US Open Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu zdarma

GettyUS Open 2019 můžete sledovat online prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Golfové odkazy Pebble Beach v Pebble Beach v Kalifornii budou pořádat US Open 2019 od 13. do 16. června.Pokrytí US Open bude na Fox (čtvrtek-neděle) a Fox Sports 1 (čtvrtek-pátek). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z obou kanálů na svém počítači, telefonu nebo zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox (live na většině trhů) a FS1 jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos US Open 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.

čistič gumy na stolní tenis

Hulu s živou televizíKromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů) a FS1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos US Open 2019 na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (živý na většině trhů) a FS1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos US Open 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

US Open Preview 2019

Brooks Koepka se chce stát druhým hráčem, který vyhraje tři po sobě jdoucí US Open. Prvním byl Willie Anderson ze Skotska, který turnaj absolvoval v letech 1901, 1903, 1904 a 1905.

Vím, čeho se honím, řekl Koepka minulý týden před RBC Canadian Open USA Today . Ale je to jen další golfový turnaj. Můžete vyvinout nějaký vnější tlak. Je to velké mistrovství. Budu na to, já to vím. Baví mě tvrdá zkouška golfu, a toho se na US Open dočkáte. Víš, že to jde dovnitř. Baví mě to. Je to zábava. Je pro mě zábavné dostat se na ty velké pódia a zkusit vyhrát golfový turnaj.

Vím, že šance je vyhrát. Golfový turnaj může vyhrát spousta lidí. Prostě musíte jít ven a starat se o podnikání, a pokud ne, hej, dal jsem do toho všechno.

Koepka, který vyhrál čtyři ze svých posledních osmi přihlášených velkých společností, nastřílel 2: 278 v Hamilton Golf and Country Club za 50. místo na Canadian Open.

Rory McIlroy vyhrál událost o sedm ran s 22 pod 258, přes víkend zasáhl 64 a 61.

Je to skoro jako byste byli mimo své vlastní tělo a při pohledu na sebe hráli, řekl McIlroy, podle Irský nezávislý . Dnes to tak někdy bylo. Kdybych mohl ten pocit naplnit do lahví a vzít si ho s sebou každý týden, udělal bych to. Ale tak nějak to přichází a odchází. Jde tedy pouze o to, abyste si ve své hře byli jistí a vše do sebe zapadalo.

Myslím, že když se dostanete do sestavy US Open, může vás to přimět hrát opatrně, trochu váhavě a (vy) se to snažit vést po plavebních dráhách. Ale pokud jsem se tento týden něco naučil, je to moje hra dost dobrá a švih je dost dobrý na to, abych mohl hrát svobodně.

Nechystám se trefit řidiče na každou díru, ale když vytáhnu kyj z pytle, udělám opravdu dobrý a odhodlaný švih a vím, že by mi to mělo většinou vyjít .

McIlroy nevyhrál major od roku 2014, kdy se přihlásil k The Open Championship a svému druhému PGA Championship. V roce 2011 vyhrál US Open v Congressional Country Clubu v Bethesdě v Marylandu a zaznamenal rekord 268 turnajů.

McIlroy a Koepka sdílejí rekordní skóre US Open na hodnotě -16.


Populární Problémy

Pětatřicetiletý Safin se stane prvním ruským státním příslušníkem v Mezinárodní tenisové síni slávy.

Jak vyrobit raketoplán v Animal Jam. Už jste se někdy nudili v Animal Jam? Zde je pár tipů a triků, jak strávit čas na Animal Jam výrobou doupěte raketoplánu! Vyberte si svůj doupě. Nejprve vyberte den, který ...

USWNT se ve čtvrtek utká s Anglií v prvním zápase SheBelieves Cupu 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

Zatímco polovina nejlepších mužských hráčů se tento týden účastní dubajského tenisového mistrovství, druhá polovina míří do Acapulca na Abierto Mexicano Telcel Open.

„Shameless“ je zpět na 11. sérii, která má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte Showtime, můžete sledovat bezplatné streamování nových epizod online.