Jak přimět svou přítelkyni, aby vás milovala

Už jste se někdy ocitli ve vztahu, kde si nejste jisti, jak to s vámi druhá osoba cítí? Jedna z věcí, které potřebujete vědět o šťastných vztazích, je, že se musí neustále posouvat kupředu. Získat a udržet si lásku svého partnera vyžaduje hodně práce, ale je to možné s pomocí velké ohleduplnosti a úsilí z vaší strany.

Část 1 ze 2: Lepší komunikace

 1. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 1

  1 Nikdy nepřestávejte mluvit. Psychologové uvedli, že efektivní komunikace je jedním z klíčových faktorů úspěšných vztahů. Pokračujte v komunikaci a snažte se mluvit. To neznamená, že se nemůžete nikdy pozastavit nebo si užít chvilku ticha, ale je to myšleno spíše metaforicky.
  • Pokud umíte komunikovat a mluvit o správných věcech se svou přítelkyní, váš vztah vykvete do lepší romantiky a vaše přítelkyně se do vás začne více zamilovat.
  • Mohou nastat chvíle, kdy máte pocit, že už nemáte co říct, ale pokud chcete mít tu jiskru, existuje spousta způsobů, jak udržet komunikační kanály plynoucí za hranice „předejte sůl, prosím“.


 2. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 2.jpeg

  2 Mluvte o své budoucnosti. Mluvte o svém životě, o věcech, které chcete dělat, o svých budoucích cílech a aspiracích a podobně. Vidíte ve své budoucnosti vysokou školu nebo univerzitu? Jakou práci plánujete mít? Toto jsou potenciální témata konverzace.
  • Ženy mají obecně rády muže, kteří mají vizi své budoucnosti a směřují k této vizi.
 3. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 3

  3 Mluv o ní. Diskutujte o jejích zájmech, přátelích a rodině. Zeptejte se jí na její přátele, rodinu a jejich životy a dlouze si povídejte o tom, jak ráda tráví dny. Jaké jsou její koníčky? Jaké jsou její záliby a záliby?
  • Mluvte o každodenních věcech, které ji zajímají, ať už jde o nakupování, vaření, poslech hudby nebo blogování. Vaše přítelkyně se bude cítit výjimečně v tom, že jste ochotni se zastavit a poslouchat ji. Mnohým ženám vadí, když muži mluví jen o sobě.
  • Mluvení o zájmech vaší přítelkyně jí pomůže pochopit, že vás opravdu zajímá vědět vše o ní a jejím životě. Také jí to ukazuje, že máš v úmyslu chvíli se tu zdržovat.
  • Buďte upřímní. Nefalšujte zájem o něco; to by se mohlo obrátit vzhůru nohama a nakonec by to poškodilo její city.
  • Možná zjistíte, že sdílíte společné koníčky, a tím vás pevněji spojí. A když se setkáte s jejími přáteli nebo rodinou, už budete mít spoustu začátečníků konverzací, kterými na ně uděláte dojem!
 4. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 4.jpeg

  4 Zahrajte si hru na otázky a odpovědi. Vědci ze sociální psychologie zjistili, že vzájemné kladení otázek téměř vždy způsobí, že se dva lidé navzájem lépe cítí a chtějí se znovu vidět.
  • Prvních 5 otázek, které byste si měli položit, zní: 1) Vzhledem k výběru kohokoli na světě, s kým byste chtěli jít na večeři? 2) Chtěli byste být slavní? 3) Zkoušíte někdy před telefonováním, co řeknete? Proč? 4) Co by pro tebe udělal perfektní den? 5) Kdy jste naposledy zpívali sobě a/nebo někomu jinému?
  • Měli byste se na každou otázku postupně obrátit a udělat to po pořádku.
 5. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 5.jpeg

  5 Mluvte o jejím přesvědčení. Každý z nás má svůj vlastní individuální pohled na život, ale ty si často necháváme pro sebe. Když ji pozvete, aby se otevřela o velkých životních otázkách, pochopíte více o tom, kdo je jejím jádrem a o jejím hodnotovém systému.
  • Zeptejte se jí, zda chodí do kostela nebo jak byla vychována. Zeptejte se, zda plánuje udržet přesvědčení a tradice své rodiny.
  • Když se pustíte do velkých věcí, ukáže jí to, že jste oddaná a také, že jste schopná být vážná i hravá.
 6. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 6.jpeg

