Jak sledovat fotbal Troy vs Akron online

Sledujte Troy vs Akron Football online

Getty

Fotbalový tým Akron Zips bude v sobotu hostit Trojské trojské koně na InfoCision Stadium.

Hra (čas zahájení v 15:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete to sledovat přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny fotbalových zápasů Sun Belt a MAC každý týden, další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ za měsíc.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Troy vs Akron sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

opěrná rovnátka

Náhled Troy vs Akron

Trojané v otvíráku sezony udeřili na Campbellovy velbloudy 43–14 a poté naposledy padli na Southern Mississippi Golden Eagles 47–42.

Starší běžec B. J. Smith, předsezónní ofenzivní hráč Sun Beltu, utrpěl při porážce zranění kolena. V úterý hlavní trenér Chip Lindsey oznámil, že zranění by vyžadovalo operaci a udrželo Smitha mimo sezónu.

To je pro nás obrovská rána, protože je to skvělý hráč, ale ještě lepší člověk a lídr pro náš tým, řekla Lindseyová. Dothan Eagle . Bude pro nás stále velmi dobrým vůdcem a bude dělat všechno, ale máme zlomené srdce kvůli jeho zranění.

Současně je to univerzitní fotbal a další muž musí být připraven. Máme pár kluků, kteří teď dostanou nějaké příležitosti. Přejeme BJ to nejlepší do jeho uzdravení a doufejme, že ho dokážeme dostat zpět zdravého, jakmile to bude možné, i když to nebude letos.

co potřebuješ na tenis

Troy se obrátí na redshirt druhák DK Billingsley jako jejich první řetězec zpět. Proti Golden Eagles běžel ve 2 yardovém touchdownu a vedl tým s devíti nesenými a 41 spěchajícími yardy, přičemž přidal dvojici úlovků na 20 yardů.

Nesnáším, když se B. J. zranil. Byl jsem z toho naštvaný, jen abych viděl, jak můj kamarád sestoupil, řekl Billingsley, podle orla Dothana. Měl za sebou opravdu skvělou sezónu. Určitě je v mých modlitbách i v modlitbách ostatních chlapů.

Zipy jsou bez vítězství ve třech pokusech, přičemž ztráty na silnicích Illinois Fighting Illini a Central Michigan Chippe byly kolem domácí porážky UAB Blazers.

Akron má průměrně 257 yardů vzduchem na zápas, děleno 54. ze 130 týmů národa FBS. Jsou ale 129. v obou spěchajících yardech na hru (46) a yardech na přenos (1,4).

Díváme se na to z pohledu koučování a různých věcí, které můžeme udělat, abychom běžecké hře pomohli, řekl hlavní trenér Zips Tom Arth. Ohio.com . To je oblast, na které musíte dál pracovat. Bohužel, se situacemi, do kterých se naše hry dostaly, tato schopnost pokračovat v běhu zmizela a doufejme, že se do takové situace nedostaneme.

Dodal: Na konci dne máme kluky, kteří bojují s ocasy týden co týden, a já nevím, co všichni očekávají, co od nich všichni očekávají, ale já očekávám, že budou hrát tak tvrdě jako mohou hrát a dávají nám to.


Populární Problémy

Rafael Nadal se v sobotu utká s Daniilem Medveděvem v semifinále finále Nitto ATP 2020. Nadal vede proti Medveděvovi proti sobě 3: 0, přičemž jeho poslední výhra přišla loni v samotném Londýně.

Garbine Muguruza tweetovala její a Rafaela Nadala držící španělskou vlajku po jejím povýšení na světovou jedničku.

Jak péct suchý chléb. Chléb sušení v troubě je užitečný trik, jak se naučit připravit klíčovou ingredienci pro mnoho receptů. Sušený chléb lze použít na pokrmy od polévek a nádivek až po chlebový pudink. Sušení čerstvého chleba je snadné a poskytne vám ...

Léto neznamená jen teplejší dny a delší noci, ale také spoustu pozvánek na párty. Jakkoli jsou párty u bazénu vzrušující, mohou být také trochu stresující, pokud jde o rozhodování, co si obléknout. Správným výběrem oblečení a přidáním ...

Na povrchu kouření cigarety vypadá neuvěřitelně jednoduše. Správný odpor však zahrnuje řadu jemných pohybů, které pomáhají hladkému průběhu celého procesu. Před kouřením si uvědomte, že užívání tabáku vede k mnoha zdravotním problémům ...

Dnes večer je finále 2. série seriálu Big Little Lies. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.