Hopman Cup 2019 Final: Náhled, plán, čas a kde se dívat

Federer a Zverev se v mužích utkají

Federer a Zverev se proti sobě postaví v mužské dvouhře

Hopman Cup skončí 5. ledna 2019, protože Švýcarsko se v opakování finále 2018 utká s Německem. Švýcarsko potvrdilo své místo ve finále navzdory včerejší prohře s Řeckem díky vítězství Rogera Federera ve dvouhře nad Stefanosem Tsitsipasem.

Německo naopak vyhrálo všechny své tři zápasy a na hřišti předvedlo dominantní výkon, zejména v kategorii dvouhry mužů a žen. Alexander Zverev a Angelique Kerberová dosud neprohráli ani jeden zápas.

Dnes porazili Austrálii ve střetnutí do-or-die na stadionu v Perthu, aby potvrdili své místo ve finále. Kerber i Zverev porazili Ashleigh Bartyovou a Matthewa Ebdena ve dvou setech, aby poslali Německo do finále. Nakonec prohráli střetnutí ve smíšené čtyřhře, ale na tom nakonec nezáleželo.

Švýcarsko a Německo se střetly i ve finále loňského ročníku, přičemž Švýcarsko vyšlo na první místo. Roger Federer začal věci stylově, když porazil Zvereva poté, co šel dolů. Nicméně, Kerber srovnal věci tím, že porazí Belinda Bencic s lehkostí. Nakonec si Švýcaři vyhráli trofej vítězstvím ve smíšené čtyřhře ve dvou setech.

tenisový zpětný švih

Uvidíme je porazit Německo druhým rokem?

Zde je vše, co potřebujete vědět před zápasem:


Finále: Švýcarsko vs Německo

Čas: 16:00 AWST (13:30 IST)

Místo: Stadion v Perthu, Perth

Mužské dvouhry se budou líbit, protože ani jeden z těchto dvou hráčů dosud neprohrál jediný zápas. Roger Federer a Alexander Zverev předvedli skvělou show, kdykoli se postavili proti sobě. Vzájemný zápas mezi oběma hráči je vyrovnaný 3: 3, nicméně výsledek tohoto zápasu nebude mít přímý vliv, protože se nejedná o událost ATP. Naposledy se tito dva utkali ve finále Světového turné Nitto ATP v Londýně v listopadu 2018, kde Sascha porazil Federera ve dvou setech.

Mezitím má Angelique Kerberová navrch v zápase dvouhry žen. Měla skvělou formu a v současné době je také světovou jedničkou. 2. Na druhou stranu, Bencic na tom nebyl úplně nejlépe a bude doufat, že vymyslí něco speciálního na omráčení Němce.

Smíšená čtyřhra bude s největší pravděpodobností rozhodujícím faktorem nerozhodného výsledku. Zatímco německý pár vyhrál pouze jeden ze tří dosavadních střetnutí smíšené čtyřhry, jejich švýcarští kolegové vyhráli dva.

30 za 30: přírodní kluk

Celkově můžeme očekávat, že tato kravata půjde přímo dolů k drátu, s jistým ukázkovým scintilačním tenisem.

Zde je rozvrh:

Zápas 1: Roger Federer (SW) vs Alexander Zverev (GER)

Zápas 2: Belinda Bencic (SW) vs Angelique Kerber (GER)

rozbíjení střel v badmintonu

Zápas 3: Federer / Bencic vs Zverev / Kerber (NĚM)


Kde sledovat:

Všechny zápasy budou uvedeny na Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD a lze je také streamovat živě SonyLiv

Populární Problémy

Nic nespojuje oblečení dohromady tak, jako pár elegantních kožených bot. Pokud máte skvělý pár kožených bot, jejich pravidelné čištění vám pomůže chránit vaši investici. Nebojte se, toto není složitý proces, který můžete ...

Č. 2 Baylor se v sobotu utká s Iowa State v bitvě Big 12. Hra je na ESPN Plus a zde je kompletní přehled o tom, jak ji sledovat.

Jak se zotavit z bolesti při cvičení. Pocit bolesti nebo bolesti po náročném tréninku obvykle stačí k tomu, aby to lidi odradilo od dalšího tréninku. Bolest svalů, ke které dochází 24 až 48 hodin po tréninku, se nazývá „opožděný nástup ...

Jak držet harmoniku. Harmoniky jsou základem tak rozmanitých hudebních žánrů, jako je country a western, blues, jazz, folk a dokonce i rock and roll. ...