Palermo Ladies Open 2021: Danielle Collins vs Elena-Gabriela Ruse náhled, head-to-head & prediction

Danielle Collins

Danielle Collins

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Danielle Collins vs. Elena-Gabriela Ruse

forhendové podání tenis

Datum: 25. července 2021

Turnaj : Palermo Ladies Open 2021

Kolo : Konečné

Místo : Palermo, Itálie

Kategorie : WTA 250

Povrch : Jíl

Odměna : 235 238 $

Načasování zápasu : Cca. 19:30 místního času, 17:30 GMT, 13:30 EST, 23:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Danielle Collins vs Elena-Gabriela Ruse

Nejlepší nasazená Danielle Collinsová se v neděli ve finále 2021 Palermo Open utká s rumunskou kvalifikantkou Elenou-Gabrielou Ruseovou. Zatímco Collins v semifinále porazil Zhang Shuai 6: 4, 6: 3, Ruse překonal tříhodinový maraton proti 'rel =' noopener noreferrer '> Oceane Dodin za 6 (4) -7, 7-6 (0), 6-1 vítězství.

Danielle Collins má zatím docela silnou sezónu. Postoupila do semifinále Philip Island Trophy a Hungarian Open a v roce 2021 získala dvě top 10 vítězství - včetně rozrušení světové jedničky Ashleigh Bartyové v Adelaide.

Američanka má ale také zdravotní problémy a v polovině roku podstoupila operaci endometriózy. Collinsová, která se znovu cítí být blízko svému nejlepšímu, nyní dosáhla svého prvního finále WTA v Palermu - a to i bez toho, aby celý týden upustila set.

Elena-Gabriela Ruseová

Elena-Gabriela Ruseová

Její soupeřka ve finále Elena-Gabriela Ruse je v poslední době ve hvězdné formě. Třiadvacetiletá vyhrála svůj první titul WTA v Hamburku začátkem tohoto měsíce a v neděli si zahraje ve svém druhém finále za sebou.

Ruse letos také rychle stoupal po světovém žebříčku. Aktuálně zařazená na číslo 137 může mladá Rumunka poprvé v kariéře prolomit první stovku zvednutím titulu v Palermu.

Danielle Collins vs Elena-Gabriela Ruse hlava na hlavě

Jediné setkání dvojice se uskutečnilo letos v Hamburku, kde si Elena Gabriela Ruse připsala těsné třísetové vítězství nad Danielle Collinsovou. Jejich vzájemný souboj je tedy 1: 0 ve prospěch Rumunů.

Predikce Danielle Collins vs Elena-Gabriela Ruse

Danielle Collinsová a Elena-Gabriela Ruseová hrají silnou značku tenisu, která využívá těžkou střelbu. Collinsova jedinečná schopnost libovolně trhat vítěze - zejména z bekhendového křídla - by však mohla zápas naklonit v její prospěch.

Danielle Collins

Danielle Collins

Američanka má také ve svém arzenálu solidní podání. Ve svém předchozím zápase proti Zhang Shuai zahnala Collinsová sedm es a jen jednou se zlomila. Ruse se mezitím snažila udržet podání proti Dodinovi a při prvním podání dokázala získat pouhých 56% bodů.

Značná výhoda v žebříčku a zkušenosti Danielle Collins z ní dělají jasnou favoritku na finále. Ruse je náchylný k úniku nadměrných nevynucených chyb, což by mohlo být pro Američany škodlivé.

Pokud si Collins v neděli udrží dobrou formu, měla by být schopná snadno projet cílem.

Předpověď : Danielle Collinsová vyhrává ve dvou setech.

Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování online her Heat bez kabelu, ať už jste v Miami nebo mimo trh.

Videografie je soutěžní obor, který vyžaduje ambice, technické znalosti a kreativitu. Na to, že se stanete kameramanem, se můžete připravit tak, že získáte správné vzdělání a zkušenosti. Jakmile vstoupíte do pole, můžete pracovat ...

Novak Djokovic a Simona Halepová jsou úřadující mistryně dvouhry, zatímco Sania Mirzaová a Martina Hingisová vyhrály čtyřhru žen v roce 2015.

Kriticky uznávaný film Transparent završuje sérii dvouhodinovým hudebním finále. Zde je návod, jak to sledovat online.

Zdá se, že jsou nějaké dívky, za kterými se kluci vždycky honí. Jaké je tedy tajemství svádění? Bohužel neexistuje žádný kouzelný lektvar, díky kterému byste byli žádanější, a neexistuje žádný režim oblečení nebo cvičení, který by zaručoval, že budete ...