Jak sledovat MTV VMA 2020 online bez kabelu

Taylor Swift vystupuje na jevišti během udílení cen MTV Video Music Awards 2019 v Prudential Center 26. srpna 2019 v Newarku v New Jersey.

Getty Taylor Swift vystupuje na jevišti během udílení cen MTV Video Music Awards 2019 v Prudential Center 26. srpna 2019 v Newarku v New Jersey.

I když pandemie COVID-19 ukončila mnoho televizní produkce, show musí pokračovat na předávání cen MTV Video Music Awards 2020, které se bude vysílat v neděli 30. srpna v 18:30. ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat VMA 2020 MTV na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte MTV na Philo TV

MTV je součástí hlavního 61kanálového balíčku Philo, který je zdaleka nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud jej plánujete dlouhodobě udržovat. Dodává se s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo, můžete sledovat VMA 2020 MTV naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone a Android), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s Androidem mobilní) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte MTV na FuboTV

MTV je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete VMA 2020 MTV sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte MTV na Sling TV

MTV je součástí balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Pokud obejdete třídenní bezplatnou zkušební verzi, můžete získat jeden balíček za 25 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

pokyny pro raketbal

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete VMA 2020 MTV sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled MTV VMAs 2020Hrát si

11 Zcela neočekávané příjezdy VMA | MTV Když budou dny VMA 2020 pryč, připravujeme své mysli, těla a duše tím, že se vrátíme k ikonickým okamžikům z minulých let. Zde je 11 příchozích, na které jsme nepřestali myslet, protože se nám to stalo před očima, včetně T-Pain na slonovi, Pharrella a posádky motorkářů a mnoho dalších. #VMAs #MTV Přihlaste se k odběru… 2020-08-25T20: 00: 07Z

Ceny MTV Video Music Awards 2020, které pořádá Keke Palmer, se vrací do Barclays Center na Manhattanu, aby pozdravily odolnost NYC a nabídly další představení z ikonických městských památek, uvedla síť v tiskové zprávě.

Cílem ventilace je spojit hudební fanoušky po celém světě a vzdát poctu síle, duchu a neuvěřitelné odolnosti NYC a jeho milovaných obyvatel tím, že představí epická vystoupení z pamětihodností ve všech pěti městských částech NYC.

S radostí přinášíme VMA 2020 do NYC, kulturní mekky světa, kde je hudba a zábava vetkána do DNA, řekl Bruce Gillmer, prezident hudby, hudebního talentu, programování a akcí pro ViacomCBS Media Networks.

VMA MTV 2020 bude první akcí Barclays Center od doby, kdy se pandemie COVID-19 dostala do New Yorku, řekl Oliver Weisberg, generální ředitel Barclays Center a Brooklyn Nets. Jsme velmi nadšeni, že můžeme opět pořádat tuto legendární hudební noc, a jsme obzvláště hrdí na to, jaký dopad to bude mít na naši brooklynskou komunitu prostřednictvím vytváření místních pracovních míst. Hluboce si vážíme podpory a rad státních a místních vládních úředníků, jakož i našeho interního vedení a týmu lékařských odborníků, kteří všichni tvrdě pracovali na zajištění zdraví a bezpečnosti všech zúčastněných, a budeme je i nadále pečlivě sledovat jejich vedení v každém kroku procesu plánování s našimi partnery ve ViacomCBS.Hrát si

BTS nervózní pro výkonnostní debut VMA s dynamitem (rozšířený rozhovor) | MTV Jeden z největších světových popových aktů BTS mluví nervy o nadcházejícím představení VMAS, o důležitosti šíření lásky k jejich fanouškům A serenádě s Harrym Stylesem! Co?! Sny se plní!! #MTV #BTS Přihlaste se k odběru MTV: goo.gl/NThuhC Více z MTV: Oficiální web MTV: mtv.com/ Líbí se MTV: facebook.com/MTV Sledujte MTV: twitter.com/MTV MTV Instagram: instagram.com/mtv… 2020-08-26T14: 00: 08Z

Producenti show a vedení centra Barclays Center úzce spolupracovali se státními a místními úředníky na implementaci zásad BOZP pro všechny zúčastněné, včetně rozsáhlého sociálního distancování, omezení kapacity a virtualizace komponent, kde je to možné. Barclays Center a ViacomCBS se jednoznačně zavázaly zajistit, aby show neohrozila zdraví a bezpečnost kohokoli, kdo se na akci podílí.

dort na tenisové boty

Účinkujícími před show jsou Chloe x Halle, Jack Harlow, Lewis Capaldi, Tate McRae a Machine Gun Kelly s Travisem Barkerem a blackbearem. Tuto 90minutovou událost pořádají Nessa a Jamila Mustafaovi a bude obsahovat představení o rozměru 0 palců, rozhovory se známými osobnostmi a zpravodajství od pobřeží k pobřeží od zpravodajů celebrit, Kevana Kenneyho a Travise Millsa.

Letošní přehlídka bude ctít Everyday Heroes: Frontline Medical Workers, kterou vám přináší EXTRA Gum, oslavující nejlepší výkony prvních respondentů-lékařů, zdravotních sester a dalších frontových zdravotnických pracovníků-kteří všechny nechali jít se svou improvizací a bez manžety představení.

Mezi účinkujícími samotné show jsou Lady Gaga a Ariana Grande, kteří vystupují společně, plus Miley Cyrus, BTS, Doja Cat, J Balvin, The Weeknd, Roddy Ricch, Maluma a CNCO.

Předávání cen MTV Video Music Awards 2020 v přímém přenosu v neděli 30. srpna od 18:30 ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Diego Schwartzman se nedávno ukázal jako vítěz Bounce Challenge, inovativního a zábavného cvičení, kterého se hráči zúčastnili na právě probíhajícím Miami Open.

Jak se obejmout. Objetí je skvělý způsob, jak vyjádřit náklonnost. Ukazuje to, že vám na člověku záleží a že ho podporujete v dobrém i ve zlém. Chcete však svou lásku nebo milence obejmout jinak než přítele ...

Berani a Packers se v sobotu setkají v divizním kole NFC. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Jak šít záhyby. Záhyby jsou klasickým doplněním sukně, šatů nebo dokonce záclon. Záhyby fungují nejlépe, když pracujete s pevnými tkaninami, jako je vlna, bavlna a hedvábí. Https://digitalcommons.unl.edu/cgi/viewconten ...

Zde je návod, jak streamovat „Restaurant Impossible: Back in Business“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Food Network.