Živý přenos Yale vs Harvard Football: Jak se dívat bez kabelu

hodinky harvard yale

Getty BOSTON, MA - LISTOPAD 17: Devin Darrington #36 Harvard Crimson reaguje se spoluhráči poté, co vstřelil přistání během zápasu proti Yale Bulldogs ve Fenway Parku 17. listopadu 2018 v Bostonu, Massachusetts. (Foto Adam Glanzman/Getty Images)

jak nosit pásku na šlachu

Druhou nejstarší rivalitu národa čeká další pokračování tuto sobotu, kdy Yale Bulldogs (8-2) budou hostovat Harvard Crimson (4-5) v New Haven.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na ESPNU. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují ESPNU.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Yale vs Harvard na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPNU je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Yale vs Harvard na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPNU je součástí balíčku Sling Orange od Sling TV plus Sports Extra.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Yale vs Harvard na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Yale vs Harvard

Hlavní trenér Harvardu Tim Murphy je připraven převzít to, co nazývá nejlepším týmem Yale, jaké už dlouho viděl: Je to nejlepší tým Yale, jaký jsem viděl po dlouhou dobu, řekl . V tuto chvíli v této sezóně jednoznačně hrají nejlepší fotbal - útok, obranu, speciální týmy - ze všech týmů naší ligy.

Bulldogs povede ofenzivně starší quarterback Kurt Rawlings , který byl v poslední době absolutně v plamenech. Rawlings ve svých posledních čtyřech zápasech hodil více než 335 yardů a ve svých posledních dvou soutěžích hodil 11 přistání. Má také sedm spěchajících přistání v sezóně, takže Harvard bude mít plné ruce práce s tímto přestupkem na Yale.

Crimson jsou získal jen něco málo přes 28 bodů hru a v každé soutěži připouštějí necelých 20 bodů. Byli solidní proti běhu - umožňují pouze 86,5 yardů hru na zemi - ale byli špatní proti přihrávce, což umožňovalo nepřátelským týmům 236,6 yardů vzduchem na hru. To by mohlo být něco, co se Rawlings pokusí využít. Harvard byl nejlepší na konferenci o prvním i třetím dolním pokrytí, takže i na tomto by se dalo něco sledovat.

Murphy označil Rawlinga za potenciálního hráče roku, takže si on i jeho obrana dobře uvědomují, s čím se v sobotu setkají. Byl to skvělý vůdce, dvojí hrozba a rozhodně podporuje jejich urážku, Řekl Murphy tento týden.

Půjde o 136. setkání těchto dvou týmů. Yale má celkové vedení 67-60-8. Bulldogs jsou letos 5-0 doma, zatímco Crimson jsou 1-3 na silnici.


Populární Problémy

Jak říci „My Name Is“ ve francouzštině. Naučit se někoho představovat je pravděpodobně jednou z prvních věcí, které se v jakémkoli jazyce naučíte. Ve francouzštině je nejběžnějším způsobem, jak někomu sdělit své jméno, říct je m'appelle (zhuh ...

Jak předstírat zranění, aby se dostal z něčeho. Přáli jste si někdy, abyste si mohli na chvíli sednout na hodinu tělocviku, protože se necítíte dobře nebo se vám ten den nechce běhat? Zde je návod, jak se dostat z takových věcí, jako je ...

Novak Djokovic je pravděpodobně nejslavnější polyglot na světě se schopností mluvit mnoha jazyky. Djokovič má neustálou touhu se stále zlepšovat, což se projevuje i v jeho lásce k učení se novým jazykům.

Váš průvodce streamováním Lady & The Tramp online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Eagles se dnes v akci 1. týdne utkají s týmem Washington Football. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.