Daniil Medvedev se stal prvním hráčem, který není hráčem kategorie Big 4, který od roku 2005 dosáhl světového žebříčku číslo 2, kritizuje lidi, kteří propouštějí NextGen

Novak Djokovic a Daniil Medvedev jsou dva nejlepší hráči žebříčku ATP

Novak Djokovic a Daniil Medvedev jsou dva nejlepší hráči žebříčku ATP

Daniil Medveděv se v pondělí vyšvihl na kariérně nejvyšší příčku č. 2 v žebříčku ATP. To znamená, že Medveděv je prvním hráčem, který se nejmenuje Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovic nebo Andy Murray a který obsadil světovou dvojku za více než 15 let.

Rafael Nadal byl do neděle světovou dvojkou, ale Daniil Medveděv předběhl Španěla, který tento týden podle nového systému hodnocení ovlivněného COVID klesl o 180 bodů. Medvedev také získal v neděli titul v Marseille, když ve finále porazil Pierra-Hugues Herberta, aby zdůraznil svou nově nalezenou důslednost a dominanci na neslamových akcích.

V této souvislosti není Rus spokojený s tím, jak média a fanoušci přistupují k mladší generaci. Medveděv v neděli tvrdil, že jiní hráči než Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic nemají za své úspěchy dostatečný kredit.

'Je to zklamání, když lidé svrhnou novou generaci,' řekl Medveděv. 'Jsou jako' Po Velké 3 není nikdo, koho by sledoval. '

Pětadvacetiletý muž dále řekl, že nerozumí cynismu tenisové komunity, zejména proto, že před příchodem Velké 3. nevyjadřovali takovou negativitu. Medveděv zdůraznil, že žádný hráč nikdy neměl magnetický tah Federera, Nadala a Djokoviče a naznačoval, že bylo nefér srovnávat mladší hráče s legenday trio.

„Jak si ale vedli dříve? Nikdo neměl záznamy o Velké 3! Snažíme se vyhrávat turnaje a dávat do toho maximum, “dodal Medvedev.

Poslední non-Big 4 hráč před Daniilem Medveděvem, který byl zařazen do světové dvojky, byl Lleyton Hewitt v roce 2005

Lleyton Hewitt byl poslední ne-velký 4 č.2 před Daniilem Medveděvem

Lleyton Hewitt byl posledním ne-velkým 4 č. 2 před výstupem Daniila Medveděva

Zatímco Daniil Medvedev byl vášnivý při obhajobě 'Next Gen', měl také radost z pondělního dosažení tenisové historie. Rus má od loňského roku docela dost, vyhrál tituly na Paris Masters 2020, finále ATP 2020, ATP Cup 2021 a nyní 2021 Open 13 Provence.

Byla to právě tato scintilační forma, která vedla Medveděva k tomu, aby se stal novým světovým hráčem číslo 2, a prvním hráčem, který nebyl velkým hráčem, od roku Lleyton Hewitt v roce 2005. Rus po vítězství v Marseille tvrdil, že to bylo více uspokojení k dosažení orientačního bodu poté, co uděláte „něco velkého“.

'Jsem opravdu šťastný,' řekl Medveděv. 'Věděl jsem, že se stanu č. 2, ale vždy je lepší, když se v žebříčku zvýšíte, když uděláte něco skvělého.'

Populární Problémy

Premiéra 3. série „Final Space“ má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Podívejte se, jak se Novak Djokovic stal prvním mužem, který vyhrál všechny turnaje ATP Masters 1000, od Miami 2007 po Cincinnati 2018.

Po ročním čekání se tokijská olympiáda konečně chystá 23. července.

Jak opravit plot s řetězovým článkem. Ploty s řetězovými články často způsobují menší poškození v důsledku špatného počasí a padajících nečistot, ale to je něco, co můžete opravit sami. Chcete -li opravit špatnou kolejnici, začněte nákupem a oříznutím náhradní kolejnice. Jednou...

Konečně jste pozvali dívku svých snů ven a ona řekla ano! Po několika skvělých rande je vztah oficiální. Dívku máš, teď už jen musíš najít způsob, jak si ji udržet. Existuje mnoho sladkých akcí, které můžete ...

Pokud se chcete lépe spojit s ostatními a sdílet smysluplnější a skutečnější interakce, možná budete chtít zvýšit své sociální povědomí. Být sociálně uvědomělý znamená být si vědom toho, co ostatní cítí, prostřednictvím toho, čím jsou ...