Jak se dívat na fotbal Virginie vs Clemson bez kabelu

Hodinky Virginia vs Clemson

Getty QB Trevor Lawrence z Clemson TigersClemson Tigers (2-0) a Virginia Cavaliers (1-0) se v sobotu utkají v odvetě loňského mistrovství ACC.Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány v síti ACC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Virginia vs Clemson:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Virginii vs Clemson můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Sloane Stephens vs Madison Keys

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Virginii vs Clemson můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

jak dostat zápach z tenisek

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Virginii vs Clemson naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě ACC a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

tenisky keds bílé plátěné

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Virginii vs Clemson můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Virginia vs Clemson

Tygři hráli naposledy před dvěma týdny a vyhráli 49: 0 výbuch nad Citadelou viděl quarterback Trevor Lawrence hodit tři skóre na pouhých devět pokusů, než se posadil na lavičku po boku hvězdného beka Travise Etienna, který měl 68 yardů na osm přenosů.

Budou čelit obraně Virginie, která si při svém debutu proti Duke minulý týden vynutila neuvěřitelných sedm obratů. Byl to Dukeův třetí zápas, ale první Cavaliers, takže rez nebyla pro tým Bronca Mendenhalla příliš problém.

Počet obratů určitě ovlivnil hru a to je zásluha našich defenzivních hráčů, ale [také] našeho defenzivního personálu. Takže si myslím, že sedm je to nejvíc, čeho jsem kdy byl součástí, a rozhodně mít všechny ty věci, které přišly do letošní sezony, a dokázat to udělat v první hře, proti týmu, který byl jejich třetí hra, myslím, že je ještě působivější, Řekl Mendenhall .

Rozehrávač Virginie Brennan Armstrong šel 24 na 45 na 269 yardů, hodil dvě přistání a dvě zachycení na vítězství, jeho osamělý start pod středem. Také běžel míč 10krát na 47 yardů a skóre a trenér Clemsonu Dabo Swinney viděl dost od zadáka druhého ročníku a hodil si docela působivé srovnání.

Je to výzva. On je problém. Je to opravdu dobrý hráč, Clemsone řekl trenér Dabo Swinney o Armstrongovi. Venku vypadá jako mladý Steve Young. Lefty, lstivý, kreativní, rozšiřuje hry, tvrdý běžec, opravdu dobrá velikost, přesný vrhač, opravdu nemá strach. Dává míč nahoru a důvěřuje svým klukům v soutěžní hry.

jak čistit tenisky ručně

Swinney může také dostat několik bolestí hlavy z Virginie běží zpět Wayne Taulapapa, který měl 95 yardů na 16 nese a dvě skóre proti Duke.

Pravděpodobně to však bude Clemsonova obrana, která určí průběh hry proti Armstrongovi. Lawrence a Etienne nepochybně dostanou své střely, ale skutečná otázka spočívá v tom, zda Armstrong dokáže zapálit svůj přestupek proti týmu Tigers, který ve dvou zápasech vzdal pouhých 13 bodů.

Clemson vyhrál poslední setkání mezi těmito dvěma týmy, 62-17 porazil v ACC Championship v minulé sezóně. Tygři jsou Oblíbení 28,5 bodu v tomto.


Populární Problémy

„Find Love Live“, nová reality seznamovací show na TLC, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online bez kabelu.

Jak hrát operaci. V klasické deskové hře Operace můžete provádět operace u svého pacienta Cavity Sama, který trpí spoustou zvláštních onemocnění. Cílem hry je opravit co nejvíce nemocí, aniž byste se dotkli ...

Jak opřít mandolínu. Mandolíny mají krásný a osobitý zvuk, ale jejich struny mohou při hraní opravdu zabít. Staré struny se změní v tónu, čímž se změní ostré zabarvení mandolíny. Naštěstí nahrazení starého ...

Lamelo Ball and Spire převzít Bella Vista v HoopHall West High School Basketball Invitational. Zde je návod, jak můžete hru sledovat zdarma.

Kanaďané Felix Auger-Aliassime a Vasek Pospisil v úterý zamykají v úvodním kole ve Vídni. Auger-Aliassime má za sebou průlomovou sezónu 2020, kdy se dostal do tří finále ATP dvouhry.