Jak uspořádat letní párty (mládež)

Jak se léto blíží, dospívající se všude ptají, co dělat, když zvonek konečně zazvoní. Skvělý způsob, jak začít léto s třeskem, je letní párty a tady je co dělat.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Host a Murder Mystery Party Krok 7

  1 Rozhodněte se, kdy chcete večírek. Nejprve se ujistěte, že máte povolení od zákonného zástupce, a poté vyberte datum a čas. Nemá smysl to mít na konci léta, když je čas do školy! A žádné využití uprostřed, protože mnoho vašich přátel může být na dovolené pryč. Místo toho uspořádejte večírek den poté, co se rozejdete na léto, nebo ten samý den! Hej, můžete dokonce pozvat přátele po škole a nechat je přespat! Můžete se zeptat svých přátel, kdy budou volní, a domluvit se na společném rande. Ujistěte se, že počasí vypadá dobře na ten den, a ujistěte se, že začíná v denní době, kdy bude slunečno a teplo.
 2. Obrázek s názvem Plan a Gender Reveal Party Krok 6

  2 Rozhodněte o seznamu hostů a souvisejících podrobnostech. Koho pozveš? Bude to smíšená párty? Nebo dívky jen bash? Pouze chlapci? Ty se rozhodni! Ujistěte se, že máte spoustu přátel, se kterými si užijete celý den! Hrajte si s různými letními tématy (např. Ananas, plameňáci, vodní melouny)
 3. Obrázek s názvem Have a Good House Party Krok 13

  3 Získejte věci, které budete potřebovat. Je skvělé mít spoustu dalších aktivit! Zvláště pokud máte menší kruhový bazén, ne každý se vejde současně-podle toho, kolik lidí pozvete! Vždycky mám rád, když mám nastavenou síť stolního tenisu/ping-pongu, basketbal a volejbal! Vydejte další plastové hračky, jako jsou bowling nebo pískoviště! Může to vypadat dětinsky, ale je to velká zábava! Přemýšlejte o vodní bitvě, můžete požádat své přátele, aby si vzali vodní pistoli. Ujistěte se, že máte pěknou velkou travnatou plochu, ve které se bude vaše párty konat.
 4. Obrázek s názvem Odstraňování problémů s nízkým tlakem vody Krok 10

  4 Pustit vodu! Konečně je léto! Vroucí horké dny a chladné letní noci! Nasaďte si tyto postřikovače, takže i když budete chladit ve stínu - stále se vám občas stane sprška mlhy!
 5. Obrázek s názvem Have a Good House Party Krok 17

  5 Získejte spoustu chutného jídla! Ve skutečnosti - jděte do obchodu a nakupujte hromadně spoustu jídla, tak to udrží vaše kamarády v chodu po celý den (a v noci, pokud spíte) a pravděpodobně vám vydrží i celý týden! Nezapomeňte si také dát nápoje, slunce vás může rychle dehydratovat! Můžete si vyrobit bazénové želé nebo růžovou limonádu !!
 6. Obrázek s názvem Plan a Gender Reveal Party Krok 3

  6 Výzdoba! Kupte si 99 centových balónků z místního party obchodu nebo obchodu v různých jasných letních barvách! Bannery, konfety, tady to všechno začíná!
 7. Obrázek s názvem Plan a Gender Reveal Party Krok 11

  7 V den večírku vše nachystejte. Nedělejte si příliš starosti s tím, že je vše dokonalé, protože to bude působit příliš organizovaně, je to tak chladné!
 8. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 3

  8 Odpočiňte si na večírku, pusťte si skvělou hudbu k surfování a počkejte, až bude svítit slunce! Ujistěte se také, že budete chodit a hrát další hry a mluvit s různými lidmi! Hej, můžeš si dokonce najít nové přátele!
 9. Obrázek s názvem Have a Good House Party Krok 8

  9 Až přijde noc, nebuďte smutní! Druhý den nemáte školu! Škola je venku! Když se opravdu setmí, pořiďte si světla: vánoční osvětlení nebo čajové svíčky, svíčky, cokoli! Dejte je všude! Dokonce vložte některé do bazénu! (za předpokladu, že nikdo neplave). Pokud můžete, zkuste sehnat nějaké nebeské lucerny a rozsvítit je se svými přáteli. Ačkoli to může být drahé, můžete místo toho zapálit papír a sledovat, jak se vznáší!
 10. Obrázek s názvem Naplánujte si zimní narozeninovou oslavu (pro mládež) Krok 4

  10 Jakmile je opravdu tma, začíná skutečná zábava! Máte-li přenosný velkoplošný projektor, dejte ho ven a sledujte, jak se holka šlehá holčičkami (nebo film o jednom pohlaví, když jste s klukama!) A dívejte se na film na zahradě! Se všemi zhasnutými světly a světlem svíček je to nádherná scéna!
 11. Obrázek s názvem Cvičit v bazénu Krok 2

  jedenáct Další věc, kterou byste mohli po svém filmu samozřejmě udělat, je jít na půlnoční koupání do bazénu! Ujistěte se však, že jsou zapnutá další světla na terase a na bazén! Nechcete, aby vám někdo pokazil hlavu o zem zničil váš úžasný začátek léta!
 12. Obrázek s názvem Vytvořte si letní tábor doma Krok 9

  12 Když začnete být ospalí, uklidte vše, co musíte, a zbytek nechte do rána! pokud chcete, můžete si postavit stan se svými kamarády a spát venku! Nebo pokud je trochu chladno, vydejte se dovnitř na nějakou zlou půlnoční zábavu!
 13. Obrázek s názvem Držte otravné členy rodiny z místnosti Krok 6

