Jak hrát Kickball

Kickball je skvělá a snadno hratelná hra, která je vhodná pro všechny věkové skupiny. Pravidla jsou podobná baseballu, ale používáte gumový míč o velikosti fotbalového míče. Hru můžete hrát uvnitř nebo venku, takže je ideální pro jakoukoli roční dobu, pokud máte slušnou posilovnu. Naučte se pravidla, shromážděte přátele a zahrajte si kickball.

Metoda 1 ze 3: Naučit se pravidla

 1. Obrázek s názvem Hrát Kickball Krok 1

  1 Pochopte pole. Pole je postaveno jako diamant. Pokud jste někdy sledovali baseball, je to stejné jako baseballový diamant. Domácí základna, odkud „odpalovač“ vyráží míč, je základna diamantu. První základna je diagonálně patnáct yardů od domovské základny vpravo. Druhá základna je úhlopříčně vlevo na patnáct yardů od první základny a třetí základna je šikmo vlevo od domácí základny.
  • Území faulu je vše mimo linii od domovské základny k první základně a domovské základny ke třetí základně zasahující do outfieldu.


 2. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 2

  2 Naučte se pozice. Obranné pozice zahrnují nadhazovač, chytač, tři hráči na pokrytí každé základny, tři hráči v poli a jeden shortstop na pokrytí prostoru mezi druhou a třetí základnou. Když je váš tým v útoku, střídavě stojíte na domácí základně a kopete do míče, který na vás vrhne nadhazovač z opačného týmu.
  • Džbán hodí míč kopajícímu týmu přes domácí metu. Stojí asi 10 yardů (9 m) od domácí desky.
  • Lapač se pokusí označit hráče na domácí základně a přihrát míč zpět do džbánu.
  • Hráči pokrývající každou základnu se snaží získat míč poté, co jej kopne soupeřovo družstvo. Jakmile míč získají, cílem je označit běžce, než se bezpečně dostane na základnu.
  • Označíte běžce tak, že se ho dotknete míčem nebo na něj hodíte míč.
  • Hráči v poli chtějí získat míč, pokud jej soupeř odkopne od hráčů pokrývajících základny a předá jej jedné ze základen, aby jejich spoluhráč mohl označit běžce.
  • Shortstop se snaží zabránit odrazu míče do vnějšího pole a také chce označit běžce ven nebo je předat hráčům pokrývajícím základny.
 3. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 3

  3 Naučte se bodovat. Tým skóruje běh, když se hráč dotkne všech čtyř základen v pořadí a dotkne se domácí základny, aniž by se dostal ven. Když jste na řadě, abyste byli na pálce, nadhazovač z opačného týmu k vám hodí míč. Pokoušíte se kopnout míč tak, aby zůstal v poli hry. Jakmile kopnete do míče, okamžitě se pokusíte doběhnout na první metu, než vás protějšek označí míčem nebo se dotkne míče první základny. Pokud se dostanete na první základnu, jste v bezpečí. Kdykoli jste na základně, nemůžete být označeni.
  • Pokud máte opravdu dobrý kop, možná budete moci běžet až na druhou nebo třetí základnu, než vás chytí.
  • Vyhrává tým, který má na konci hry nejvíce běhů. Kickball trvá šest směn. Během směny dostane každý tým šanci kopnout. Váš tým pokračuje v kopání, dokud nenahromadíte tři outy.
 4. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 4

  4 Pochopte, jak někoho dostat ven. Obranný tým potřebuje tři outy, než bude moci přejít do útoku. Existují čtyři způsoby, jak se dostat ven.
  • Džbán může těsto vyrazit. Pokud nadhazovač hodí tři dobrá hřiště na pálkaře a pálkař neudrží míč mimo zónu faulu nebo mine hřiště společně, tomu se říká přeškrtnutí. Další hráč ofenzivního týmu pak přijde pálkovat. Některé přátelské hry kickball hrají bez strikeoutů.
  • Ke značení dojde, když se obranný hráč dotkne útočníka míčem, když není na základně.
  • Obranný tým může způsobit vyhození, pokud se míč dostane na základnu dříve, než útočný hráč dorazí a útočný hráč se nemůže vrátit na svou předchozí základnu. Nemohou se vrátit na svou předchozí základnu, pokud je obsazena spoluhráčem nebo pokud je domovskou základnou.
  • Obranný tým může chytit létající míč. Pokud je míč vyhozen do vzduchu přestupkem a soupeřův tým jej chytí dříve, než dopadne na zem, která je považována za out.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Příprava na hraní

