Jak se dívat na ceny Akademie 2019 bez kabelu

Oscary 2019

Getty

Opět je čas, aby hvězdy zazářily na nejdůležitější scéně zábavy, protože nejlepší úspěchy ve filmu v roce 2018 budou oceněny na 91. cenách akademie v neděli.

Začátek Oscarů 2019 je naplánován na 20:00. ET (s pokrytím červeného koberce od 18:30 ET) a bude vysílán na ABC. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

pračka na tenisky

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází také s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu pořadů k dispozici) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

hřiště na stolní tenis

DirecTV nyní

DirecTV nyní nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.


Náhled cen akademie 2019

O Oscara za nejlepší film, který je jinak známý jako nejprestižnější ocenění v oblasti filmové tvorby, čeká osm filmů: Černý panter , BlacKkKlansman , Bohemian Rhapsody , Oblíbený , Zelená kniha , Řím , Zrodila se hvězda a Svěrák .

Mezi těmi, Řím očekává se, že bude mít velmi rušnou - a velmi úspěšnou - noc.

Film režírovaný Alfonsem Cuarónem se nejen dělí o nejvíce nominací na 10, ale je považován za nejoblíbenější v několika z těchto kategorií, včetně nejlepšího filmu, nejlepší režie (Cuarón) a nejlepší kinematografie.

Samozřejmě, Řím jako 25letá Yalitza Aparicio se dokonce zapsala do historie před začátkem předávání cen Akademie se stala první domorodou ženou, která získala nominaci na nejlepší herečku .

Jsem tak pyšný, ona řekla . Ukazuji rozmanitost, kterou v Mexiku máme. Zastupuji tuto komunitu, která je extrémně talentovaná, ale někdy si jich nevšimneme. Cítím tuto odpovědnost, protože cítím potřebu reprezentovat je správnou formou, kterou si zaslouží.

Oblíbený , která se vyrovnala 10 nejlepším nominací Romů na přehlídky, je považována za oblíbenou pro nejlepší původní scénář (Deborah Davis a Tony McNamara) a nejlepší kostýmy (Sandy Powell). Má také legitimní uchazeče v kategoriích Nejlepší film, Nejlepší herečka (Olivia Coleman) a Nejlepší herečka ve vedlejší roli (Rachel Weisz a Emma Stone).

Další na seznamu nominací, Zrodila se hvězda a Svěrák přinesl osm za kus, Černý panter zvedl sedm, BlacKkKlansman sečteno šest, Bohemian Rhapsody a Zelená kniha oba dostali pět, První člověk a Mary Poppins se vrací dostal čtyři a tři šli ke každému z nich Balada o Busterovi Scruggsovi , Můžeš mi někdy odpustit? , Studená válka a Kdyby Beale Street mohla mluvit .

Manželka získal jen jednu nominaci, ale je to důležité. Legendární Glenn Close je v předchozích nominacích na Oscara 0: 6, ale očekává se, že ukončí tuto pochybnou sérii a vyhraje nejlepší herečku poté, co minulý měsíc zachytila ​​vítězství na Zlatých glóbech.

V tomto oboru pracuji 44 let, ona řekla . A být stále venku a dělat práci, které lidé věnují pozornost, to je pro mě velký problém. Chcete zůstat relevantní a rozhodně nechcete nudit lidi, natož sebe.

jak sledovat oscary bez kabelu 2019

Amy Adams má také příležitost skoncovat se svou vlastní sérií bez Oscarů, protože byla nominována pětkrát dříve bez vítězství. Je za nejlepší herečku ve vedlejší roli za roli Lynne Cheney v Svěrák , ale je v těžké situaci proti Regině Kingové ( Kdyby Beale Street mohla mluvit ), který porazil Adamse na Zlatých glóbech.


Populární Problémy

Debata O KOZE byla hašována, přepracovávána a stále se o ní nekonečně diskutuje ve dvouhře, přičemž Roger Federer se nadále upevňuje jako t.

Novak Djokovič se ukázal jako jednomyslný tip na ukončení sezóny 2021 jako světová jednička v anketě, kterou mezi některými hráči provedlo turné ATP.

Všechny hlavní body z losování mužů na Australian Open 2015.

Donald Young dlouze hovořil o Adria Tour Novaka Djokoviče a o tom, jak se při jeho sledování cítil nepříjemně. Young také věří, že katastrofa Adria Tour bude mít dopad na US Open a další turnaje.

V očích tenisových fanoušků Federer nemůže udělat nic špatného. Ale možná tímto kouskem několik naštval.