  6 Mluvte o svém dětství a minulosti. Vzpomínky na dětství jsou vždy zábavné mluvit a poslouchat, zvláště pokud se jedná o něco trapného nebo veselého. Mluvte o svém prvním rozdrcení nebo o tom, že jste udělali něco hloupého. Pak ji přiměj, aby rozlila všechny její příběhy.
  • Pro vás oba bude přínosem, když se budete navzájem učit více o historii ostatních. Zasmějete se a získáte lepší představu o tom, jak se ten druhý stal tím, kým je dnes.
  • Mluvit dokonce o bolestivých, trapných nebo zraňujících vzpomínkách na minulost jí také ukáže, že jí důvěřujete natolik, že jí kromě těch zábavných povíte i ty méně pikantní příběhy. Doufejme, že vám projeví důvěru tím, že prozradí i své minulé zkušenosti.
 7. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 7.jpeg

  7 Dejte jí komplimenty a romantiku. Pochválte svou přítelkyni za šaty nebo jí poděkujte za něco zvláštního, co pro vás udělala.
  • Skutečné komplimenty mohou vést k lepší romantice a romantičtějším rozhovorům; dali jí vědět, že si myslíš, že je výjimečná a že máš štěstí, že jsi s ní.
  • Nekomplikujte jen její vzhled. Její osobnost je opravdu to, co miluješ, takže jí dej vědět, jak je zábavná, chytrá a chytrá.
 8. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 8.jpeg

  8 Mluvte o světových událostech. Ukažte jí, že jste dobře informovaná a jste angažovaným občanským hercem. Bude tě respektovat za to, že se staráš o svět kolem sebe.
  • Dozvíte se také mnoho o sobě navzájem a o svých politických názorech. Můžete začít kontrolovat svoji kompatibilitu.
 9. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 9.jpeg

  9 Mluvte o svém životě pro daný den. Obecně platí, že ženy nakonec mluví více o svých dnech, zatímco muži jen poslouchají. Ale kluci mohou také mluvit! Buďte otevření a řekněte jí o všech maličkostech, které jste ten den udělali, ať už ve škole, v práci nebo doma. Díky tomu se vy dva zapojíte do každodenního života toho druhého, což buďme upřímní, není to nejzajímavější, ale je to velmi důležité. Je to každý den, který vás udržuje ve spojení; proto jsou vztahy na dálku tak náročné.
 10. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 10.jpeg

  10 Mluvte o svých obavách. Dívky milují chlapa, který se dokáže otevřít a být upřímný ohledně svých obav. Můžete jí říct své dívce o velkých věcech, které vás děsí (např. Říkat „miluji tě“ nebo se jednou vdávat) a také o vašich dalších, každodennějších obavách (např. Pavouci, výšky nebo vlastní vaření!) )
  • Když budete mluvit o tom, co vás děsí, přimějete svou přítelkyni, aby se vám cítila blíž, protože odhalíte svou zranitelnou stránku. Pokud vám něco vadí nebo jste naštvaní, promluvte si o tom se svou přítelkyní. Bude mít zájem a pravděpodobně vám nabídne svou podporu.
 11. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 11.jpeg

  jedenáct Buď upřímný. Řekněte jí, jak se cítíte bez ohledu na to, zda je to dobré nebo špatné. Dokážete zázraky, když jí řeknete, co si myslíte a cítíte, a pak posloucháte s otevřenou myslí. reklama

Část 2 ze 2: Ukázat jí, že vám na ní záleží

 1. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 12

  1 Dělejte společně aktivity. Trávit čas společně je jeden z nejlepších způsobů, jak se zamilovat. Jděte na rande a dělejte věci, které oba rádi děláte. Společná zábava pomůže vaší přítelkyni uvědomit si, jak je s vámi šťastná.
 2. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 13.jpeg

  2 Dělejte si plány do budoucna. Ukažte jí, že ji vidíte ve své budoucnosti. Plánování do budoucna je indikátorem vašeho odhodlání a je také zdravou ingrediencí pro nový vztah.
  • Začněte dělat prohlášení „my“ (např. „Měli bychom“ získat nábytek pro vaši novou kolejní místnost. „Měli bychom se jít podívat na film, který jste chtěli vidět příští víkend atd.).
  • Pokud jste například s někým, kdo miluje umění, naplánujte si návštěvu Getty Museum. Pokud má ráda lední hokej, navrhněte, abyste si oba zahráli.
  • Začněte plánovat dovolenou a speciální termíny. Ve vztahu je to vždy zábava. Rozhodněte se, kdy uvidíte její rodinu a kdy budete trávit se svou přes velké svátky, jako je Den díkůvzdání a Vánoce. Bude se jí líbit, že myslíte dopředu a dáváte najevo, že ona a její rodina jsou pro vás prioritou, zvláště v rušných časech, jako jsou prázdniny.
  • Tím, že mluvíte o budoucnosti, a dokonce jen o krátkodobé budoucnosti, jí pomáháte představit si sama sebe s vámi v řadě.
 3. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 14.jpeg

