USA vs Trinidad & Tobago Live Stream: Jak se dívat online zdarma

Getty Walker Zimmerman ze Spojených státůMužský národní tým Spojených států zahajuje kampaň 2021 proti Trinidadu a Tobagu v neděli na stadionu Exploria v Orlandu.

Utkání začíná v 19 hodin. ET a budou vysílány na Fox Sports 1 (anglicky) a TUDN (španělsky (. Ale pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos USA vs Trinidad & Tobago online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 1 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

rychlá úleva od tenisového lokte

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, USA a Trinidad a Tobago můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sling TV

Živý přenos Fox Sports 1 a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s FS1, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, USA a Trinidad a Tobago můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

nejodolnější tenisová bota

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 1 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

co je tenisový zápas

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, USA a Trinidad a Tobago můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox Sports 1 a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, USA a Trinidad a Tobago můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

jak najít tenisového trenéra

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


USA vs Trinidad & Tobago Preview

Hlavní trenér USA Gregg Berhalter a jeho tým jsou nadšení, že se mohou vrhnout zpět do akce. Přátelský zápas proti Trinidadu a Tobagovi odstartuje rok, který bude určitě rušný. Spojené státy trénovaly dva týdny na IMG Academy v Bradentonu na Floridě v rámci přípravy na zápas, což Berhalter říká, že jeho tým si pochutnal.

Tyto poslední dva týdny byly naprostým potěšením, uvedl Berhalter v prohlášení, přes Orlando Sentinel . Tvrdá práce a odhodlání, které předvedla celá skupina, potvrzují, že hráčská skupina míří správným směrem ... Když přecházíme do Orlanda, přepínáme a soustředíme se na soutěžení, když se připravujeme čelit Trinidadu a Tobagu.

Jedním z hráčů, který by měl sledovat Američany, je Andrés Perea, který bude debutovat v americkém týmu. Ve středu pole se pravděpodobně připojí k Sebastianovi Lletgetovi a Kellynu Acostovi a mohl by být klíčovým ozubeným kolem ofenzivního bodovacího stroje USA.

Na druhé straně Trinidad a Tobago nehráli od listopadu 2019, kdy v posledním kole zápasu Ligy národů CONCACAF prohráli s Hondurasem 4: 0. Soca Warriors, stejně jako Američané, jsou připraveni vrátit se do akce, bez ohledu na to, že budou silnými smolaři proti silně favorizovanému týmu Spojených států.

Vždy jsme věděli, že to bude těžké, ale myslím si, že přesně to fotbal Trinidad a Tobago potřebuje, manažer T&T Řekl Terry Fenwick .

tenisky umýt a vysušit

Chci, aby byli naši hráči bráni vážně ... Uvědomujeme si, že to nebude snadné. Hráči, proti kterým hrajeme, jsou strukturovaní a hráli za národní strany na úrovni U-17, U19, řekl Fenwick a dodal: Hlavní hráči USA nyní hrají za Bayern Mnichov, Barcelonu a Chelsea-jedni z největších klubové strany ve světě. Tyto lidi je třeba brát vážně.

Spojené státy hrají proti Trinidadu a Tobagu 19: 3: 4, ale porážka 2: 1 v říjnu 2017 v pátém kole kvalifikace o postup na mistrovství světa má stále na mysli americké hráče.

Určitě vždy budeme mít čip na rameni, kdykoli budeme hrát Trinidad, středový bek Řekl Walker Zimmerman tento týden. Ve Gold Cupu jsme dostali příležitost to napravit a předvedli jsme opravdu silný výkon, bylo to velmi inspirativní a vášnivé. A tak si myslím, že od naší skupiny kluků v neděli neočekávám nic menšího, myslím si, že budeme připravení, motivovaní, a to z mnoha důvodů, a vždy to pro nás bude velká hra, jak se pohnout kupředu.


Populární Problémy

Ještě jeden bekhend, Marat!

Nikola Pilic během své slavné kariéry trénoval mnoho hvězd, přičemž žákem jeho esa byl Novak Djokovic. Djokovič se jako jedenáctiletý přestěhoval na pár let do Německa, aby trénoval v Pilicově akademii.

Vyrazit na víkend do lesa může být zábavné zpestření rutinního víkendu. Úspěšná cesta zahrnuje naplánování zboží a oblečení, které potřebujete mít u sebe. Noste méně zásob, pokud nemáte přístup k vozidlu nebo plánujete ...

Dvanáctinásobný šampion Rafael Nadal se v neděli utká s kvalifikantem Sebastianem Kordou ve čtvrtém kole French Open. Korda je synem někdejšího světového č. 2 Petra Kordy, který se v roce 1992 dostal do finále French Open.