 1. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 5

  1 Shromážděte své materiály. Potřebujete čtyři základny, i když k označení základen můžete použít boty nebo košile, pokud nemáte k dispozici žádné skutečné základny. Také potřebujete gumový míč o velikosti basketbalového míče.
 2. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 6

  2 Najděte si volné místo. Nepotřebujete hrát s oficiálním hřištěm, ale měli byste mít dostatek prostoru na běhání a kopání do míče. Protože lidé budou kopat do gumového míčku, měli byste se ujistit, že nejste na místě, kde poškodíte vše křehké nebo cenné.
 3. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 7

  3 Sestavte skupinu lidí, kteří si chtějí hrát. V ideálním případě chcete mít ve svém týmu devět lidí a celkem osmnáct lidí. Kickball nemůžete hrát sami a obecně se uznává, že v každém týmu byste měli mít alespoň čtyři lidi. S menším počtem lidí je mnohem těžší hrát na poli nebo dostat lidi na základny.
  • Nezapomeňte rozhodnout, kdo bude v jakém týmu.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Hraní Kickballu

 1. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 8

  1 Vyberte, který tým získá míč jako první. Druhý tým bude muset nastoupit na pole při výběru obranných pozic. Jedna osoba v obranném týmu musí být nadhazovač.
 2. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 9

  2 Vyberte si ofenzivní sestavu. Tým, který kopne jako první, by si měl zvolit pořadí kopů. Ofenzivní tým by se měl postavit do řady a určit, kdo bude kopat do míče jako první, druhý, třetí atd.
 3. Obrázek s názvem Hrát Kickball Krok 10

  3 Roll míč. Džbán hodí kopajícím týmem míč. Kicker stojí na domácí základně a nadhazovač hodí míč přímo k nim přes domácí základnu. Měli by jej házet tak, aby míč zůstal rovně k zemi. Míč by se neměl divoce odrážet - to je považováno za špatné hřiště. Můžete to rychle házet, ale kickball má být zábavná hra. Obecně chcete, aby druhý tým kopl do míče, a pak je na vašem týmu, aby hrál dobrou obranu.
 4. Obrázek s názvem Hrát Kickball Krok 11

  4 Kopnout do míče. První osoba v řadě v útočném týmu se pokusí vykopnout míč směrem k poli, jak se k němu valí. Začněte běhat, jakmile jste kopli do míče, dokud zůstane v poli hry. Můžete kopat na zem nebo do vzduchu.
  • Pokuste se kopnout míč tak, aby nešel přímo na obránce.
  • Kicker běží na první základnu, poté na druhou základnu a tak dále kolem základen. Pokud se po dotyku všech ostatních základen vrátíte zpět na domovskou základnu, získáte jeden běh.
  • Obranní hráči se snaží chytit míč ve vzduchu a získat tak out. Pokud bránící hráči nejsou schopni míč chytit, utíkají, aby získali míč, a poté doběhnou nebo podají míč na základnu před kickera. Chtějí se dostat na základnu včas, aby se dotkly základny při držení míče, nebo se dotknout samotného kopance míčem.
 5. Obrázek s názvem Play Kickball Krok 12

  5 Vyměňte strany po třech výstupech. Jakmile tým získá tři outy, oba týmy si vymění místa. Ofenzivní hráči zaujímají obranné pozice a defenzivní hráči tvoří pořadí pálkování. Potom pokračujte ve hře stejným způsobem.
  • Jakmile každá strana jednou odpálila, směna skončila. Než určíte vítěze hry, odehrajete šest směn v kickballu.
 6. Obrázek s názvem Hrát Kickball Krok 13