  3 Ukažte jí respekt a uznání. Pokud vás požádá, abyste nepoužívali konkrétní slovo nebo požadavky, nebo požádá, abyste jí zavolali, pane, So-a-So, souhlaste, že její žádosti vyhovíte. Nejde o to, poddávat se 'jejím' požadavkům ', ale místo toho respektovat její přání.
  • Respektujte především její individualitu. Žena, která cítí, že jí její přítel umožňuje dělat vlastní rozhodnutí, pravděpodobně zůstane ve vztahu, než žena, která má pocit, že jí neustále říkají, co má dělat. Nesrovnávejte ji s jinými ženami. Přijměte a přijměte, že je její vlastní jedinečnou osobou.
  • Nestrašte ji a nenuťte ji dělat věci, které dělat nechce. Toto je jistá cesta k nezdravému vztahu.
 4. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 15.jpeg

  4 Buďte intimní. To nemusí nutně znamenat zapojení do sexuální aktivity, ale naopak vytváření blízkosti a sexuální chemie. Fyzická a emocionální intimita je klíčovou součástí zdravých láskyplných vztahů.
  • Zůstaňte fyzicky ve spojení. Držte se za ruce nebo objímejte svou přítelkyni, zatímco jdete společně. Polib jí. Ukažte jí svými činy, jak fyzicky chcete být blízko a jak jste k ní přitahováni.
 5. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 16. jpeg

  5 Představte ji svým přátelům. To pro ni znamená, že jste v tom na dlouhou trať a že ji chcete udělat součástí, a ne jen doplňkem, vašeho života.
 6. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 17.jpeg

  6 Vyčistěte svůj čin. Ženy jsou obecně velmi potěšeny, když chlap udržuje svůj pokoj, auto, oblečení a tělo v pořádku. Udržování pořádku v pořádku ukazuje vaší přítelkyni, že jste dospělý muž schopný mít oddaný vztah ve stylu dospělých. Dokazujete, že jste hodni jejího času a pozornosti.
  • Zvláštní pozornost věnujte ledničce, umyvadlu a koupelně. Všimne si.
 7. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 18. jpeg

  7 Buď sám sebou. Chcete, aby se zamilovala do vás, ne do nějaké vaší verze, kterou čtete na webu. Jako Hvězdné války? Jste bláznivý hokejový fanoušek? Jste vegetarián? Neskrývejte aspekty sebe sama. Koneckonců, zasloužíš si být milován pro to, kým jsi, stejně jako ona.
 8. Obrázek s názvem Make Your Girlfriend Love You Step 19. jpeg

