Miami Open 2019, semifinále: Simona Halep vs Karolina Plíšková, náhled a předpověď

Miami Open 2019 - 10. den

Miami Open 2019 - 10. den

Druhé semifinále v kategorii dvouhry žen na Miami Open 2019 bude svědkem střetu mezi tvrdě zasaženou Karolinou Plíškovou a možná nejlepší retrieverkou v ženském tenise-Simonou Halepovou.

Bude to jedenáctý zápas mezi těmito dvěma. Rumunka v této rivalitě dosud dominovala, když vyhrála sedm z deseti zápasů. Na tvrdých kurtech Halepová vyhrála šest zápasů ze dvou českých.

Jejich poslední setkání proběhlo také Halepovou cestou, kde se ve Fed Cupu prosadila z Plíškové, čímž pomohla Rumunsku k nepravděpodobnému vítězství nad obhájci titulu.

Oba do tohoto zápasu vstupují na pozadí některých nekonzistentních výkonů, přičemž vítěz bude pravděpodobně považován za drtivého favorita na zvednutí titulu.

Halep zahájila turnaj dobře jednostranným omámením Taylora Townsenda. Ve druhém zápase ale přežila s kůží zubů proti inspirované Poloně Hercogové. Na to však navázala nejpůsobivějším výkonem turnaje proti Venus Williamsové.

ortéza na ošetření tenisových loktů

Zvlášť nezapomenutelný den měla při vlastním podání, kde si držela neuvěřitelných 89 procent svého prvního podání, když získala 76 procent těchto bodů a neuvěřitelně získala všechny body při druhém podání. Ve svém posledním zápase proti Wang Qiang zaznamenala pokles formy podání. Ačkoli ona vyhrála ve dvou setech, ona byla zlomená pětkrát v zápase.

Miami Open 2019 - 10. den

Miami Open 2019 - 10. den

Proti svému semifinálovému soupeři by chtěla zlepšit svůj výkon. Na rozdíl od Wanga nemusí velkoobslužná Plíšková Halepovi nabídnout mnoho šancí na brejk. Po dvou vzájemných výhrách set-to-back měla Plíšková ve čtvrtfinále proti Markétě Vondroušové poměrně snadný zápas.

Byla zlomena jen jednou a určitě bude mít proti Halepové šanci, pokud bude nadále sloužit ve stejném duchu.

Předpověď: Simona Halepová vyhraje ve 3 setech

Populární Problémy

Klíčová fakta před finále dvouhry mužů ve Wimbledonu 2015.

Federer vítězí ve finále Švýcarska ve Hopmanově poháru.

Tenisky Adidas Gazelle, známé svou pestrobarevnou semišovou podšívkou a ikonickými proužky Adidas, nabízejí jedinečnou kombinaci výkonu a stylu. Pokud vlastníte pár gazel, víte, že jejich měkký semišový exteriér může být ošidný ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Pistons vs Bucks Game 2 online bez kabelu.

Světová trojka Rafael Nadal v současné době zvyšuje své přípravy na svůj debut v Citi Open tento týden.

Jak prát ložní prádlo. Čištění prostěradel, přikrývek a přikrývek lze provádět jednoduchým postupem a jemnými čisticími prostředky. Prostěradla a povlaky na polštáře by se měly prát každý týden a mohou běžet v pračce za normálního nastavení. Věci...