Čára volného hodu a tříbodový oblouk k výstřelu

Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování her Brooklyn Nets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na trhu nebo mimo něj.

Drtí je důležitou součástí každého tréninku na budování svalů a drtí na kole je jedním z nejnáročnějších typů. Přestože vypadají jednoduše, drtí na kole procvičují vaše spodní, střední a horní břišní svaly, zatímco posilují vaše čtyřkolky a ...

Díky dobře navrženému dvorku budete mít vždy místo k odpočinku, zábavě a užívání si venku. Ať už váš dvorek pokrývá rozlehlé akry, nebo je to malý příměstský pozemek, můžete si vytvořit útočiště, které budete milovat roky ...

Aslan Karatsev je široce považován za dosud průlomového hráče roku 2021, když se kvalifikoval do semifinále na Australian Open a jako zástupný znak do finále v Dubaji.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat streamování 'Genius: Aretha' online.

Jak minimalizovat otoky během těhotenství. Otok je normální součástí těhotenství. Abyste se přizpůsobili svému expandujícímu tělu, produkujete další krev a tekutinu. Zadržování tekutin pomáhá otevírat pánevní tkáň a klouby, což umožňuje porod ...