Australian Open 2019, 2. den: Předpovědi dvouhry mužů

2019 Australian Open - náhledyDen 2 na Australian Open 2019 uvidí světovou jedničku Novaka Djokoviče, jak začíná pátrat po rekordním sedmém titulu z Australian Open. Srb je momentálně remizován s Rogerem Federerem a australským velikánem Royem Emersonem na šesti korunách Australian Open.

Jo-Wilfried Tsonga je pro Srba potenciálním soupeřem druhého kola. Francouz je bývalý finalista Australian Open a ve svém prvním kole bude hrát slovenského Martina Klizana.Nick Kyrgios je jedním ze čtyř Australanů v losování mužů, kteří budou hrát 2. den. Kontroverzní třiadvacetiletý mladík bude bojovat proti kanadskému Miloši Raonicovi, což slibuje elektrizující zápas prvního kola.

Zde jsou předpovědi nejlepších dvouhry mužů z druhého dne na Australian Open:


Novak Djokovic vs Mitchell Krueger

Novák Djokovicz čeho se vyrábějí tenisové rakety

Světová jednička Novak Djokovič se v úvodním kole utká s Američanem Mitchellem Kruegerem. Toto je celkem přímočarý úkol pro Srba, který by neměl mít žádný problém s porážkou kvalifikace. Na Srba však čekají mnohem tvrdší zkoušky počínaje potenciálním zápasem druhého kola proti Tsonga.

Předpověď: Novak Djokovic vyhraje ve dvou setech.

Nick Kyrgios vs Milos Raonic

Miloš RaonicNení to tak dávno, co to byl čtvrtfinálový zápas ve Wimbledonu a Kyrgios byl nabízen jako další velká věc v australském tenise a víme, jak to šlo dodnes. Miloš Raonic se etabloval jako top 5 hráč, dokud nenastanou problémy se zraněním, ale Kanaďan se nyní vrátil do plné kondice.

Vzájemný rekord mezi touto dvojicí je 3: 3, pouze s jedním tvrdým soudním jednáním, které vyhrál Kyrgios v Miami v roce 2016. Ale Kyrgios byl v úvodním týdnu v Brisbane nevýrazný. Sotva se pohyboval na jakýchkoli shromážděních a byl prostě bez zájmu. Tipuji Raonic, aby vyhrál tento s alespoň jedním tiebreakerem.

dimenzování tenisové rakety

Předpověď: Miloš Raonic k vítězství ve čtyřech setech.

Martin Klizan vs Jo-Wilfried Tsonga

Jo-Wilfried Tsonga

Možná to zní trochu váhavě, ale myslím, že by nás Martin Klizan mohl překvapit. Tsonga je z těchto dvou lepším hráčem a do tohoto zápasu určitě vstupuje s velkou dynamikou, ale hrát Martina Klizana se mu nebude líbit.

Slovák generuje tolik síly při úderech na obou křídlech a bude se snažit zaútočit na bekhend Tsonga, což je nejslabší část jeho hry. Klizan také vyhrál jejich doposud jediné setkání na US Open v roce 2012. Tato výhra nemusí mít pro toto setkání žádný význam, ale Slovák bude vědět, že má na to, aby Francouze porazil.

Předpověď: Martin Klizan k vítězství v pěti setech.

Benoit Paire vs Dominic Thiem

Dominic Thiem

Paire a Thiem se setkali na Australian Open v roce 2017 v jejich jediném setkání a právě Rakušan triumfoval ve čtyřech setech. Dynamický Rakušan je vicemistrem French Open, ale svoji brilantní antukovou formu nedokázal přenést na tvrdá hřiště a často byl hráčem zranitelným tolika porážkami.

Zdá se, že Benoit Paire dosáhl úrovně zápasové hry, která by mu umožnila být v tomto zápase konkurenceschopný. Během prvního týdne prohrál ve třech setech s Gilles Simonem v Pune, zatímco Thiem prohrál při svém prvním výletu s Herbertem v Dauhá. Nemyslím si, že bychom to mohli označit za rozčilení, pokud by Paire zvítězil, protože Thiem mohl prohrávat s kýmkoli na tvrdých kurtech.

Předpověď: Benoit Paire vyhraje v pěti setech.

Stan Wawrinka vs Ernests Gulbis

Stan Wawrinka

Je skvělé vidět, jak Stan Wawrinka opět soutěží. Byl velmi působivý v Dauhá, kde porazil in-form Karen Khachanov ve dvou setech. Nevidím, že by tu Gulbis obtěžoval Švýcary.

Předpověď: Stan Wawrinka k vítězství ve dvou setech

Alexander Zverev vs Aljaz Bedene

Alexandr Zverev

dlouhý tenis a tenis na trávníku

Aljaz Bedene musí být jedním z nejšťastnějších hráčů při losování grandslamů. Loni byl v prvním kole vylosován proti Rogeru Federerovi a letos hraje čtvrtého nasazeného Zvereva.

Mírná obava, že by se Němec mohl vytáhnout kvůli zranění, ale ty zvěsti zahnal a je schopen hrát. Světová čtyřka vlastní rekord 2: 0 na zápasy proti Bedene a věřím, že po tomto zápase to bude 3: 0.

Předpověď: Alexander Zverev vyhrál ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak podávat zdravé a atraktivní svačiny pro batolata. Pokud máte batole, krmit je zdravou a výživnou svačinkou nemusí být nejjednodušší úkol. Batolata jsou proslulá tím, že jsou vybíraví jedlíci. Navíc jednoho dne mohou něco milovat ...

Soupeři Kansas a Kansas State se setkají na tvrdém dřevě v úterý na basketbalovém zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru na ESPN Plus.

Oceláři 2: 0 se dnes v poutavém úvodním zápase AFC utkají s vítěznými Texany. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Monterrey se ve středu utká s Necaxou v prvním zápase semifinále Liga MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Stručná analýza turné ATP v roce 2017, kterému dominovali Nadal a Federer.