Millenium Estoril Open 2021: Analýza, náhled a předpověď dvouhry mužů

Kei Nishikori

Kei Nishikori

Evropská antuková houpačka míří tento týden do Portugalska, kde je naplánováno zahájení turnaje Millenium Estoril Open na 26. dubna. Akce ATP 250 v Estorilu bude hostit 28 hráčů, včetně Denise Shapovalova, Cristiana Garina, Marina Cilice, Alexandra Bublika a Alejandra Davidovicha Fokiny.

tenisový sklad použité rakety

Očekávalo se, že při losování bude figurovat i světová jednička 9 Diego Schawrtzman, ale na poslední chvíli odstoupil. To znamená, že bývalý finalista US Open Kei Nishikori a místní oblíbenec Joao Sousa oba přijali zástupné znaky.

Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce bude zahájena v pondělí, zde je pohled na to, jak se od nejvyšších semen očekává výkon:

Horní polovina: Denis Shapovalov na honbě za druhým titulem v kariéře

Denis Shapovalov na Barcelona Open

Denis Shapovalov na Barcelona Open

Naočkovaní hráči: [1] Denis Shapovalov, [3] Ugo Humbert, [7] Albert Ramos-Vinolas, [8] Alejandro Davidovich Fokina

Předpokládané semifinále: Denis Shapovalov vs Ugo Humbert

Tmavý kůň: Lloyd Harris

Svět č. 14 Denis Shapovalov vede tento týden na Millenium Estoril Open. Shapovalovovi se však v roce 2021 doposud na dopadu turné ATP příliš nepovedlo.

Poté, co na Australian Open prohrál s Felixem Augerem-Aliassimem, Kanaďan brzy spadl v Dauhá i Miami. Jeho nejhlubší běh v této sezóně byl v Dubaji, kde se dostal do semifinále.

Shapovalov zahájil antukovou sezónu v Barceloně, kde se uklonil ve třetím kole. V Estorilu se bude snažit zapracovat do formy a kondice, zejména vzhledem k tomu, že mu rameno způsobilo problémy v Barceloně.

Shapovalovova cesta do finále není naštěstí pro něj příliš zrádná. Dvaadvacetiletý mladík má zdánlivě rutinní zápas druhého kola proti Marcos Giron nebo Corentin Moutet. Shapovalov by ve čtvrtích mohl narazit na Alberta Ramose-Vinolase, který se na začátku tohoto měsíce dostal do semifinále v Marbelle.

Druhou stranu poločasu vede Francouz Ugo Humbert. Zatímco Humbert je již několik let oporou na turné ATP, na antuce se ještě musí výrazně prosadit.

Humbertova cesta do čtvrtfinále zahrnuje zápas proti Marcovi Cechinattovi nebo Lloydovi Harrisovi.

orli vs lvi live stream zdarma
Ugo Humbert

Ugo Humbert

Harris se vrací na turné po zranění, které utrpěl v Miami. Jihoafričan udělal vlny na začátku letošního roku a dosáhl finále na turnaji ATP 500 v Dubaji.

jak hrát raketbal

Osmé osivo Alejandro Davidovich Fokina je úspěšný antukový kurt a tento týden se pokusí o hluboký běh. Jednadvacetiletý hráč byl semifinalistou posledního ročníku soutěže Estoril (v roce 2019) a před čtvrtfinále by měl nastoupit před veterány Fernanda Verdasca a Jeremyho Chardyho.

Dolní polovina: Cristian Garin a Kei Nishikori na kolizním kurzu

Kei Nishikori

Kei Nishikori

Naočkovaní hráči: [2] Cristian Garin, [4] Kei Nishikori, [5] Alexander Bublik, [6] Marin Cilic

Předpokládané semifinále: Cristian Garin vs Kei Nishikori

Tmavý kůň: Frances Tiafoe

Cristian Garin vede ve spodní části remízy v Estrorilu. Světová jednička č. 22 je specialistou na jílovité kurty, když na tomto povrchu získala všech pět svých titulů na úrovni turné.

Garin vstoupil do evropského antukového švihu na zadní straně rodného titulu ve svém rodném Santiagu. Před tímto týdnem také dosáhl třetího kola v Monte Carlu i Barceloně.

Garinovi stojí ve druhém kole buď Richard Gasquet, nebo Juan Ignacio Londero. Chilský pak pravděpodobně čeká čtvrtfinálový zápas proti šestému nasazenému Marinovi Cilicovi.

Cristian Garin

Cristian Garin

Kei Nishikori zdůrazňuje druhou stranu této poloviny. Japonec byl po celou svou kariéru na antuce vynikající a od začátku roku 2021 rostl od síly k síle.

Nishikori dosáhl čtvrtfinále v Rotterdamu a Dubaji před antukovou sezónou. Jednatřicetiletý mladík se poté solidně rozjel v Barceloně, kde si vynutil postup do čtvrtfinále, než prohrál s Rafaelem Nadalem v těžce vybojovaném trojsetu.

pravidla přestávky tenisového tie

Nishikori má v Estorilu ve druhém kole čelit jednomu z Kevin Anderson nebo Frances Tiafoe. Ale zatímco Anderson je dvojnásobným finalistou Grand Slamu, antuka není jeho nejsilnějším povrchem a ani jeho kondiční a zápasová praxe nevyhovuje.

Tiafoe se však mohl ukázat jako ošemetný soupeř pro Nishikori. Mladý Američan má letos za sebou spoustu zápasových tréninků a jeho nedávné výsledky ukázaly, že se na antuce dokáže více než udržet.

Nishikori by pak mohl ve čtvrtfinále potenciálně narazit na pátého nasazeného Alexandra Bublika.

Bublik zahájil rok tím, že se dostal do finále v Antalyi a Singapuru, než se dostal také do čtvrtfinále na Miami Masters. Clay však není kazašským preferovaným povrchem a proti Cameronovi Norrieovi nebo Joao Sousovi by ve druhém kole mohl mít nějaké potíže.

Semifinální předpovědi

Denis Shapovalov vs Alejandro Davidovich Fokina

Cristian Garin vs Kei Nishikori

Předpokládané finále

Denis Shapovalov vs Cristian Garin

vzor tenisové sukně

Předpokládaný šampion

Cristian Garin

Populární Problémy

Jak se líbat s rovnátky. Naučit se líbat může být dost skličující, ale mít rovnátka, když to děláte, může vaší líbací hře přidat úplně novou křivku. Ale nebojte se-pokud to vezmete pomalu a budete dodržovat pár přátelských rovnátek ...

Na tento prestižní turnaj se dostalo pouze osm hráčů a vítěz uzavírá rok jako nesporný šampion.

Rozchod s významným druhým může být zneklidňující pro obě strany, ale existují způsoby, jak toho dosáhnout, které vám zabrání cítit zbytečný stres. Udělejte si čas na zvážení pocitů svého partnera a poté sdělte své ...

Zde je návod, jak sledovat online přenos Blazers vs Warriors Game 1 online bez kabelu.

Florida Atlantic a Georgia Southern se v sobotu setkají v přesvědčivém nekonferenčním fotbalovém zápase. Zde je návod, jak hru sledovat.