Nuggets vs Thunder Live Stream: Jak se dívat online

Hodinky Nuggets Thunder

Getty Shai Gilgeous-Alexander z OKC ThunderOklahoma City Thunder (41-24, šesté místo v Západní konferenci) bude hledat své druhé vítězství v řadě, protože akce pokračovala v bublině NBA, v pondělí se postaví Denver Nuggets (43-23, třetí v Západní konferenci).Hra začíná v 16 hodin. ET. Vysílat bude na NBA TV (na národní úrovni), Fox Sports Oklahoma (lokálně na trhu Thunder) a Altitude (lokálně na trhu Nuggets).Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud nemáte kabel, kdokoli v USA může také sledovat živý přenos Nuggets vs Thunder prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV .

Na vrcholu Hlavní 97kanálový balíček FuboTV , můžete zahrnout doplňkové balíčky, jako je Sports Plus nebo fubo Extra. Oba zahrnují NBA TV a oba mohou být zahrnuty do bezplatné sedmidenní zkušební verze:plátek v tenise

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos NBA TV vysílání rvačky Nuggets vs Thunder na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.


Náhled Nuggets vs Thunder

Thunder se vrátil s ranou a zaznamenal vítězství 110-94 proti jazzové sobotě v Utahu. Veterán Chris Chris Paul byl elektrický, šel 7 z 11 z podlahy a vsítil 18 bodů, sedm asistencí a sedm doskoků. Paulův soustředěný post-game už byl na další překážce týmu. Jedna hra dole, sedm zbývá, řekl po výhře .OKC byl také posílen návratem Andre Robersona, který se po 2,5 letech a téměř 1 000 dnech mimo hru vrátil v sobotu do základní části. Byl to emocionální okamžik, který mohl tento tým velmi povzbudit. Vidět Dre Robersona, jak se tam motá, je zvláštní, Řekl Paul . Skoro vám naskočí husí kůže, že? Jen proto, že víte, kolik práce si kluci dali. A vidět, že se to ve hře uskuteční, je zvláštní.Hrom jsou v průměru 110,8 bodu na zápas S Shai Gilgeous-Alexanderem, nejlepším střelcem týmu, získal 19,3 bodu za soutěž.

Naše tempo, naše tempo v první polovině, útočné i obranné, bylo opravdu dobré. Nemyslel jsem si, že bychom to ve druhém poločase zvládli tak dobře. A to je to, co musíte udělat, hlavní trenére Thunderu Řekl Billy Donovan po hře. Prostě nemůžeme mít takové výpadky, kdy nejsme dostatečně konzistentní, pokud jde o naši identitu. Právě na tom se snažíme dostat zpět.

Nuggetovi mezitím pokračovali v sezóně spíše ošklivá ztráta pro Miami , 125-105. Devatenáct bodů a sedm desek Nikoly Jokiče vedlo Denveru, ale nestačilo to na překonání kolapsu ve druhé polovině, kdy musel dotyčný tým postupovat vpřed.

Jerami Grant také zaznamenal 19 bodů za prohru s Heatem, ale Denver jasně postrádal své bodové stráže. Jamal Murray, Will Barton III a Gary Harris tuto hru zmeškali a neschopnost týmu hodně pohybovat míčem, zejména ve druhé polovině, jim zjevně ublížila.

Hlavní trenér Nuggets Mike Malone v neděli řekl, že pravděpodobně nebudou proti Oklahoma City opět bez nich tří, přičemž všechny tři považují za sporné hrát v pondělí.

Řeknu, drž naději naživu, Řekl Malone v neděli . Pryč s dopingem, vzhůru s nadějí. Nikdy nevíte, co se stane zítra ve 4 hodiny, ale řekl bych, že s největší pravděpodobností možná jeden z těch chlapů, ale velmi, velmi diskutabilní.

Denver je nastřílení 110,3 bodu na zápas „Jocic vede tým ve všech hlavních statistických kategoriích. Jeho spoluhráči budou muset proti tomuto narůstajícímu týmu Thunder vystupovat, pokud se chtějí vyhnout ztrátě dvou postupek.

sušička na tenisové míčky

Populární Problémy

McMillions je fascinující dokument o 24 milionech dolarů, které byly ukradeny ze hry McDonald's Monopoly. Zde je návod, jak se na dokument dívat.

Jak odebrat čtvrtletní obrubu. Možná to kdysi sloužilo jako perfektní způsob utěsnění zejícího prkna a podlahy, nebo je to jen další překážka, se kterou jste se setkali při rekonstrukci domu. Ať už je důvod jakýkoli, teď je na to čas ...

Jak pohodlně zhubnout. Mnoho lidí se pokusilo zhubnout pomocí extrémně obtížných tréninků a komplikovaných nebo příliš omezujících diet. Tyto programy mohou být matoucí, drahé a jejich údržba je příliš náročná ...

V Číně byl zahájen nový tenisový turnaj

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat online derby MLB Home Run Derby 2021 online.

Jak získat lístky na Wimbledon. Wimbledon je nejstarší a jeden z nejprestižnějších tenisových turnajů na světě, který se každoročně koná v létě v Londýně. Mnoho lidí se chce zúčastnit turnaje, ale lístky jsou zkrátka ...