  8 Překvapte ji. Ukažte jí, jak moc vám to jde, tím, že půjdete nad rámec. Překonat její očekávání.
  • Pokud vás například požádá o pomoc s mimoškolním projektem, udělejte extra kilometr a předem si vyzvedněte všechny zásoby a ukažte se, že můžete pomoci. Pokud uděláte víc, než očekávala, bude překvapená i ohromená.
  • Překvapte ji věcmi, které ráda ukazuje, že jste ji poslouchali. Nechte si doručit květiny, přineste jí oběd o přestávce v práci nebo získejte lístky na představení, které chce vidět.
  • Nestyďte se být kreativní a přemýšlejte „po vybalení z krabice“. Vymyslete způsoby, jak můžete překvapit svou přítelkyni, které jsou pro váš vztah jedinečné.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu zajistit, aby se moje přítelkyně cítila oceněna? Jin S.Kim, MA
  Terapeut z licencovaného manželství a rodiny Jin Kim je licencovaný terapeut z oblasti manželství a rodiny se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Jin se specializuje na práci s LGBTQ jednotlivci, barevnými lidmi a těmi, kteří mohou mít problémy související se sladěním více a průřezových identit. Jin získal magisterský titul z klinické psychologie na Antiochské univerzitě v Los Angeles se specializací na psychologii potvrzující LGBT v roce 2015. Jin S.Kim, MA Expertní odpověď na licencovaný manželský a rodinný terapeut Diskuse o tom, jak by každý z partnerů chtěl vyjadřovat a přijímat lásku (známé také jako „jazyky lásky“), může být cenná nejen při učení o sobě navzájem, ale také při podpoře efektivnější komunikace (ať už je prostřednictvím slov potvrzení, dotyku, aktů služby atd.). Poté, co jsem získal perspektivu „partnerského jazyka lásky“ každého z partnerů, využil bych těchto znalostí, abych vedl odpověď na tuto otázku.
 • Otázka Jak mám přimět svou přítelkyni, aby mě políbila, přestože nemá náladu? Ty ne. Respektujte, že na to nemá náladu. Nenuťte ji, aby se kvůli tomu cítila špatně.
 • Otázka Jaký dárek mám koupit své přítelkyni, abych jí ukázal, že ji miluji? Květiny jsou vždy příjemným a jednoduchým způsobem, jak projevit náklonnost. Možná jí uděláte něco jako rámeček obrázku (s obrázkem vás dvou), nebo jí napíšete dlouhý a veselý dopis. Podle toho, jak dlouho spolu chodíte, by se možná hodil šperk, jako třeba prsten na sliby.
 • Otázka Moje přítelkyně a já jsme ve vztahu více než rok. Řekla, že řekne „Miluji tě“, jen když to cítí. Jak ji přimět, aby se tak cítila? Vyvíjet na ni tlak a chtít, aby vám řekla, že vás miluje, vám vůbec nepomůže. Buďte trpěliví a pokračujte v tom, co s ní děláte, ať už se smějete nebo si jen povídáte. Až bude připravená, řekne vám to; zdá se, že potřebuje více času.
 • Otázka Předpokládejme, že chlapec dívku opravdu miluje, ale ona ho považuje za svého velmi dobrého přítele a nic víc. Co by měl chlapec dělat? Respektujte její rozhodnutí být jen přáteli. Momentálně možná nehledá vztah. Neodstrkujte ji, protože se necítí stejně. Jen pokračujte ve svém přátelství a dejte jí vědět, že jste vždy tam, pokud vás potřebuje.
 • Otázka Co když mám dvě přítelkyně? Pokud oběma vašim přítelkyním nevyhovuje, že ve vašem životě je jiná žena, budete si muset vybrat jednu.
 • Otázka Jak mám být přímý, když ji oslovuji kvůli vztahu? Tom de backer Nejlepší odpověď Čím silnější jsou vaše vzájemné city, tím více času budete chtít strávit společně, dokud v určitém okamžiku už nebudete ve vztahu a požádat ji, aby se stala vaší přítelkyní, není nic jiného než potvrzení toho, co už je . Ale zeptat se jí dřív, než bude mít nějaké city, které vám dá, ji pravděpodobně přiměje utéct. Pokud chcete být přímí, zeptejte se jí. Nečekejte ale, že o vztah bude mít zájem někdo, kdo vás sotva zná; tyto věci potřebují čas na rozkvět a růst.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zkuste se seznámit s tím, jak by vaše přítelkyně chtěla dávat a přijímat lásku, známou také jako její „jazyk lásky“. Uvědomění si toho, jak by vaše přítelkyně chtěla být milována a pečována, vám může pomoci ji lépe poznat a podporuje zdravou komunikaci mezi vámi dvěma.

reklama

Populární Problémy

No. 1 Iowa wrestling trvá v Michiganu v sobotu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat zápas online naživo.

Fedora je nadčasový klobouk pro muže i ženy a lze jej nosit různými způsoby. Zatímco někteří lidé nemají rádi fedoru, když jsou vhodně nošení, může být velmi účinná, když budete vypadat moderně a módně. Ujistěte se, že klobouk ...

Zde budete znát některé z populárních kapel na trhu, které prodávají tenisky, jsou Adidas, Rebook, Nike, Puma atd.

Přehled, jak sledovat hry Baltimore Ravens online bez kabelu v roce 2019.

Novak Djokovič upřednostňuje přítelkyni a Marii Šarapovovou

Zde je návod, jak sledovat spinoff FBI, FBI: Most Wanted, online bez kabelu. Premiéru má v úterý 7. ledna ve 22 hodin. ET/PT na CBS.