  6 Na konci určete vítěze podle počtu výběhů. Vyhrává tým, který má na konci hry nejvíce běhů. Po hře se dva týmy mohou postavit vedle sebe a podat si ruku a říct „dobrá hra“, aby prokázaly dobré sportovní chování. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud jsem na první základně a je čas znovu běžet a na druhé základně je člověk, který se nepohybuje, běžím stále? Ano. Musíte jít, protože za vámi je běžec. Osoba před vámi se bude muset přesunout na třetí místo, nebo budete všichni vytlačeni.
 • Otázka Když kopnu do míče, na kterou základnu běžím? Musíte jít alespoň na první základnu. Pokud dobře kopete a míč není dostatečně rychle získán, můžete se dostat na druhé nebo třetí místo nebo dokonce domů.
 • Otázka Co když se těsto dostane pouze na první základnu? Pokud se dostali na první základnu, měli by se tam zastavit a začít znovu běhat, jakmile vyrazí další těsto.
 • Otázka Jak poznám, že jsem mimo? Jste venku, když dostanete strikeout nebo vás označí obránce, když je na základně.
 • Otázka Jsou hráči mimo základnu, pokud obránce chytí míč do vzduchu? Ne, ale musí se vrátit na základnu, na které byli, a dotknout se jí, než budou moci běžet, pokud se tak rozhodnou, na další základnu. Pokud je míč hozen na základnu, než se běžec může bezpečně vrátit na tuto základnu, pak je běžec mimo, 'vynucení'.
 • Otázka Můžu někoho dostat ven tím, že hodím míč na kickera/běžce? Ano, pokud trefíte běžce míčem, běžec je mimo.
 • Otázka Můžeme někomu hodit míč na hlavu? Před hraním hry se můžete dohodnout na jakýchkoli pravidlech, která se vám líbí, ale není to nejlepší nápad házet lidem hlavy. Někdo by se mohl zranit.
 • Otázka Jsou lidé ve hře obvykle dobří? To zcela závisí na týmu.
 • Otázka Mohu chytit míč a udeřit jej na základnu (druhou základnu, kterou hraji), než na ni běžec dosáhne z první základny? Také, pokud nejsem dobrý kicker, jakým způsobem byste mi doporučil kopnout míč? Ano můžeš. Pokud nejste dobrý kicker a někdo je na třetí základně, nakopněte ji na první metu, abyste měli lehký běh.
 • Otázka Co dělají nadhazovači? Kopou jen do míče? Těsto je osoba, která kope do míče. Džbány házejí nebo házejí míč těstu.

Populární Problémy

Jak zhubnout a více cvičit a přitom být dítě. Existuje tolik různých způsobů, jak být aktivní a přitom se dobře bavit sami nebo se svými přáteli. Při hledání zábavných způsobů cvičení se budete cítit méně jako práce a lidé, kteří ...

Rozpis losování mužů na letošním prvním turnaji ATP Masters 1000 v Indian Wells.

Zde je souhrn všech různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze série Temptation Island Season 3 (2021) online.

Roger Federer používal raketu Wilson během své profesionální kariéry, a to hned od chvíle, kdy se stal profesionálem. Federer během let provedl dvě významné změny raket, poslední byl v roce 2014.

Jak se dostat k elitní čtyřce v Pokémon FireRed a LeafGreen. Samozřejmě víte, že k dosažení Elite Four musíte projít Victory Road. Pokud máte potíže s navigací v jeskyni nebo nevíte, jak se tam dostat, ...

Jak vyrobit pásku přes oko. Oční pásek je základním doplňkem kostýmů pro kutily. Zatímco pastelky slouží lékařskému účelu, dnes jsou běžně vnímány jako kostým. Nejslavnějším použitím pásku na oči je kostým piráta, ...