Přímý přenos hry Army Navy 2020: Jak se dívat online

Hodinky Army vs Navy

Getty Artice Hobbs IV 2 Army Black Knights.

Armádní černí rytíři (7-2 nezávislí) budou v sobotu ve West Pointu hostit námořnictvo (3-6, 3-4 AAC).

Hra začíná v 15 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Army-Navy 2020 online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Navy vs Army můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Navy vs Army můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Navy vs Army můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Navy vs Army můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Preview hry Army-Navy 2020

Midshipmen se v současné době pokoušejí napravit loď, protože jsou uprostřed série čtyř proher. Námořnictvo minulý týden prohrálo s č. 24 Tulsa, 19-6, a minulý týden zvládlo pouhých sedm bodů se ztrátou na Memphis.

Prvoligový rozehrávač Xavier Arline debutoval v prohře Navy s Tulsou, na 27 yardů zajel 4-8. Není žádným tajemstvím pro každého, kdo sleduje, že Navy bojuje s útokem, a trenér Navy Ken Niumatalolo nepotvrdil, že Arline bude startérem vpřed - i když to tak rozhodně zní.

Minulý týden udělal pár dobrých věcí, ale minulý týden byl také v prváku, trenér námořnictva Ken Řekl Niumatalolo o mladém rozehrávači. Ale jaká lepší fáze vás připravit na největší hru roku, než hrát 22. tým v zemi? Rozhodně nás to povzbuzuje.

Černí rytíři naposledy hráli 21. října, kdy vyhráli těsně nad Georgia Southern, 28. – 27. Army běžela na 243 yardů, což, věřte nebo ne, bylo 50+ yardů plachých na průměr za hru. Mohou se pochlubit třetím nejlepším řítícím útokem národa a pro tuto rivalskou hru, která je pro oba oddíly vždy speciální, musí být v nejlepší formě.

tenisové boty sperry boat

Tyto dva týmy se obvykle utkávají na neutrálním území, což z této hry činí jedno z nejunikátnějších zápasů, které za nějakou dobu odehráli. Armáda bude hostit námořnictvo poprvé za 77 let a Černí rytíři jsou v tomto ohledu zvýhodněni sedmi body.

Niumatalolo tento týden také poznamenal, že hry proti armádě mají prostě jiný pocit. Niumatalolo vás prochází mrazem, na rozdíl od jakékoli jiné hry. Je to to nejšílenější, protože jste v šatně a je tam ticho, trochu klid, a pak vyjdete ven a tam je ten spěch a víte, že je jiný.

Armádní trenér Jeff Monken souhlasí. Jsme nadšeni, že tu můžeme hrát tuto hru teprve počtvrté v historii, Řekl Monken . Současný stav našeho světa donutil hru odejít z Philadelphie. Bude zvláštní to tady hrát. Bude to velmi nostalgické a opravdu skvělé dílo v historii této rivality.


Populární Problémy

Jak se připravit na odstranění rovnátek. Po dlouhé a možná namáhavé době, kdy nosíte rovnátka, se nyní blížíte okamžiku pravdy. Váš ortodontista vám řekl, že vám při příštím ...

Elena Rybakina a Daria Kasatkina se v úterý setkají v prvním kole Ostrava Open. Jedná se o vůbec první zápas mezi oběma hráči na turnaji WTA.

Pokud sázíte na sportovní události, musíte být schopni přečíst kurzy a pochopit, co znamenají. Kromě toho musíte rychle vypočítat potenciální výhry pro různé sázky, zvláště pokud se v průběhu události mění šance ....

Sezóna ATP 2020 byla do značné míry skličující, hlavně kvůli pandemii COVID-19, která zuřila po celém světě.

Jak stárnete, metabolismus vašeho těla se zpomaluje. Pokud nevěnujete pozornost, může se vaše váha postupně plazit výše. Lidé mají obvykle také problém zhubnout a znovu získat váhu. Vyhnout se přibývání na váze není tak jednoduché jako omezit kalorie nebo ...

Chcete se dívat na soutěž Miss USA 2020 v pondělí večer? Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak a kde můžete sledovat show online.