  13 Ráno pomozte svým pupenům uklidit se! Udělejte si palačinky se smoothies nebo mléčnými koktejly s různými omáčkami a polevami! Pak byste se mohli jít na ranní koupání do bazénu! Nebo si můžete zahrát další hry uvedené o den dříve!
 14. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 12

  14 Nenechte je odejít příliš brzy! Vydejte se kolem poledne (za předpokladu, že jste vzhůru!) A strávte den ve svém místním městě nebo parku. Pro vás Londýňany je Hyde Park nebo Oxford Street tím pravým místem! Zůstaňte celý večer venku a pusťte si nový film do kin.
 15. Obrázek s názvem Obchod se svou dospívající dcerou, krok 11

  patnáct Ukončete den nákupy v pozdních nočních hodinách se svými nejlepšími kamarády! Během nočních nákupů není obvykle nikdo poblíž, takže to bude skoro jako mít celé nákupní centrum nebo nákupní centrum pro sebe!
 16. Obrázek s názvem Plan a Sleepover Party Krok 1

  16 Dostaňte se domů v rozumnou dobu. Zavolejte rodičům svých přátel (nebo jim nechte zavolat - bylo by divné, kdybyste zavolali!) A dejte jim vědět, že vaši přátelé jsou na cestě domů nebo jsou připraveni k vyzvednutí.
 17. Obrázek s názvem Přimějte své přátele, aby s vámi chtěli dělat věci Krok 8

  17 Nestresujte se! Skvělé je, že můžete být smutní, že váš kamarád odchází, ale máte na to celé léto! Takovou párty byste mohli pořádat každý týden! Bavte se každé léto s touto aktivitou! Udělejte pokaždé něco jiného. Budete se bavit bez ohledu na téma! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když přijde osoba, kterou jsem nepozval? Za předpokladu, že jsou milí a rozumní lidé, zkuste si pamatovat, že to vyžaduje hodně odvahy, takže je zkuste zahrnout. Pokud to nefunguje, požádejte je, aby zdvořile odešli s tím, že jste prostě neplánovali další lidi. Zvažte možnost požádat o jejich telefonní číslo nebo e -mail a dejte jim vědět, že jim příště zavoláte nebo pošlete e -mail ohledně večírku.
 • Otázka Co mám dělat, když si chci pronajmout bazén (protože ho nevlastním)? Vyhledejte pronájem bazénů ve vaší oblasti a přečtěte si všechny požadavky před zapůjčením. Poté se můžete spojit se společností, kterou si vyberete, a promluvit si o nákladech, procesu nastavení atd.
 • Otázka Jaké jsou dobré nápady na letní večeři? Grilování je skvělé na léto! Flank steak můžete v lednici na několik hodin marinovat v dobré omáčce a hodit na gril, abyste ho mohli jíst obyčejný nebo nakrájený na saláty, tacos atd. Můžete také grilovat kuře, zeleninu nebo ryby.
 • Otázka Co když mám kontakt pouze s přáteli prostřednictvím sociálních médií? V dnešní době je to stále běžnější. Skype (videochat) může být užitečnější než jen psát přátelům.
 • Otázka Mám první spánek s přáteli a nevím, co mám dělat. Jaké jsou levné nápady pro zábavu? SparkleGirl Můžete sledovat Netflix a jíst popcorn a zmrzlinu. V závislosti na vašem věku můžete postavit pevnost, ve které se bude spát. Pokud jste starší, můžete péct věci (se svolením). Pro děti do 10 let můžete hrát Marco Polo nebo Pin the Tail on the Donkey. K jídlu můžete jíst pizzu, koláč, cokoli, co máte rádi. Pokud máte poblíž bazén, můžete si zaplavat. Můžete si dokonce udělat vnitřní piknik. Další dobrý nápad je zahrát si na pravdu nebo se odvážit.
 • Otázka Co mám podávat k jídlu? Můžete sloužit, co chcete, protože je to vaše párty.
 • Otázka Jaké jsou dobré nápady pro malé strany? Pokud chcete nějaká témata, můžete jednoduše použít sezónu jako téma nebo shledání večírků, narozeninové oslavy a párty u bazénu jsou také v pořádku. Pamatujte však, že večírky mají být zábavné, takže se na toto téma příliš nestresujte.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Je dobré identifikovat potenciální bezpečnostní rizika, např. napájecí šňůry, sochy, akvária, ploché obrazovky, schodiště, kluzké povrchy, stoupání, náladoví mazlíčci, zákaz vstupu atd.
reklama

Populární Problémy

Volně tvarované drama „Tučný typ“ je zpět na 5. sérii. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Tiger a Peyton se v neděli utkají s Philem a Bradym v dalším vydání 'The Match'. Zde je návod, jak jej streamovat online zdarma.

Jak připravit pudink. Tradice výroby pudinku jako dezertu má dlouhý rodokmen sahající mnoho století. Obvykle je to značný dezert, často teplý, ale některé varianty jsou také studené. Ve skutečnosti termín pudink znamená ...

Jihoafrický thriller série „Trackers“ má v USA premiéru v pátek. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Jak přijmout opatření pro životní styl pro hemofilii. Hemofilie je vzácný genetický stav, při kterém se krev člověka nesráží tak, jak by měla. To je způsobeno nedostatkem srážecích proteinů v krvi, známých také jako srážení ...